Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De irigyellek ilyenkor titeket:) Nekem a legnagyobb kérdés, hogy hova tegyem a fijjam, míg megyünk moziba:)

Nem, nem panasz igazából, hiszen kéthetente pénteken elvisszük anyóshoz, akkor megyünk társasjátékozni, szombaton hozzuk haza, havi egyszer meg apukám és tesóm bevállalja egy egész! hétvégére:)

De a "szabadnapjainkon" általában nem mozi van, hanem bevásárlás, nagytakarítás :D

De azért az Avatar, meg a Karácsonyi ének tuti meg lesz még idén nézve.

 

ID4 folytatás? Nekem jöhet, nem vettem komolyan a filmet, ha a második is ilyen lenne, kellemesen agyzsibbasztónak megnézném:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb Warcraft filmhírek.

 

"Júliusban jött a hír miszerint Sam Raimi melegítheti a World of Warcraft rendezői székét, a bemutató dátumát pedig 2011-re tűzték ki. Raimi az MTV-nek beszélt röviden a tervezett filmről, kiderült, hogy A hazafi és a Ryan közlegény megmentése forgatókönyírója, Robert Rodat veti papírra a szkriptet. Ezen kívül az a rendező megcáfolta azt a pletykát, hogy a produkció az Arthas: Rise of the Lich King regényen alapulna. Néhány napja az imdb-n is megváltoztatták erre címet, de jelenleg ismét csak a Warcraft nevet láthatjuk az adatbázisban.

Raimi elmondása szerint Rodat egy teljesen új sztorit fog letenni az asztalra, ami a Warcraft világában fog játszódni és ismerős karaktereket is láthatunk majd a filmben. (A videóban sajnos egy fél perces reklám van és utána jön a szöveg.)

A forgatásnak jövőre el kell kezdődnie, ha 2011-re a mozikban akarják tudni a filmet. Raimi addig végez a Pókember negyedik részével, de szintén be van tervezve a Gonosz halott remake-je is. Mellesleg megjegyzem Rodat 9 éve nem írt forgatókönyvet, most pedig az Alapítványon és a Warcrafton is dolgozik."

 

Tehát mégse az Arthas regényt csinálják meg. Kár.

A forgatókönyv jó kezekben van szerintetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj-jaj-jaj! Egy hozzászólásban ilyen nevek. Rodatnak nem örülök, nem tetszett sem a hazafi, se a Ryan így félek, hogy az Alaptíványt és a Warcraftot is elb*ssza :D

Raimi jó lenne, szerettem a Gonosz Halottat meg a Pokolba taszítva is egy frankó film, de a Pókember az nem jó (bár én alapból utálom az összes szuperhero-t :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMAX-nál az a lényeg, hogy a vászon betölti a látómeződet, kvázi behelyez téged a film történéseibe. A mezei 3D-nél meg olyan, mintha egy kis ablakon kukucskálnál, főleg, ha nagyon hátul ülsz. Nem jön ki annyira az élmény, mint az IMAX-ben.

Ekkora különbség nincs, már mindkettőhöz volt szerencsém. A vászon ott is bizonyos távolságra van, tehát a behelyez a filmbe dolog nem tud igazából itt sem érvényeülni, inkább úgy érzed magad tőle, mintha egy "mezei" moziban az első sorban ülnél. "Mezei" 3D-nél nem kell a hátsó sorokban ülni, ez normál film esetén sem a legjobb ötlet. Szerintem a "mezei" 3D is nagyon jól néz ki :)

Az Arénás IMAX baromi kényelmetlen, szűkek a székek, és majd leszédültem a lépcsőjén, enyhén balesetesek ezek a szűk és magas lépcsők, stb. Főleg, hogy még sötét is a terem még világítva is :) Ha ott nézzük az Avatart, megnézem ott, egyébként viszont hanyagolom a helyet, nem szeressem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bazz, ezt a trailer végigvigyorogtam. :D Tiszta Vico feelinges előzetes, már csak Bozai hangja hiányzott. :) A film természetesen már most toplistás a kövi évre. :D

Az origo is ezekre gondolt, amiket nézte a trailert

Szottyadt akciótaták robbantgatnak a dzsungelben

(Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke, Eric Roberts, stb.) felvonultató alkotásról már korábban is sejthető volt, hogy nem lesz egy Shakespeare, de arra azért nem számítottunk, hogy a VICO-filmek színvonalát fogják belőni az alkotók. Botoxolt fejű, szottyadt izompacsirták, erőltetett poénok, sok robbanás, kitört gerinc, valamint elvágott torok várható. Legalább egy ember arcon is lesz szúrva

A The Expendables feltehetően jövő nyáron érkezik majd meg a magyar mozikba, bár eddig még egyetlen forgalmazó sem jelezte, hogy behozná...

 

Lehet magyar mozikba se kerül, marad a Film+ :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Origó elmehet oda ahonnét származik. Ez a film a korosztályom mentsvárát fogja jelenteni egy CGI-től hemzsegő műanyag világban, ahol a régivágású akciósztárok, régivágású technikai megoldásokkal operálnak. Megkapjuk a gyönyörű nyolcvanas éveket 2010-ben, úgy, hogy attól valszeg a gyönyörtől magunk alá csinálunk. Azt tuti, hogy kifelé menet a teremből tombolni fog a tesztoszteron a moziban. Jobb is hogyha a bazi nagy szemetesládákat alaposan lerögzítik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki, az állatvilág már tuti lesz a filmben :)

 

Nagyon megnézném már. Amit eddig láttam, az nagyon kíváncsivá tett, és szerintem nem egyszer fogom megnézni. Valahogy a SW4 kantinjelenete jut eszembe, ott kapkodtam a fejem a sok lényre. Vagy Jabba palotája :) Nekem bejönnek ezek a kecses lények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Origó elmehet oda ahonnét származik. Ez a film a korosztályom mentsvárát fogja jelenteni egy CGI-től hemzsegő műanyag világban, ahol a régivágású akciósztárok, régivágású technikai megoldásokkal operálnak. Megkapjuk a gyönyörű nyolcvanas éveket 2010-ben, úgy, hogy attól valszeg a gyönyörtől magunk alá csinálunk. Azt tuti, hogy kifelé menet a teremből tombolni fog a tesztoszteron a moziban. Jobb is hogyha a bazi nagy szemetesládákat alaposan lerögzítik. :)

 

A szívemből szóltál. Én is stallone és Schwarzi filmeken nőttem fel, jó lesz végre megint egy ilyet látni. Sly bácsi azért tud!

A h*lye origosok meg annyit értenek ehhez mint...na hagyjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon megnézném már. Amit eddig láttam, az nagyon kíváncsivá tett, és szerintem nem egyszer fogom megnézni. Valahogy a SW4 kantinjelenete jut eszembe, ott kapkodtam a fejem a sok lényre. Vagy Jabba palotája :) Nekem bejönnek ezek a kecses lények.

Bárcsak mindenki így állna hozzá a filmhez :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.