Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt én is, de nagyon.Ma utánanézek a thx-nek is.
Még nem láttad a THX -et? Annál nyomasztóbb utópia nem nagyon van. ;)

 

CGI musical az olyan lesz mint a Disney-s rajfilmek? (pl. Toy Story? :D )
Igen. A Lucasfilm csinálja majd. Érdekes lesz a technika, főleg ha 3D-s -re faragják majd. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen nincs komolyan.Megint lemaradtam.Tegnap még nem lehetett rendelni, most nézem és már lehet 17-ig.Az új hétre is az összes elment.Hétvége full(13-14), a többire van pár a sz*r helyekre.Szerintem tuti, hogy bennfentesek árulják egymás közt.Ahhoz, hogy ilyen gyorsan elfogyjon tutira kell tudni mikor válta rendszer.Szerintem a bennfenteseknek kiadják a parasztnak meg nem.5 perc intenzív káromkodás után úgy döntöttem, holnap telefonálok, vagy pénteken meglátogatom őket.Aztán beolvasok.Nem hiszem el, hogy nem lehet kiírni a weboldalra, hogy mittudomén 2010 január 30 14 órától lehet rendelni a február 7-14-ig tartó időszakra.De így hogy fogalmam sincs mikor váltanak esélyem sincs jegyet szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem Gumikacsáékat. Kár hogy ezelőtt még nem láttam.

Ez a rész nagyon nagy. :)

 

A jó öreg Medve. Az egyik kedvenc színészem, még ma is él az öreg. Játszott az sok mindenben, Piszkos tizenkettőben is jó fej! :D

A másik kedvenc jelenetem, mikor a bárszékhez bilincselik! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jó öreg Medve. Az egyik kedvenc színészem, még ma is él az öreg. Játszott az sok mindenben, Piszkos tizenkettőben is jó fej! :)

A másik kedvenc jelenetem, mikor a bárszékhez bilincselik! :D

Rockyban is jól alakított. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy sorozat, Kincses sziget az űrben, anno ott kedveltem meg.
Én a Szuperzsaruban. Azt a kincses szigetes sorit néztem annak idején de ő nem rémlik belőle. A legélénkebben az maradt meg bennem hogy Quinn Tóni műlába beszorul az űrhajón és mindenki össze-vissza rémüldözik miatta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Szuperzsaruban. Azt a kincses szigetes sorit néztem annak idején de ő nem rémlik belőle. A legélénkebben az maradt meg bennem hogy Quinn Tóni műlába beszorul az űrhajón és mindenki össze-vissza rémüldözik miatta.

És Billy Bones szerepében Ernest Borgnine. Asszem még az első részben meghótt. Tőle volt a térkép. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem még az első részben meghótt. Tőle volt a térkép. :)
Így se rémlik. Adják le újra. :D

 

Jó-jó, csak az a baj, hogy minden autó kb. 30 -cal megy. :D
Engem nem zavart. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki kell ábrándírsalak, de Ernest Borgnine(medve, ahogy a zsarukat csúfolták a filmben) sosem játszott Rockyban. Csókmasinával kevered asszem, aki tényleg játszott mindkettőben, és remekül.
Ááá...keverem mindig Burt Younggal. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.