Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pilditől megkaptam a Becstelen Brygantikat, melyet majd holnap nézek meg. Ez lesz az ünnepi mozizás kezdete. :) Előtte viszont már most megnéztem a nemzet büszkesége című részletet, és eldobtam az agyam. Óriási!!!! Ha ilyen lesz a film is, akkor ez lesz az első BR nagyjátékfilm amit rendelek. :P
Nem akarlak elkeseríteni, de talán ez a film a filmben jelenet volt a legakciódúsabb. Lásd a korábbi kritikámat. De lehet, hogy neked bejön majd a film egésze :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fog kijönni neki, mert a Blu-ray 3D szabvány teljesen új lejátszót, tv-t igényel :S
így van. Ez a 3D -s cucc még messze van az elérhető kategóriától. Nekem a normál is tökéletesen megfelel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarlak elkeseríteni, de talán ez a film a filmben jelenet volt a legakciódúsabb. Lásd a korábbi kritikámat. De lehet, hogy neked bejön majd a film egésze :P
Szeretem az akciót, de nem csak az tehet jóvá egy filmet. :) Még ha az Tarantino rendezése is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pilditől megkaptam a Becstelen Brygantikat, melyet majd holnap nézek meg.
Nem fogod megbánni, 2009 LEGJOBB filmje, bár nem láttam még az Avatart, de az is max. a vetélytérsa lehet a Brigantyknak, megelőzni nem sok esélye lehet :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt a teljesen új filmeket vettem górcső alá. Amik berobbantak a mozikba az újdonság erejével.

A Jurassic Park ilyen volt 93-ban, úgy mint a Függetlenség Napja is.

Azért azt tegyük hozzá hogy a "Jurassic Park" egy "Jurassic Park" című 1990-es John Michael Crichton által jegyzett regényen alapszik tehát csak annak volt igazán új a film aki a könyvet nem olvasta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fogod megbánni, 2009 LEGJOBB filmje, bár nem láttam még az Avatart, de az is max. a vetélytérsa lehet a Brigantyknak, megelőzni nem sok esélye lehet :P
Rohadtul kíváncsi vagyok rá az előzetes után. Abban sem csak az akció fogott meg, hanem a szövegek is. Amikor a tábornok leb*ssza az egyik emberét, hogy mit képzelnek? Nem bombázhatják le a tornyot mert az műemlék. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az imdb szerint az Avatar az évtized legjobb filmje

Szép a lista, melyben helyet foglal, micsoda remek filmek :)

 

Antal Nimród Predators filmjét tervezi majd valaki moziba is megtekinteni?

Biztos nem, még más fronton sem, tekintve a horror filmek iránti "rajongásom" :P De szerintem ezzel nem sok újat mondtam :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kis mellékes adalékadagok kerülnek elő az Avatarról. :) Az sg.hu fórumán, az Avatar topicba most másolt be egy gyerek jó pár háttérinfót. Gondolom ezekről a könyvekben van szó :P

Én is szoktam olvasgatni, tényleg jó dolgokat írnak! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd karácsonykor és utána én is nézegetek plusz dolgokat :P

Mingyá itt van! Külön öröm, hogy Ortis elárulta, itthon van 2 ünnep között! :D Tök jó lesz pár napot együtt lenni, mostanában elment fél hétkor, és hazajött este hét-nyolc körül. Fáradtan. Most kicsit pihizhet! :) (és játszhat a gyerekkel, vagyis én is pihenhetek! :P )

Lehet elcsalom Avatárra, csak mi ketten. De attig hova rakom a gyereket? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mingyá itt van! Külön öröm, hogy Ortis elárulta, itthon van 2 ünnep között! :D Tök jó lesz pár napot együtt lenni, mostanában elment fél hétkor, és hazajött este hét-nyolc körül. Fáradtan. Most kicsit pihizhet! :P (és játszhat a gyerekkel, vagyis én is pihenhetek! :D )

Lehet elcsalom Avatárra, csak mi ketten. De attig hova rakom a gyereket? :)

Sanyinak mennyire jött be a film? Mozi után nagyon szűkszavú volt :P

 

Kölyökhöz meg egy tanács...Showder klubból. Belerakjátok szépen a kádba, fogtok egy fél kilós Háztartási zsírkockát és szépen körbekennitek a kádat :P A gyerek tutti nem jön ki onnan egy darabig. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sanyinak mennyire jött be a film? Mozi után nagyon szűkszavú volt :)

 

Azóta folyton azt mondja nekem: I see You! :P

Nagyon tetszett neki, Ezredes úrastól, navistúl, mindenestül. :P Tán majd ő is ír valami kritikafélét! :D

 

És utána mossam ki a kádat én, mi? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A navikat úgy vették fel, hogy egy szinészre ráadták a kék ruhát meg ráagadtak rengeteg érzékelőt és az játszotta el a figurát?Mert nem igazán hogy játszhatta el Zoe Neytirit aki egy CGI nem?
Erre volt jó a motion capture technika :) Az érzékelők által továbbított jelet feldolgozták, plusz az arcjátékot felügyelő érzékelőét és ezt ügyes programokkal a számítógép beillesztette a CGI figurába :P Tömören és röviden :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre volt jó a motion capture technika :) Az érzékelők által továbbított jelet feldolgozták, plusz az arcjátékot felügyelő érzékelőét és ezt ügyes programokkal a számítógép beillesztette a CGI figurába :P Tömören és röviden :P

 

 

Köszi.Így már ok.

 

Különben döbbenet lehet egy színésznek.A forgatási videókat látva nem semmi lehetett mondjuk lőni a gépfegyverrel a semmire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól vettem ki, akkor ők valami kövekkel kommunikáltak egymással? Én nem láttam a gégemikrofont rajtuk, csak azt a furcsa nyakláncszerűséget is ami Neytirin van.

Pedig a nyakláncon ott volt a mikrofon, ma már nem, holnap előkeresem a képet hozzá. Most megyek tente! :) Volt egy ilyen Tsu'teyen is, meg Trudyn. Gondolom, ennyi volt a tudósoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a nyakláncon ott volt a mikrofon, ma már nem, holnap előkeresem a képet hozzá. Most megyek tente! :) Volt egy ilyen Tsu'teyen is, meg Trudyn. Gondolom, ennyi volt a tudósoknál.
Lehet, hogy ezt az emeberektől kapták. Pedig érdekes dolog lenne, ha valami ásványi anyaggal tudnának üzenetet továbbítani. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ezt az emeberektől kapták. Pedig érdekes dolog lenne, ha valami ásványi anyaggal tudnának üzenetet továbbítani. :)

Az emberek végig gégemikrofonokon át beszéltek egymással, mikor rádióztak. Azt kapták meg a na'vik is (gondolom a kis "viskóból" hozták el őket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.