Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bomarr: Lehet, hogy nálad a Titanic nem ütött nagyot, de "ismerek" 100 millió másik embert, akinél meg igen :D

Most itt a nagy nézettségre gondolsz? Britney Spearst is sokan hallgatnak... semminek a jóságát nem támasztja alá, hogy sokan nézik/szeretik. Erre mondják, hogy ugye ilyen alapon az ürülék is jó mert x millió légy nem tévedhet. S száz millió ide vagy oda a Titanic nálam marad egy középszerü love story, aminél csillió jobb/meghatóbb romantikus film van... de az effektek szépek :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fél év után újból elővettem a 300-at. Hát ez a film még mindig képes a zsigerekbe hatóan hatást okozni. :D A film végén megint borsódzott a hátam és úgy felment bennem az adrenalin szint, hogy úgy éreztem, akár fél kézzel is rendet oszthattam volna "Mátészalkán". :D

A szövegek a képi elemek piszok hatásosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy csodás hírem!!!

Egyébként érdemes elolvasni az egész cikket mert nagyon jó!

De itt a lényeg:

Itthon jelenleg kilenc 3D-s vetítésre alkalmas mozi van, ebből hét Budapesten (Aréna plaza, Campona, Corvin, MOM Park, Lurdy ház, Mammut, Westend), egy Győrben, egy pedig Szegeden. Buda Andreának, a Cinema City marketing vezetőjének elmondása szerint egy-egy moziterem konvertálása 100 000 euróba kerül. Bár arról nem nyilatkozik, hogy ez kb. mennyi idő alatt térül meg a hagyományosnál 30-40%-kal magasabb jegyárakból, nyilván nem rossz üzlet a 3D, hiszen terveik szerint idén további hat vidéki mozitermet alakítanak át: nyílik még egy-egy Győrben és Szegeden, emellett év végére Miskolcon, Pécsett, Székesfehérváron és Debrecenben is lehetséges lesz a 3D-s vetítés :D:P:D

 

Az általános lelkesedés ellenére vannak olyanok, akik szerint a 3D csupán egy újból és újból felcsapó divathullám, ami most is elvonul majd. A 30-as évektől kezdődően sokféle reinkarnációja volt már a térhatású mozinak; a Time magazin a filmes veterán Daniel Symmest idézi, aki szerint egy-egy 3D-láz csak addig tart, amíg az újdonság ereje moziba csábítja a nézőket, utána elmúlik. Mások szerint viszont a mai digitális 3D-technika össze sem hasonlítható a korai analóg próbálkozásokkal, és Katzenberg szerint egy szép napon teljesen természetes lesz, hogy az emberek saját 3D-szemüveget vesznek maguknak, és azzal járnak moziba.

Most komolyan...ki az aki azt gondolja, hogy a 3D egy divat és hamar lecseng? :D

 

további érdekességek, Avatarról is írnak!

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeall...orszak-fel.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma szerencsám volt látni a The Illusionist című filmet.Szenzációs.Edward Norton nagyon jól adja a bűvész figuráját.Hasonlít a Prestige-hez de itt egy bűvész van, és egy szerelem körül forog a story.A végén meg egy Fűrész-szintü meglepi volt(legalábbis nekem), amitől az állam leesett.Nagyon jól összehozott film ,bár a Prestige nekem jobban bejött.

Remek kis filmecske volt, bár már nem emlékszem rá tisztán, így jön egy újra nézés belőle. Persze teljesen más,mint a Prestige, de attól még értékelhető film, kellemes kikapcsolódást nyújt :D Na meg persze Norton az egyik kedvenc színészem, így kötelező darab :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nem tartom divatnak a 3D-t. És azt se értem, hogy hogyan lehet a múlt század elejei véleményekre alapozni a létjogosultságát. Már teljesen más technológiával dolgozzák fel a térhatást.

Egyetértek.

Meg még egy nagyon jó hír nekem meg Dzséjtnek és Donátnak.

Ha lesz Miskolcon 3D-s mozi év végén, ott is megtekintem majd egyszer az Avatart.

Dzséjt meg csak átugrik Székesfehérvárra meglesni a mozit.

Donát meg Debrecenben :D

Most így hirtelen nem tudom van e más vidéki köztünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van, csak éppen nincs túl messze a főváros :P

De mondjuk együtt lenne a legjobb megnézni :D Csak végső esetre maradjanak a vidéki, közeli mozik :D

Nos, az országban csak egy IMAX 3D-s mozi van, és ott a legjobb az élmény, most már utánaolvastam. és sokan mondták. Szóval igen, Pesten közös Avatarozás jöhet majd :D:D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt meg csak átugrik Székesfehérvárra meglesni a mozit.

Aligha, mivel, ha más városba megyek mozizni (régen azért jártam Fehérvárra, mert Veszprémbe akkor még a rozoga SÉD volt, amitől herótom volt), akkor ott a társaság dönt, és a jó társaság Pesten van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a sebhely úgyis csak kétszer-háromszor kerül képbe és akkor is csak pár másodpercig plusz hol sötétben hol pedig messzebbről lehet kiszúrni. A láb hiányát is talán csak egyszer lehet felfedezni de az is úgy van beállítva hogy rá lehessen fogni hogy simán csak nem látszik. Igazán jól a werkfilmben lehet látni.

Néhány illusztráció

http://img149.imageshack.us/img149/761/brundle1.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/3920/brundle2.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/8332/brundlefly.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/1184/behindthescenes1.jpg

http://img144.imageshack.us/img144/4559/behindthescenes2.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi történt hogy az elmúlt kb. 3 napban a filmes fórumokon tízesével jönnek az Illuzionista kritikák? :) Most jelent meg dvd-n?

 

A Willow-t látta már valaki? Eddig csak pár töredékhez volt szerencsém, de az alapján megnéznivaló.

5-6 éve láttam utoljára, emlékeim szerint elég jó kalandfilm volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy csodás hírem!!!

Egyébként érdemes elolvasni az egész cikket mert nagyon jó!

De itt a lényeg:

Itthon jelenleg kilenc 3D-s vetítésre alkalmas mozi van, ebből hét Budapesten (Aréna plaza, Campona, Corvin, MOM Park, Lurdy ház, Mammut, Westend), egy Győrben, egy pedig Szegeden. Buda Andreának, a Cinema City marketing vezetőjének elmondása szerint egy-egy moziterem konvertálása 100 000 euróba kerül. Bár arról nem nyilatkozik, hogy ez kb. mennyi idő alatt térül meg a hagyományosnál 30-40%-kal magasabb jegyárakból, nyilván nem rossz üzlet a 3D, hiszen terveik szerint idén további hat vidéki mozitermet alakítanak át: nyílik még egy-egy Győrben és Szegeden, emellett év végére Miskolcon, Pécsett, Székesfehérváron és Debrecenben is lehetséges lesz a 3D-s vetítés :) :) :)

Vajon, honnan van mindehhez pénzük, most, amikor válság van? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Willow-t látta már valaki? Eddig csak pár töredékhez volt szerencsém, de az alapján megnéznivaló.

Egyszer régen láttam, de nem fogott meg túlságosan, egyszer nézős volt nálam.

 

Amúgy mi történt hogy az elmúlt kb. 3 napban a filmes fórumokon tízesével jönnek az Illuzionista kritikák? :) Most jelent meg dvd-n?

Igen, most volt a napokban a megjelenés.

 

Jake, jó, hogy előbb lesz az Avatar premierje (mint mindig, ha egyszerre van bemutató, mert nálunk csütörtök a bemutatók napja), de ez nem sok számít nekünk, mert szeritnem úgyis hétvégén nézzük meg :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ma van a születésnapja Oldfighternek, gondoltam kedveskedek neki pár frankó AVATAR hírrel :):)

Michelle Rodriguez az alábbi videóinterjúban isteníti az Avatart

http://www.joblo.com/video/joblo/player.ph...uriousRodriguez

A pár napja készült interjúban elmondja, hogy az Avatar lesz a világ legjobb filmje, valamint Cameron még két részt is tervez neki. Ja és kb akkora hatással lesz a világra, mikor az első színes film megjelent..Szóval csak szokásos világmegváltó gondolatok, de azért jó látni a kisasszony lelkesedését. 2:40 perctől nyomja a szöveget a filmről :)

James Cameron dicséri a saját filmjét:

'Watching Avatar is like dreaming with your eyes wide open,'

http://www.cinemablend.com/new/ShoWest-3D-...ture-12563.html

Akkor itt a lényeg!

Fox igazgató Jim Gianopulos az Avatarról:

"A hájp már most nagyobb a Star Warsnál és minden másnál!" :o :o

The hype-just judging by the fan base-the hype for this is unlike anything we've seen since maybe Star Wars: Episode I.

Gianopulos: Well, I don't think it's comparable to anything....

http://marketsaw.blogspot.com/2009/03/excl...airman-jim.html

Az első poszter nemsokára érkezik, azt mondta :)

 

Hmm vajon tényleg nagyobb a hájp ? :) Lehet olvassák ezt a topikot azért mondják :D:)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A készítők körében nagy a hype, de az biztos hogy nem a nézők között. Amíg egy olyan ismerősöm sincs aki valaha is hallott volna erről a filmről, addig nem mondják azt hogy nagyobb a felhajtás mint a SW: I idején.

Na igen, ilyenkor az ep1-nél már volt teaser trailer, TV híradóban hír volt a sok marha, aki egyik filmről a másikra vándorolt trailert nézni, én meg már javában építettem a pod race-ket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ma van a születésnapja Oldfighternek, gondoltam kedveskedek neki pár frankó AVATAR hírrel :):)

A jó isten hálálja meg ezt a gondoskodást. :) Merő véletlenségből nincs egy vadi új számítógép konfigurációd amivel kibekkelem pár évig? :) Arra most nagyobb igényem lenne. :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, ilyenkor az ep1-nél már volt teaser trailer, TV híradóban hír volt a sok marha, aki egyik filmről a másikra vándorolt trailert nézni, én meg már javában építettem a pod race-ket :)

Na jó, de ne felejtsük el, hogy annak már volt múltja. :) De ez persze nem mentség arra, hogy tényleg eddig csak etetik a nézőket. :) Posztert, trailert akarunk! Jah, nem is. Szeretnénk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fehér zaj 2

 

Elég vegyesek az észrevételeim a filmmel kapcsolatosan. Amolyan egyvelege az első résznek és a Da Vinci-kódnak. Némikép azonban súlytalan. Az ötlet pedig nagyon jó volt, de így csak középszerű marad. Viszont érdekes volt egy filmben látni a Firefly kapitányát és Starbuckot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de ne felejtsük el, hogy annak már volt múltja. :) De ez persze nem mentség arra, hogy tényleg eddig csak etetik a nézőket. :) Posztert, trailert akarunk! Jah, nem is. Szeretnénk. :)

Ha az ep4-et hozták volna fel példának, nem is lenne egy rossz szavunk sem. Viszont a hype, ami főleg az alkotók oldaláról jön először, nem függ össze a múlttal. Lehetne múltnélküli filmnek is nagy hypot rendezni, lásd.: Cloverfield.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az ep4-et hozták volna fel példának, nem is lenne egy rossz szavunk sem. Viszont a hype, ami főleg az alkotók oldaláról jön először, nem függ össze a múlttal. Lehetne múltnélküli filmnek is nagy hypot rendezni, lásd.: Cloverfield.

Ez igaz és nem is vitatom. :) Sőt, ugye a második részhez is van már két fotó, pedig még el se kezdték forgatni a filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.