Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az Avatarról a Fanboys utolsó jelenete jut eszembe:"na és mi van ha sz*r a film?" :D

Egy klassz filmmel kevesebb, de attól még a Föld ugyanúgy forog tovább :P

 

Anno olvastam, hogy Antal Nimród "csak" hazajött, de nem is itt született és nevelkedett, így nem ért meglepetésként, hogy visszament és ott filmezik tovább. Anno olvastam azt is, hogy odaát elég sok ismeretsége van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar banner infó marketsawról

About the Na'Vi banner: ''Yep It's a render. and yes it's Jake Sully's Avatar, played by Sam Worthington. I worked at Weta for two years, mostly on this movie. I worked on this Character a lot. It's going to be an..... Interesting movie. I was saying to my co workers the other day, I veer wildly between "OH MY GOD, this is the BEST THING EVER!!!" to "WTF?" It's going to be a wild ride, that's for sure. Bring Ibuprofen and a sick bag.

Even now, with the moved date, ILM and Framestore have been brought on to take on work. The old "Most Expensive Movie Ever!!" headlines from Titanic days will have to be dusted off for this one. It could be the first $1/2 BILLION movie. So, I think the chances of a 2D release may be good. They'll need to so they'll even have a CHANCE of making any money on this...''.

 

Jesszus már 500 milliós büdzsét emlegetnek. Ez kiteszi az SW Episode 1-2-3 összköltségét :D

Nagyon kell robbantania a kasszáknál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar banner infó marketsawról

 

 

Jesszus már 500 milliós büdzsét emlegetnek. Ez kiteszi az SW Episode 1-2-3 összköltségét :D

Nagyon kell robbantania a kasszáknál!

500 millió?? Egy sci-fi -re? Hülyék ezek... Örülhetnek ha nyereséges lesz majd. Az EPI-II-III kb. 2,5 milliárdot hozott összesen. Akkori áron...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mind a Star Wars-ot, mind a Transformerset mindenki tudja mi az és mit lehet várni.

Az Avatart meg szinte senki sem ismeri. Ok, mi igen meg néhány netező, de a moziba járok többsége azt se tudja mi az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... a Bayformers 2 világviszonylatban mist tart 420 millió körül. Ha csak ugyanannyira jön össze az Avatar, szerintem már akkor sem kell félnünk hogy Cameronék éhenhalnak.

500 misis költségvetésnél az még tökéletesen kevés, és abból még bezony "éhenhalnak". Addig szutykot sem ér a bevétel, amíg nem lépi át számottevően a belé feccölt összeget. Ha eléri, akkor max visszahozta az árát, de haszon nincs rajta. Ha igaz ez az 500 misike, akkor ennek a filmnek kb. 600-800 milliót kell termelnie csak amerikában, de még jobb lenne, ha rögvest egymilliárdot hozna. Viszont Cameron valahogy elég bravúros ahhoz, hogy a filmjei mindig hasznot hozzanak, hiszen olykor megtízszerezi a beléjük öltött pénzt:

A Terminator 6 milliójából 78 milliót csinált (belföldön 38 misi), ez ilyen költségvetésű filmnél (még '84-ben is baromi olcsó volt) nagy bravúr. A T2 100 misijéből kis híján 520 misit hozott (belföld: 204 misi). A 17 millióba került Aliens 85 milliót termelt USA-ban, összesen hozott 183 milliót a konyhára. A Két tűz között 100 misijéből lett belföldön 146 misi, összesen 365. Viszont érdekes, hogy a Mélység titka, ami 70 milkába került, és szerintem egy iszonyú remek film akkorát bukott, mint az ólajtó, hiszen 54 milliót termelt az USA-ban, világviszonylatban meg 90-et. De ha az Avatar ilyen bukást szenved el, és a minősége olyan lesz, mint a The Abyss-nek, akkor egy rossz szavam sem lesz.

Na és persze ott a nagy kasszarobbantás, a Titanic, mely a potom 200 milliójával (egek, '97-ben ez még sok volt? A T3 és a TS is ennyibe került... csak nem tudom, hogy azokon mi fájt ennyibe) hozott belföldön 600 misit (szóval az Avatar még esélyes is erre, bár sci-fi jellege miatt hatványozottan kevesebb az esélye), világviszonylatban meg annyit, hogy abba a Star Wars filmek sajnos belesárgulnak, hiszen egymaga termelt kis híján 2 milliárdot (pont 200 misi volt a hiány, de szerintem bepótolták a DVD-vel :D ).

 

500 millió?? Egy sci-fi -re? Hülyék ezek...

A sci-fi drága műfaj tud lenni. Azért szerintem vakon nem áldoznának rá ennyit, már ha igaz, hogy ennyibe került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatart meg szinte senki sem ismeri. Ok, mi igen meg néhány netező, de a moziba járok többsége azt se tudja mi az.

Majd megismerik :P Szerintem nem feltétlenül kell mai divat szerint két hét alatt visszahozni az árát és kasszát robbantani. Ha tényleg iszonyú jó lesz, a szájhagyomány meghozza a többi nézőt, de én a készítők helyében hosszabb időre számítanék, már ami a bevételeket illeti. Ha már emlegettétek, ha jól rémlik, anno a Titanic sem a kezdetkor hozta a nagy összegeket, hanem hosszabb idő alatt jött össze ez a sok zsé.

Egyébiránt ez az 500 milla nekem marha soknak tűnik még akkor is, ha sci-firől van szó, és Cameron áll a kormányrúd mögött :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ne felejtsük el, hogy manapság mozifilm csak egyszer fut moziban, ergó azalatt a három hét alatt kell tejelnie. DVD eladásra ennél a filmnél (is) nem építhetnek, egyrészt a torrentezés miatt, másrészt a csonka látvány okán. Szóval a moziban kell összeszednie minimum annyit, hogy bejöjjön az ára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az irónia szép dolog, ha jó. Ez nem volt jó. :D Mivel Antal Nimród csak névileg magyar, amúgy meg magyar származású, olyan meg rekesszámra vannak Hollywoodban. Meg minek kell gúnyolni azért, mert szegény magyar származású, én ezt nem értem?

Azért csak én érzem úgy, hogy Antal Nimród nem egy Neil Marshall kategória???? Álítólag a külföldi siteokon átkozzák a napot amikor kihírdették, hogy ő rendezi a Predatorst. Olyan marha jó filmeket nem tett le ő még az sztalra, hogy egy nagy elődökkel bíró sztorit vászonra vigyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért csak én érzem úgy, hogy Antal Nimród nem egy Neil Marshall kategória???? Álítólag a külföldi siteokon átkozzák a napot amikor kihírdették, hogy ő rendezi a Predatorst. Olyan marha jó filmeket nem tett le ő még az sztalra, hogy egy nagy elődökkel bíró sztorit vászonra vigyen.

Az USa emberek 1%-a látta tőle a Kontrollt, ami jó film. Míg Marshall Barlangját jóval többen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DVD eladásra ennél a filmnél (is) nem építhetnek a csonka látvány okán.
Mit értesz a csinka látvány alatt? Ha a DVD-hez majd dobnak szemüveget, lehet nézni 3D-ben is.

A Véres Valentin is majd így jelenik meg augusztusban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit értesz a csinka látvány alatt? Ha a DVD-hez majd dobnak szemüveget, lehet nézni 3D-ben is.

A Véres Valentin is majd így jelenik meg augusztusban.

A 3D látványát. Hidd el, tévéképernyő fityfene a gigavászonhoz képest. A zöld-piros szemüveg meg piszkosul idegesítő tud lenni. Teljesen más mint a moziba használatosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben ward kolléga a hardwired fórumán megírta, eredetileg 300 milliós volt az AVATAR költségvetése, de asszem azzal hogy az ILM is belépett, meg felvettek még több 100 embert, hogy kész legyenek decemberig, Cameron a zsebébe nyúlt és előkotort még 150 milliót pluszba.

Tehát most kb 450 millió a költségvetés marketing nélkül.. Mi lesz a végösszeg? :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ne felejtsük el, hogy manapság mozifilm csak egyszer fut moziban, ergó azalatt a három hét alatt kell tejelnie.

Szerintem nem feltétlen. Ha jó lesz, és mennek rá az emberek, a mozik nem veszik le a műsorról. Anno A Király visszatér is kb. 4 hónapig ment a mozikban. Azért mert most erre hegyezik ki a mozizást, ez még nem törvény.

 

Azért csak én érzem úgy, hogy Antal Nimród nem egy Neil Marshall kategória???? Álítólag a külföldi siteokon átkozzák a napot amikor kihírdették, hogy ő rendezi a Predatorst. Olyan marha jó filmeket nem tett le ő még az sztalra, hogy egy nagy elődökkel bíró sztorit vászonra vigyen.

Ha jól tudom, akkor a külföldi filmjeinél is mindent kihozott, ami az abból a forgatókönyvből kihozható, amit kapott. Egy film nem csak a rendezőből áll.

Szerintem a Kontroll meg a vígjáték az két külön kategória. És a film igen is jó volt, jó anyagból jó színészekkel, jó megvalósítással.

A T4 rendezőjének sem volt még egy jó filmje, amit említést érdemel, mégis megkapta a T4-et :D Antal Nimródnak meg van ilyen :P Szóval nem értem mire ez a nagy háborgás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát most kb 450 millió a költségvetés marketing nélkül.. Mi lesz a végösszeg? :D:P

Nagyon bízhatnak a filmben, ha ennyit valóban rááldoznak. Ezek után nagy baromság lenne tőlük, ha pár hetes megtérülésre utaznak. Úgy lehetetlen lesz.

Ha jó a film, akkor megállja a helyét csak DVD-n is 3D nélkül, és úgy is lehet nagy siker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, mennyire vígjátékba illő, mikor egy ember ki akarja nyírni a másikat, vagy csak valaki szórakozásból belöki a másikat a metro elé.

Más így nem jut eszembe, hisz 5-6 éva láttam már, és annyira nyomasztó volt számomra az egész film, hogy nem néztem meg mégegyszer.

 

Se nekem se környezetemnek nem volt olyan érzése, hogy ez egy vígjáték lenne. Akkor inkább dráma...

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.