Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Nem volt cél a Magyar Televíziót bántani, csak a Music TV pozicionálása miatt született a klip. Az eredeti Tévémaci a gyermekies naivitást tükrözi, a Tívímaci pedig a felnőtt valóságot."

 

Na bazz, én akkor piszkosul le vagyok maradva a valóságtól. :S

 

Viccnek amúgy elmegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem én is az Engedj be című filmet. Döbbenetes volt, ez a jelző jut eszembe róla így elsőre. Néhol feszült, néhol meglepő, néhol meg nagyon lírai, remek zenével, emlékezetes film marad :)

Erről a filmről nagyjából nekem is ilyen hagulatok maradtak meg, az egyik legérdekesebb film, amit láttam. :)

 

A Harry Pottert pedig talán holnap már én is látom majd, így csak érintőlegesen olvasgattam, amit írtatok róla. Vegyes a fogadtatás, az már látszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott rendezi az Alien előzményt

 

Már hónapok óta lehet tudni arról, hogy a 20th Century Fox stúdió új filmet tervez a nagysikerű horror-sci-fi, az Alien világán belül. Korábban arról volt szóltak a hírek, hogy Ridley és testvére Tony Scott produceri felügyelete mellett a reklámfilmek világából érkező Carl Erik Rinsch rendezi majd a filmet. Rinsch-t maguk Scotték válaszották ki a feladatra, de a stúdió elégedetlen volt az ismeretlen rendezőre eső választással, így meggyőzték Ridley Scottot, hogy üljön vissza a rendezői székbe. Így a 71 éves rendező, aki annak idején útjára indította a népszerű szériát, 30 év után maga egészíti ki a történetet egy előzményfilm formájában.

 

Az új film cselekménye az 1979-es Alien, azaz a Nyolcadik utas a halál előtt fog játszódni. Scott már 2002-ben azt nyilatkozta, hogy szívesen körüljárná az első filmben felmerülő és egoldatlan rejtélyeket. Nevezetesen, hogy honnan és hogyan került az elhagyatott bolygóra annak a lezuhant űrhajónak a roncsa, amire a Nostromo bányászhajó legénysége talál, valamint honnan származnak a kollektívában élő vérszomjas földönkívüliek. A forgatókönyvet Jon Spaiths írja, akinek ugyan még nincsen korábbi leforgatott munkája, de kipróbálta már magát a sci-fi írás világában. A történet jellege miatt várhatóan az eddigi Alien-filmek egyik korábbi szereplője sem tér majd vissza, így a Sigourney Weaver alakításával kultikussá vált Ellen Ripley figurája sem. A film a jelenlegi tervek szerint 2011-ben kerülhet a mozikba.

http://alfaomega.blog.hu/2009/07/31/ridley...nyt#more1279206

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből még valami jó is kisülhet.

De reménykedek azért egy űr-tengerészgyalogos versus Alien ( és versus Predator) "ereszd el a hajam"-ban is.

 

Inkább legyen eksön horror szerintem is.

Bár ki tudja hogy alakul a dolog.

Antal Nimród Predatorst, Scott Alient rendez. Eddig jól hangzik minden.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott rendezi az Alien előzményt

Jake, hadd kérdezzem már meg. Ezt olyan szépen összefoglaltad. K*rva nehéz lett volna az AVPUniverzumra bemásolnod??? Mi a rákért vagy te ott hírszerkesztő, ha cseszel hírt szerkeszteni oda, de mindenhova máshova tök jól megy? Ott sem bonyolultabb ám... :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, hadd kérdezzem már meg. Ezt olyan szépen összefoglaltad. K*rva nehéz lett volna az AVPUniverzumra bemásolnod??? Mi a rákért vagy te ott hírszerkesztő, ha cseszel hírt szerkeszteni oda, de mindenhova máshova tök jól megy? Ott sem bonyolultabb ám... :):)

Nem én vezetem a blogot, nem én írtam az összefoglalót, csak bemásoltam ide.

Hírszerkesztésre visszatérve. Már nem érzem magam elég elhivatottnak, hogy folytassam ott a munkálatokat...Egyébként se vagyok jó benne, meghagyom ezt a profiknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve, hogy a jövőben fog a film játszódni és ha reálisak akarnak maradni az első két részhez, akkor legfeljebb Dutch Shaffer képe majd ott fog lógni valahol a falon.

Egy vad elképzelés: lehibernálják Dutch-ot a múltban és magukkal viszik arra a küldetésre az űrkommandósok. Kiolvasztják, amikor lezuhantak a bolygóra és Dutch máris harcolhat. :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak. Lesz Alien előzményfilm. Akkor abban a filmben gondolom nem lesznek emberek, csak azok a fura elefántfejű idegenek a patkó alakú hajóról.

Biztos lesznek emberek. Szerintem baromi nagy melléfogás lenne emberek nélkül leforgatni a filmet, és nem is fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég jöttem meg meg a HP moziból, és láttam Jake Avatar-avatarját plakáton a Lurdy Házban. :)

 

A film egyébként tetszett, a szokásos történeti egyszerűsítések egész jól sikerültek, a történet gördülékeny és a könyv elolvasása nélkül is jól érthető. A tinipoénok pedig kifejezetten rendben voltak, igaz, elvitték a hangulatot a könyvnél könnyedebb irányba a film derekán, de ez végül is nem volt zavaró, és a tinik a nézőtéren igazán élvezték. :) Abban viszont egyetértek Krandéval, hogy a Félvér Herceg-szálat túl kurtán-furcsán intézték el, ezt illett volna kicsit jobban végigvezetni a nagy titok kiderüléséig, lévén ez a könyv/film címe. De ezt leszámítva a film jó szórakozást nyújtott, főleg azok után, hogy annyir rossz hír keringett még ősszel az első változatról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.