Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A kamerás felvételek nem nagy méretüek, nehogy rontson az arányomon ez a film :)

 

Hát ez szomorú, azt hittem egy ilyen látványfilmet legalább dvd minőségben nézel, de főleg moziban, pedig világpremier is lesz, várni se kell rá, de ahogy érzed :):):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

gödöllő környéke :)

 

De majd meglátom. hogy a neves mozilapok (rottentomatoes, Heti Válasz, Magyar Narancs, Port.hu látogatók tehát az igazi szakértők :) ) mit írnak róla :) de premieren biztos nem nézem meg, nem szokásom filmeket premieren nézni, mert sok az ember és nem lehet kényelmesen elhelyezkedni a székben (láb feltétel az előttem ülő székre, kabátok és cuccok mellettem... stb)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk kicsit (kicsit? :) ) túloztam azzal, hogy nem szokásom, mert még filmet premieren soha nem néztem meg :)

A nagyon várt Sith-eket is 2 napra rá néztem meg moziban. Az más kérdés, hogy a premier után 8 órával megnéztem itthon Workprint változatban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Phobos most nagyon erőlködik, csak nehogy aztán felkapja az első szél és elfújja :)

 

ON

 

Engem még mindig nem csigázott fel az avatar :) talán a trailer, bár megvárom, amíg felkerül Youtube-ra, le tuti nem töltöm.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barnez, egy "remek" cam-os verzió után írod a véleményed? Vagy......

 

Spoiler:

Hát igaz, hogy moziban felvett anyag, de ahhoz képest a minősége elfogadható. Ezt a verziót néztem meg: District 9 TS V2 Xvid EnG SUBs - Lynks - szerintem nem sokára már magyar felirattal is megnézhető lesz, annak aki akarja. Nincs annyi pénzem, hogy valamilyen más országba kimenjek. :) De szerintem amúgy se tudnék időt áldozni szeptemberben az itthoni mozikban.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, node, hogy az embernek ne legyen türelme kivárni egy normális DVD verzót! :)

Én meg nagyon filózok rajta, hogy bevállaljam moziba, mert felirattal adják. :) És ha felirat, akkor tuti csakis világos háttér elé rakják a piszkok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Bocsi, akiknek ez sértés lesz a filmmel kapcsolatban ne is olvassák tovább. Nekem nagyon nem tetszett a film első része. Még suliban kellett megnéznem, rossz szájízzel néztem végig. Majd aztán ebből kellett 3 oldalas házi fogalmazás dolgozatot írni angolra. (Tanárnő nagy kedvence) Na mind1, nem az iskola miatt nem szeretem, hanem mert alapból nem jönnek be az ilyenek. Annyi sok baromság volt benne, hogy egy életre megutáltam mind a filmet, mind a könyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se mindegy hogy hol nézi az ember, például a Duna Plázában mindig életlen a kép és nehezebb elolvasni a feliratot, míg a MOM-ban általában tiszta a kép, és a felirat is olvasható.

Hogy ha találkoztam is már ilyen rossz felirattal, azért elolvasni mindig eltudom, csak nehezebben. Persze Oldie korosztályában más lehet a helyzet, ezt elismerem. :)

 

Tényleg, most realizáltam hogy az Avatar 3D-ben szinkronos lesz. Nem mint ha 3D-ben akarnék feliratot olvasni, de azért jó lenne egy angol verzió is felirat nélkül, bár gondolom ennek nulla az esélye.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Duna Plaza már elég öreg mozi és az se biztos, hogy megnyítása óta volt e egyáltalán felújítás a vetítőben, hangfalakban ésatöbbi. Legjobbak a digitális termek a technológia miatt amit oda beépítenek. Tiszta kép, ált olvasható felirat ( már ha ugye nem fehér háttér elé vetítik)

 

Avatarnál én nagyon örülök, hogy szinkronban adják, főleg mert a látványra igy több figyelem marad. :) De ez nálam minden filmnél igaz.

 

Ui: Ja és vettem ám a lapot ezzel a korosztály veszengetős megjegyzéseddel :) Fogsz te még a középpontba kerülni nálam...Úgy ám :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit el vagy tévedve, az itteni csajoknak ez nem ad okot a sikoltozásra :) Az nem ez a fórum :)

Ezt mondod most, de viszont majd ha DVD eléd kerül, és a kockahasú főszereplők kezdenek "pózolni" lesz ám ujjlenyomat a távirányítód PAUSE-ZOOM gombjain :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is érdemli a b*rom akit így át lehet vágni.

 

Biztos lesz olyan kinek minden pénzt megér, hogy Avatar trailert láthasson moziba, szóval kiadja érte akár az 500 dollárt is. Az több mint 100.000 forint. :lol::o:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos lesz olyan kinek minden pénzt megér, hogy Avatar trailert láthasson moziba, szóval kiadja érte akár az 500 dollárt is. Az több mint 100.000 forint. :lol::o:o

Az amcsiknál az 500 dollár kiadása kb. annyi lehet mint nálunk 5000 forint... Vagy még annyi se. Ne a mi viszonyainkhoz nézzük őket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.