Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Neill Blomkamp , a District 9 rendezője következő filmje is saján ötleten alapszik. Nagyon R kategóriás lesz, nagyon sci-fi, és idegen bolygón fog játszódni.

Forrás: slashfilm.

Hajrá!

 

Szeressük az ilyen embereket, akik saját ötleteiket készítik, és idegen bolygós sci-fiket készítenek, nem igaz?

District 9-re meg most már marha kíváncsi vagyok. A Comic Conon levetítették, mindenki dicsérte szinte.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy másik helyről is hírt kaptam, hogy jövőre elkezdik a Batman 3-at. Most már 100% a 2011. :lol:

 

A World of Warcraft filmet tényleg Sam Raimi rendezi. És még a Sötét Lovag egyik producere is beszállt. :P

Állítólag Uwe Boll egyből jelentkezett még régebben a film megfilmesítésére, de a Blizzardosok gyorsan kitessékelték az ajtón.

Úgy várom ezt a filmet, mint a Messiást. Kár, hogy olyan soká lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Uwe Boll egyből jelentkezett még régebben a film megfilmesítésére, de a Blizzardosok gyorsan kitessékelték az ajtón.
Hála a Blizzardnak! Az nagyon szörnyű lett volna, ha Herr Boll rendezné :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uwe Boll-ról már rengeteg rosszat hallottam. Micsoda rossz filmeket csinált ez az úriember? :lol:
Bloodrayne 1-2, Alone in the Dark, House of the Dead, a Király nevében, Postal, Far Cry.

Munkásságát lemérheted azzal, hogy minden filmjében szexjelenet van :P Valamint ha játszottál az Alone in the Dark játékkal és utána megnézed a filmet rájösz, mennyire profi ez az ember.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a cím szimplán csak Warcraft lesz, nem World of Warcraft. El tudnám képzelni, hogy az amcsik máris 2 trilógiában gondolkodnak. Az első trilógia az ember-ork háborúkról szólna. A World of Warcraftos második trilógia a Lángoló Légió elleni küzdelmet dolgozná fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a cím szimplán csak Warcraft lesz, nem World of Warcraft. El tudnám képzelni, hogy az amcsik máris 2 trilógiában gondolkodnak. Az első trilógia az ember-ork háborúkról szólna. A World of Warcraftos második trilógia a Lángoló Légió elleni küzdelmet dolgozná fel.
Így legyen :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sajnos angolul G-Spotnak hívják azt a legendákból ismert helyet. :lol:
Ezt Minától tudod? :D

A lényeg ugyanaz. Akkor meg legyen G-Spot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég.

Emmerich szerintem szedje tovább az adrenalin gyógyszerét és az Alapítványtól tartsa távol magát, de szerintem jobban járnánk ha mindenki messze kerülné a megfilmesítését. Az Alapítványban nem lehet pusztítani, sőt, akció is kevés a sztoriba. Legfeljebb majd csak a nevében fogja ídázni Asimov művét. :S Továbbra is rosszat sejtek a project körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanolyan lesz, mint az I, Robot. Címben azonos, néhány karakter és elem azonos (vagy legalábbis ugyanabból a sorozatból átemelt, mert a 0. törvény speciel pont nem az Én, a robotban volt), de semmit több. Ami nem feltétlen jelent rossz filmet, hiszen az I, Robot is egy jó kis sci-fi akció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emmerich szerintem szedje tovább az adrenalin gyógyszerét és az Alapítványtól tartsa távol magát, de szerintem jobban járnánk ha mindenki messze kerülné a megfilmesítését. Az Alapítványban nem lehet pusztítani, sőt, akció is kevés a sztoriba. Legfeljebb majd csak a nevében fogja ídázni Asimov művét. :S Továbbra is rosszat sejtek a project körül.

Épp ez az. Pont Emmerich -nek adnak egy ilyen filmet? Totálisan ellentéte mindennek amit eddig csinált. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne tudná jól leforgatni de én ebben igen csak kételkedem. Ha már 'muszáj' megcsinálni, én Sodebergh -nek vagy Aronofsky -nak adnám. Ők alkalmas lennének a feladatra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ez az. Pont Emmerich -nek adnak egy ilyen filmet? Totálisan ellentéte mindennek amit eddig csinált.

Azért a Stargate sem olyan rombolda, mint a Függetlenség napja, a Holnapután vagy amilyen a 2012 lesz. Sőt, a legvisszafogottabb filmje (legalábbis azok közül, amiket láttam, mert a Tökéletes katona előtti alkotásait nem ismerem). Szóval akár még olyanra is megcsinálhatja, mint amilyen a könyvek (nem fogja, de képes lenne rá).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi, az Alapítványt? :P

Félek, hogy ezt is elb*sszák, mint az I Robotot.

Amúgy hány filmet akarnak az Alapítványból csinálni? Mert ha besűrítik az egész 500 évet 1 filmbe :D

Vagy ha nem az egészet, akkor honnan kezdik és hol fejezik be?

 

Szerk: Most kapcsolok, nem az egész Alapítványt akarják, hanem csak a regény :D

Akkor kicsit megnyugodtam. Azt még meg tudják csinálni akár jól is :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.