Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A pókfazon első kalandja nekem nem igazán tetszett. A második viszont annál inkább. Ha ezt a tendenciát tartja, szerintem ez már egész jó film lesz. Bár ezek az ellenségek nekem kicsit túl "gagyik", de mondjuk Dr. Oktopusz jobb volt, mint a Zöld Manó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudtam, hogy három film lesz. Rosszak az információim?

Szeretem a Pókember filmeket, de a képregényeket nem ismerem, így a ellenfelek egy része számomra ismeretlen. Mindenesetre várom a filmet, remélem, a színvonal nem romlik, max. javul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én tuti nem maradok fönt egy ilyen szar díjért... számomra abszolúte érdektelenné vált. Komolyan mondom, a Saturn díjat is többre tartom ennél (meg amúgy is. Miért ne tartanám többre?!)

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nézni fogom (és egy imát rebegek az SW-ért és Joaquin Phoenixért), de nem maradok fenn miatta, hanem felkelek :( Mert kb. kettő körül kezdődik, addig alszom egyet. Addig lesz vége, mire kelnék, így utána megyek dolgozni. Tavaly is kibírtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tud valaki valamit a Prince Of Persia filmről?Állítólag a Karib Tenger Kalózai rendezője fogja csinálni, és 2006-ra ígérik még.

A Karib-tenger producere, Jerry Bruckheimer szerezte meg a jogokat, de nem biztos, hogy a rendező is azonos lesz. Biztos, hogy Verbinski rendezi? Egyébként 2006-ra nem lenne könnyű egy nagy költségvetésű filmet összekavarnia (talán Bruckheimernek sem), mert gőzerővel mennek a Karib-tenger második részének munkálatai, és aztán a harmadik részt utómunkálatai is ott vannak. Esetleg más rendezővel. Vagy ki tudja?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clooney-sra gondolsz? Sajnos még nem, de remélem, hogy lesz az egyik héten az HBO műsorán. Milyen?

100%-os! Egyszerűen letaglózó hangulata van, köszönhetően Cliff Martinez zenéjének (is). Nem tudom honnan ásta elő ezt a muksót Sodebergh, de évek óta az egyik legmelankólikusabb filmzene, amit hallottam. Sokszor szoktam hallgatni. A film alapjában véve egy szerelmi történet, de remekül megcsinálva, nekem nagyon bejött. Vigyázz, mert eltudja varázsolni az embert....ha vevő az ilyesmire. Egyébként Clooney barátunk itt is bizonyítja, hogy remek színész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.