Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én úgy emlékeztem hogy 4-5 éve még olyasmiről volt szó hogy Lucas lesz a rendező. Most akkor ő csak a sztorit adja? Akkor ehhez se sok köze lesz, kár.

Executive producer és story lesz Lucasé. És persze a Lucasfilm készíti, szóval 'csak' a pénzt adja hozzá. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtartották a titkos premierjét a Star Treknek, és a visszajelzések 99%-a isteníti a filmet, és a legjobb Star Treknek tartja, amit valaha a világ megalkotott eme bolygón ;):D

Itt vannak összeszedve a vélemények

http://www.aintitcool.com/node/40684

http://www.slashfilm.com/2009/04/06/early-...n-austin-texas/

Na én ezt letesztelem, május 8 irány a mozi ;)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J Abramst én jó filmesnek tartom, szerintem egy jó kis Trekket hozott ő össze. Dzséjt magvas kritikáját majd várom tőle a blogján ;)

Hogy jobb lesz e , mint az Avatar? Majd elválik ;)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, így talán kisebb az esélye, hogy a mozba úgy ülsz be, hogy nem láttad még a trailerek és spotok által az egész filmet. Szóval szerintem ez jobb megoldás.

Én azért szeretem ha kellően felketik az érdeklődésemet a film iránt. Persze nem kell minden poént lelőni, de ügyes szortírozással meg tudnák oldani, hogy azért a filmben is maradjon meglepetés. Az SW-nél pl nekem tetszik az a sok tv spot téma. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a TS csak PG-13-at kapott. De sajnos egyre jobban szigorodnak a korhatár törvények Amerikában és világszerte, ezért a filmesek úgy próbálják megvágni az egész filmet, hogy minél lightosabb korhatárbesorolást kapjon és így minél többen ülhessenek be a moziba.

A Watchmen tudtomma R besorolást kapott, ami elég kemény filmeknek jár. A filmet 150 millióból készítették + marketing költség. Egy hónap alatt 100 millát sikerült kb összekaparnia, és már sokam bukásról beszélnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világviszonylatban már visszahozta a Watchmen a költségeket. Amerikában bukott, ez tény. Sajnos.

Sajnos a filmesek meg csak Amerikában gondolkodnak, az ottani bevétel a lényeg ;) Nem tudom, mi bajuk az innen befolyó zsével.

Szerintem nem a filmeket kéne lájtosabbra készíteni, hogy a kölkök is beülhessenek rá (hát nem is tudom, az ilyen megközelítés miatt meg talán elpártolnak az idősebb nézők, totál magát generálja a folyamat), hanem a filmezés óriási költségeit lejjebb vinni. Még az effekt mozikét is. Jah, mondjuk egy A-listás sztárnak jár a 15-20 milla, stb. Valahogy ebben kéne inkább változtatni.

Nem jó hír ez a PG-13-as besorolás.

Az viszont igen, hogy a Trek-mozi tetszett a közönségnek, akik látták ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a filmesek meg csak Amerikában gondolkodnak, az ottani bevétel a lényeg ;) Nem tudom, mi bajuk az innen befolyó zsével.

Mert innen nem folyik be semmilyen pénz se (szinte), mindet a forgalmazók kapják.

 

Amúgy láttam akkor pár hete a Watchment, tetszett is, de nem nézném meg újból. Tipikusan az a helyzet amikor amikor a film forrása (a képregény) nagyon jó, de a film nem is az hogy rossz, de nem nyújt semmi többet annál. Azt hiszem ehhez tehetségesebb rendező kellett volna, aki nem csak szinte képről-képre filmre viszi az anyagot, de valami pluszt is ad hozzá. De voltak benne igazi badass jelenetek, és a látvány se volt elhanyagolható. Mégis sugárzik az egészből hogy ez nem egy film, ez egy mozgó képregény. Ami ott működik az nem biztos hogy a vásznon is ugyan úgy működik - hiába van nagy mélysége a történetnek.

Persze a rendezőt is megértem, a rajongók már a befejezés módosítása miatt a fejét akarták.

Összességében jó film, de lehetne sokkal jobb is.

Ja amúgy Oldie, tényleg nem egy TDK. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem jó hír ez a PG-13-as besorolás.

No para, legalábbis a készítők szerint. A PG-13 már a kezdet kezdetén el lett döntve, de McG és a többiek is megígérték, hogy ettől még nem lesz a film lightos. Ahogy mesélték, nagyon sok mindennel lehet trükközni a besorolás ellenére. Oké, ne számítsunk olyanra, mint a T1-ben, vagy T3-ban, mikor átbokszolt a jóemberen a terminator (amúgy is értelmetlen jelenetek), de nem lesz lightosabb a T2-nél. Ahol vérnek kell lennie, ott lesz is vér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyáltalán nem attól lesz egy film (vagy egy Terminátor-film) ütős vagy hiteles, hogy egy az egyben mutatnak horrorisztikus jeleneteket. Pl. a T2-ben a T1000-es nekem már akkor sokkoló volt, amikor a játékteremtől elkezdi üldözni John-t. Miért? Jó vágás, és legfőképp a "zene", az a gépi, vérfagyasztó zümmögés és közben a fémes hangbevágások. Vagy sokkal félelmetesebb szerintem az a rész, amikor Sarah vállát kilyukasztják, pedig nincs vér.

Ellenpélda: A T3-ban (ugye az is R besorolású lett) egyetlen jelenet van ami véres, amikor a T-X átnyúl az egyik rendőr gyomrán. És mégis a film nem ad olyan sokkoló hangulatot, mint a T2. Telenyomhatták volna ilyenekkel, de nehezen hiszem, hogy erősebb lett volna tőle a film.

 

Amúgy meg az utóbbi időkben csináltak olyan jó PG-13-as filmeket, amik azért tudták sokkolni az embert: TDK, SW3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két Star Trek filmrészlet!

Valahogy erről az alkesz Kirkről jobban elhiszem, hogy kapitány típus, mint a 60-70-es évekbeli pocakos Kirkről :D

Mindenesetre az Avataros na'vi kisasszony "Neytiri" roppant szexi benne ;)

Nem csodálom, amikor azt mondta a ward gyerek(aki dolgozik az Avataron), Zoe Saldana minden idők legszexibb űrlénye lesz az Avatarban, hehe :D;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy erről az alkesz Kirkről jobban elhiszem, hogy kapitány típus, mint a 60-70-es évekbeli pocakos Kirkről :D

Egyszer régen rákérdeztem, de nem kaptam választ, bár ez annak is megfelel. Láttál egyáltalán 60-70-es évekbeli Trekket, hogy ilyen kijelentéseket teszel? Mert tudod, Kirk az eredeti sorozatban is elég sokat iszik (olykor lendületből mellőzi a poharat, és egyből az üveg szájára cuppan rá), szóval, ez most mellé ment... :) De legalább a készítők odafigyeltek ilyen 60-70-es évekbeli apróságokra, hogy visszaadják valamennyire Kirk karakterét (ha e mellett még nőzik is - az eddigiek alapján fog -, verekedik - azt is fog - és meglesz a nagyképűsége, akkor pöcre Kirk lesz ez a Kirk :D ).

Bones karakterét is sikerült visszaadniuk. Még utóbb tényleg jó film lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem láttak azt a Trekket. Igazság szerint alig vagyok képben a frencsájszal, héba hóba láttam korábban filmeket, sorozat részeket belőle...De ez az új film látványvilága megfogott, és a készítők nem titkolt célja, hogy új rajongókat szerezzenek.. :) Én vagyok az új arc, akinek bejön ez a reboot.

Az öreg Trekkerek meg sírjanak, ha valami nem tetszik :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem láttak azt a Trekket. Igazság szerint alig vagyok képben a frencsájszal, héba hóba láttam korábban filmeket, sorozat részeket belőle...De ez az új film látványvilága megfogott, és a készítők nem titkolt célja, hogy új rajongókat szerezzenek.. :D Én vagyok az új arc, akinek bejön ez a reboot.

Akkor viszont miért utalgatsz állandóan a régi Trekekre??????? Most is, meg a múltkor is kijelentetél valamit, amiről hupilila fingod sincs, és naná, hogy hülyeséget mondtál :) Minek csinálod ezt? Ahhoz nem kell a régi Trekekre utalgatni, hogy elhiggyük, tetszik az új film, de ha hülyeségeket mondasz be, mert nem ismered, attól okosabb sem leszel, sőt, éppen ellenkezőleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg nem kéne minden apróságon kiborulnod. Ez a te nagy bajod, minden apróságba belekötsz, és felfújod. Relax.. :)

Ami tény az tény nálam. Annyit mondtam, ez az új színész szimpibb nekem, mint a korábbi Kirk. Hát ha ez hülyeség, akkor az, de én így látom.. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit mondtam, ez az új színész szimpibb nekem, mint a korábbi Kirk.

Nem, nem ezt mondtad:

Valahogy erről az alkesz Kirkről jobban elhiszem, hogy kapitány típus, mint a 60-70-es évekbeli pocakos Kirkről :)

Írd azt, amire gondolsz. Nem alkesz és pocakos Kirkről kéne beszélni, ha nem arra gondolsz, mert azok a karakterek, nem a színészek. Mint Joker-Joker, vagy Jack Nicholson-Heath Ledger. És igen, baromira idegesít, mikor az ember olyanokról próbál okosat mondani, amiről pótminiszteri segédfogalma sincsen akár apróság, akár nem. Apróságon is múlhat, hogy egy embert a véleménye után nevetségesnek, vagy komolyan vehetőnek titulálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó tanács Dzséjt. Legközelebb sose vedd komolyan egyik kijelentésemet se, így elkerülöd a vitákat, meg nekem is nyugodtabb lesz a közérzetem. :D:)

Felőlem... oké, akkor mostantól minden kijelentéseden csak röhögni fogok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.