Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez az ország maga a pokol. De igazából Mexikó, és az alatta lévő déli államok teljesen elfajzottak.

http://www.sg.hu/cikkek/69647/megoltek_egy...g_lehet_elmenni

Sokkoló dokumentumfilm ez, a jobbik fajtából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem komplettek. Miféle életcél az, ahol bandákba tömörülve egymást nyírják ki? :S

Jó műsor a NGC-n a Börtönös doksifilm is. Bírom ahogy Vass Gábor narrációjában a börtönéletről beszélnek.

No majd azért ezt a filmet is megnézzem egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átlagosnál gyengébb. Melle nincs, de a többi se nagy durranás. Az utcán minden második csaj jobb ennél.

Lehet, hogy nem számít a mell/köbméret (de :rock: ), a szépséget nem abban mérik (dehogy nem :rock: ), de Jovovich kisasszony (ja nem, már újra asszony, immár harmadszor) szerintem ott is ronda, ahol még számíthatna, azaz nyaktól felfelé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz skaccok, nem is mondtam, éjszaka az álmomban a bagázs Avatar vetítésen volt :rock:

Hát mit ne mondjak, piszok csalódás lett urrá mindenkin; hiába ájmex de a vászon kicsi volt, a hang is gyenge. El is döntöttük, hogy:

1. Elmegyünk a Westendbe a digitális vetítésre,

2. Jake-et jól helyben hagyjuk.

Sajnos ez utóbbiról nem maradt fenn "videóanyag". :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mit ne mondjak, piszok csalódás lett urrá mindenkin; hiába ájmex de a vászon kicsi volt, a hang is gyenge. El is döntöttük, hogy:

1. Elmegyünk a Westendbe a digitális vetítésre,

2. Jake-et jól helyben hagyjuk.

 

Ha kétségeid vannak a filmet illetően, nem kötelező megnézni moziba. Ez vonatkozik bárkire is. Most miattam ne nézd meg. Lehet hogy csalódás lesz benne van a pakliban, de nem én vagy a felelős érte, nem engem kéne jól megverni a film után...

Vagyunk annyira kultúráltak, meg értelmesek, hogy pár bosszankodó szó elhagyása után letudjuk ezt. Nem kéne erőszakot alkalmazni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amíg nem tudom, hogy élőben milyen lesz addig nem kell annyira rettegned :o

Máskülönben is, te ajánlgattad itt mindenkinek :rock: :rock:

 

De, hogy "megnyugtassalak", Ody az egész vetítésen a szemeit forgatta. :)

 

Ajánlgatom, de nem kötelező jelleggel :P

Tényleg, ha csalódás lesz bárkinek is, nem én vagyok a hibás úgy érzem. Szóval hagyjatok békén :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fogunk bántani, Jake... nagyon. Még senkit sem hagytunk helyben film miatt... nagyon. :rock:

Tudod nem árt az elővigyázatosság, elég ha ránézel Oldie avatarára, egy pszichopata arc köszön vissza, aki képes derékba törni(nem csak a karrierem). Nem ismerlek titeket élőben, de nem kizárt, hogy nekem estek. Ody mérgében széttépi a polóját és HULK módjára nekem esik...nyah vigyázni kell a mai világban.. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod nem árt az elővigyázatosság, elég ha ránézel Oldie avatarára, egy pszichopata arc köszön vissza, aki képes derékba törni(nem csak a karrierem). Nem ismerlek titeket élőben, de nem kizárt, hogy nekem estek. Ody mérgében széttépi a polóját és HULK módjára nekem esik...nyah vigyázni kell a mai világban.. :rock:

Ody Hulk módjára megy neked, Oldi letépi a fél arcát, hogy kilátszódjanak Terminator alkatrészei, MissKarrde a Star Wars összes csempészét rád zúdítja, Frenkie a Részeges karatemester stílusát képviseli, Krande és Phobos Sith harcosok módjára támadnak, Obi1 a Jedi stílust nyomja, én meg csak úgy alapvetően ötvözöm magamban Stallone, Schwarzenegerr, Bruce Willis és Mell Gibbson legjobb tulajdonságait :rock: Szóval van okod rettegni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy lehet rajta filózni, hogy 19.-e, szombat, kinek lenne jó a mozizásra :rock: Esetleg vasárnap.

Szerintem ezt november tájékán lesz aktuális megvitatni.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, ha csalódás lesz bárkinek is, nem én vagyok a hibás úgy érzem. Szóval hagyjatok békén :rock:

Minden úgy lesz, ahogy lentebb írva vagyon :)

Na jó, nyugi, jó társaság vagyunk :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, tisztázódott a Terminator ügy. A suttyó amerikaiak kapnak 1 DVD-t és 3 BR-t kiadványonként.

Európa és köztük Törpfalva lakói azaza MO, pedig 2 DVD-t és 2 BR-t. DVD az úgyis elavult formátum tegyünk rá csak egy moziváltozatot meg 13 kisfilmet és a BR-re koncentráljunk a kép a képben extrával.

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=570258...644526829072309

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ha ez így marad akkor bennem is tisztázódott, hogy honnan is szerezzem be a DVD-t. Majd szépen lesz egy remek kir összeállított torrent a rendezői változattal, szinkronnal, feliratos extrákkal, úgy ahogy azt elvárná az ember a Warnertől ( avagy a Sonytól). De értem én, pusztuljon akinek még nincs BR lejátszója. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez egy nagyon jó kép Jovovichról, pedig nem vagyok tőle alapból elájulva... ez a kedvenc képem eddig róla, és nem azért ,mert meztelen... :rock: Hát ennyi, ízlések és pofonok. :P

Tessék benézni az Egyéb fontos-ba. Szerintem úgy meg fog változni az ízlésed, hogy csak na :rock::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átlagosnál gyengébb. Melle nincs, de a többi se nagy durranás. Az utcán minden második csaj jobb ennél.

Na akkor hátha belövöm az ízléseteket...

Milan Punis (hopsz Kunis :rock: ) is megmutatja :D:rock:

http://alfaomega.blog.hu/2009/09/09/a_het_arca_mila_kunis

Jó kis színésznő :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, van itt Pesten egy olyan irodaépület ahová a világ összes tájára sugároznak a külföldi tv csatornák :)

 

 

De, hogy a piszok kisördög szóljon belőlem...most akkor lemezt nem kapunk, vagy a borítót hagyják majd el? :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Predators forgatókönyv boncolása

http://www.avpuniverzum.hu/wordpress/?p=1269

 

Szóval Rodriguez szerint a P1-es predator a nemzetség leggyengébb lúzer kitaszított ragadozója volt, a Predatorsban meg csak elit ragadozók mászkálnak.

Duch mégis puszta kézzel üti ki őket, a P1-ben meg hogy megizzadt azzal az egyel...Meg a csapata.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.