Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bár ez csak erős pletyka, amit valaki elindított külföldi fórumon.

De az Avatar végi nagy csata lesz a filmtörténelem legkomplexebb és leglátványosabb összecsapása, amit Cameron 40-60 percben fog elmesélni!

No azért teperniük kell, hogy nálam elvigye a pálmát a GYU csaták elől :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, főleg 3D-ben az Avatar végi csatajelenet. Egykét szörny hangja biztos durva lesz :oops:

Nálam eddig szörny hangban Cloverfield viszi a prímet. Sose felejtem el milyen volt moziban. :) Lucas cége nagyon odatette magát vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig szörny hangban Cloverfiled viszi a prímet. Sose felejtem el milyen volt moziban. :oops: Lucas cége nagyon odatette magát vele.

Nálam szörny hangban az alienek rikácsolása viszi a prímet. Aztán meg Boga jön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szörnyhangokat inkább hagyjuk, nem elég látványilag? :P Egyébként mi számít szörnyhangnak? Mert Boga pl. nekem nem szörny, inkább idegen lény :oops:

Minden szörny idegen lény, de nem minden idegen lény szörny? Erre akarsz rávilágítani? :) Számomra meg sok ember is lehet szörny. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam szörny hangban az alienek rikácsolása viszi a prímet. Aztán meg Boga jön. :oops:

 

Azért a Jurassic Park T-Rex üvöltése, és a Raptorok búgása se volt kutya anno 93 tájékán a mozikban. Számomra azok a felejthetetlen szörny hangok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szörnyhangokat inkább hagyjuk, nem elég látványilag? :P Egyébként mi számít szörnyhangnak? Mert Boga pl. nekem nem szörny, inkább idegen lény :)

De akkor az alien sem szörny, hanem idegen? :D

Ízlés kérdése, nekem minden természetellenes lény szörny, amire illik az állat kifejezés. Bár ebbe az is beletartozik, hogy az én értelmezésembe nem feltétlen kell a szörnynek emberevőnek is lennie.

 

Minden szörny idegen lény, de nem minden idegen lény szörny? Erre akarsz rávilágítani? :P

Ez az arany igazság nem stimmel, mivel sok szörny földi eredetű, nem idegen, pl.: lycker, a farkasember, Frankeinstein termtménye, a morgoncok, a grimlik, a mimikek, a drabálok, stb. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott( Alien, Blade Runner, Gladiator, Black Hawk Down) isteníti az Avatart

I've seen some of James Cameron's work, and I've got to go 3D. It's going to be phenomenal."

http://www.wharf.co.uk/2009/03/ridley-scot...n-3d-and-s.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scarlett Johansson az Iron Man 2-ben!

http://filmbuzi.hu/archives/2009/03/26/sca...an-2-szerepere/

 

Én ebbe a csajosba régóta szerelmes vagyok, íme a bizonyíték :D:D

http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/ce...ohansson_19.jpg

 

4jxfts.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Top 50 legjobb filmes kivégzés :D

Number 1: :D

 

http://www.empireonline.com/features/movie...default.asp?m=1

 

Az első 10-ben két Cameron film.:D Hát igen... :D

Remélem az Avatarban is lesznek csúnya elhalálozások :D

Cameron bácsi a mestere ennek :D

Van egy Star Warsos kivégzés is benne :P:D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten némi amerikai futballról szóló filmdöppinget tartottam, azzal együtt, hogy személyem nem rajong eme sportágért. ( Ha már ovális labda akkor rögbi ). Korábban már írtam ugye az Erőpróbáról. Tegnap letudtam ugyancsak "The Rock" főszereplésével eme sportág családi-vígjáték változatát, a Gyerekjátékot, mely szerintem egész jóra sikerült, jópofa volt benne a kislány. :D Node a koronát a csúcsra a Minden héten háború film vitte el, melyben mind Al Pacino, mind pedig Jamie Foxx remekelt, de megemlíthetném Dennis Quaidet is mellettük. Fura volt viszont Cameron Diazt ilyen szerepben látni mint amit alakított a filmben, nem is beszélve Aaron Eckhardról. :D Egy szó, mint száz, kötelező mestermű Oliver Stone-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.