Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az út

 

 

Noh, az emósok nem panaszkodhatnak, hogy rájuk aztán nem gondolnak a filmiparban, most aztán megkapták a filmjüket, igaz, ha nagyon érdekelne az elégedettségük akkor az ajándék borotvapengék mellé még a film utolsó öt-hat percét levágtam volna.

 

Amúgy szerintem igen hangulatos mozi, leszámítva azt a két-három orbitális marhaságot melyen először ráncokba borult a homlokom, hogy na ne má'. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek miért marhaságok? A vízeséses jelenet szerintem nagyon jó.
Hát elsőre nekem az volt, mert ki az a marha aki egy nagykabátos időben pucéran besétál a jéghideg víz alá. Aztán úgy voltam vele, hogy már kellőképp edzetek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vízeséses fürdéssel szerintem sincs gond. Vannak akik jeges vízben fürdenek és meg se kottyan nekik. A vízesés vize meg biztos nem volt olyan hideg.

A muter lelépése nem rémlik valami tisztán. Valami olyan maradt meg hogy kiment és elsétált de azt már nem tudom hogy miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A muter lelépése nem rémlik valami tisztán. Valami olyan maradt meg hogy kiment és elsétált de azt már nem tudom hogy miért.
Nah, pontosan ez nem derült ki konkrétan. Olyan erőltetett volt az egész. Elment mert el kellett mennie. Ezt nyomatták az arcodba.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem valami olyasmi akart lenni, hogy nem akarta szenvedni látni a családját. De minimum egy kifakadást ide elvártam volna amikor a férje kérlelte, hogy maradjon. Olyan suta volt no.
Mintha olyan is lenne még hogy halálos beteg volt de lehet hogy tévedek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nekem pedig úgy rémlik hogy öngyilkos lett, a kilátástalanság miatt. Nem csak úgy kisétált az ajtón világot látni.

Szóval ebben sincs semmi marhaság szerintem. :)

Elsétált, ennyit mutattak.

 

Rog. A nő akkor még nem tudta, hogy beteg a férje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nekem pedig úgy rémlik hogy öngyilkos lett, a kilátástalanság miatt. Nem csak úgy kisétált az ajtón világot látni.

Nekem is teljesen ez jött le. Nem bírt tovább így élni, és kész. Vannak emberek, akik előbb feladják, ő ilyen volt. Nem volt ebben semmi rendkívüli, szerintem a filmből ez egyértelműen lejött, csak egy picikét agyalni kellett rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Tom Hardy a Batman 3-ban Dr. Hugo Strange lesz.

 

2011 júniusában látnak hozzá a Superman filmhez, Joe Manganiello Armie Hammer és Ian Somerhalder neve merült fel az elmúlt napokban a főszereppel kapcsolatban.

 

Áprilisban indul a The Wolverine forgatása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2011 júniusában látnak hozzá a Superman filmhez, Joe Manganiello Armie Hammer és Ian Somerhalder neve merült fel az elmúlt napokban a főszereppel kapcsolatban.

Miért cserélik le azt, aki a Superman Returnsben játszott? Csak nem ez is leesett a lóról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, mert reboot lesz. :)

És? Attól még megtarthatnák. Különben is, elvileg az SR is reboot volt. Minek rebootolják már megint? Kimehetne már ez a reboot a divatból. Egy pocsék sztorit akárhogy forgatnak, pocsék marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.