Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt ezt főleg neked, mit szólsz???

 

A Collider.com kiderítette (?) Ridley Scott Alien előzményfilmjének (?) sztori vázlatát?

Sok a kérdőjel, úgy is kell fogadni.

Ugye Jon Sapihts kezdte el írni anno a sztorit, ami Ridley Scottnak megtetszett és egy kicsit gatyába rázta a Lost kreátor Damon Lindeloffal.

Annak a történetében a terraformáló hajót hívták Prometheusnak! És Scott is beszélt pár hónappal ezelőtt egy interjúban terraformálókról és kutatókról.

Ugye a tetovált lány Noomi Rapace pont egy kutatónőt játszik. Tehát féligazságok vannak ebben.

 

A történet meg így szól:

 

A távoli jövőben valamikor két szuper gazdasági vállalat vív véres csatát a Földön és a környező Naprendszerekben, a nyersanyagokért.

Először kisebb űrcsatákkal kezdődött, majd hatalmas harci gépek és űrhajók kezdték egymást gyilkolni.

Az egyik szuper nagyhatalom létrehozott egy speciális terraformáló űrhajót, amit Prometheusnak nevezett el. A küldetése hogy távoli vad bolygókat tegyen lakhatóvá emberek számára, majd szipolyozza ki a nyersanyagkészletet. Amint pl megérkeznek egy ilyen bolygóhoz , a Crawlers nevű mobil egység 125 kilóméter hatósugárban mindet terraformál.

Egy spéci transzporter (amolyan csillagkapu de mégse) tartja a kapcsolatot az űrhajó és a Föld között, amelyen tudnak tárgyakat meg miegymást küldeni egymásnak. Ennek amúgy Lang Transporter a becses neve. Aztán amint leszállnak egy kietlen bolygóra , ez a kütyü elromlik.

A tudósok egy csapata segítséget kér, és a felmentő űrtengerészgyalogos egység megérkezik a helyszínre, hogy megjavítsa a szerkezetet...

Hogy hogy kerülnek képbe a xenok meg az űrutasok? Az lesz az érdekes. Ha egyáltalán képbe kerülnek. Mondom ezt korai alapvázlat a Jon Sapints féle, amit Damon meg Ridley pöppet kifoltozgathatott.

Meglátjuk

Én izgatott vagyok, mert szerintem jól hangzik :rock: Ja és a tervezett büdzsé kb 200 millió dollár :o

Forras

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Mel Gibson részegen nem szidott volna egy népcsoportot , akkor most talán már elkészült volna a Halálos Fegyver 5... :para:

(Azóta nem is rendez, a filmjei is megbuknak a pénztáraknál)

Sajnálom, hogy kisiklott a pályája, mikor ittasan meggondolatlan dolgokat művelt.

Pedig azt a vikinges filmjét leforgathatná Leo DiCaprioval, amit tervezett :para:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Mel Gibson részegen nem szidott volna egy népcsoportot , akkor most talán már elkészült volna a Halálos Fegyver 5... :para:

Isten ne adja, hogy elkészüljön. A négy rész egy kerek egész, nem kell azt abajgatni (pláne nem úgy, hogy már Riggs is lazán nyugdíjas korú, Murtaugh meg már lassan fél lábbal a sírban van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Menjenek abba a jó.............. Ki játszaná Riggs-et? Ugyanmár.

Ki játszana bárkit? Getzet, Rogert, a századost, a pszichológus csajt. Mindegyik végigment a sorozaton és összenőttek velük.

http://www.youtube.com/watch?v=SiXNUaSjXRY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nagyon gáz. A Halálos fegyver széria egy örök klasszikus. Új színészekkel rebootolni kb. akkora szentségtörés lenne, mint a Star Wars 4-5-6. részét leforgatni más színészekkel és mai technikával. Sosem értettem, mire jók ezek a remake-ek... rendszerint ezerszer gyengébbek az eredetinél. Ők tudják... de hogy én kihagyom, az is tuti. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sosem értettem, mire jók ezek a remake-ek... rendszerint ezerszer gyengébbek az eredetinél.

Mert ami egyszer bejött, hátha bejön még egyszer. Szerintem ennél még az is jobb lenne, ha ugyanerre a sémára csinálnának új szereplőkkel, sztorival egy új sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Még novemberben esett szó arról, hogy a Marvel el fogja készíteni a Hadigép (War Machine) filmet. A Vasember első részében még Terrence Howard szemezett a páncéllal pár másodpercig, a folytatásban Don Cheadle vette át tőle a stafétabotot és fel is öltötte magára a "cuccot". Az MTV nemrég Cheadle-lel diskurált a filmmel kapcsolatban.

 

"Már tervezgetik, dolgoznak rajta. Szerintem már valaki írja is a forgatókönyvet, szóval majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle." - mondta Cheadle, majd hozzátette, hogy jó móka lenne ismét eljátszani a karaktert.

 

Ugyanakkor megemlítette, hogy a Bosszú Angyalaiban nem lesz benne. "Nem hiszem, hogy fel fog bukkanni, ő inkább ilyen magányos farkas típus.""

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Nolan nyúlt Batman hóna alá, mikor a képregényhős a mozikban már teljesen elvesztett népszerűségét és új életet lehelt a figurába. A reboot második része már minden idők legtöbbet termelő képregényfilmjévé lépett elő és az imdb-n is előkelő helyen áll a legjobb alkotások között. A főszereplő Christian Bale azt mondta, hogy neki biztosan ez lesz az utolsó fellépése Denevéremberként. De mindannyian ismerjük a mondást: Soha ne mondd, hogy soha. Bale az Empire magazinnal árulta el, hogy ha Nolan belevágna még egy részbe, akkor rá lehet számítani.

 

"Annyit tudok, hogy valószínűleg ez lesz az utolsó Batman film. De részemről ezt azért nem tudnám határozottan kijelenteni. Ha Chris odajönne és azt mondaná 'Hé, kitaláltam még egy érdekes történetet', akkor naná, benne lennék. Mindig is azt hittem, hogy csak három részről van szó, de lehet, hogy tévedek."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eldobjuk az agyunkat a Mátrix új részeitől

 

Keanu elmesélte, hogy a karácsonyi szünetben együtt ebédelt a Wachowski testvérekkel (ők írták és rendezték az első három részt), akik elárulták neki, hogy már megírták a Mátrix 4 és 5 forgatókönyvének vázlatát, valamint találkoztak James Cameronnal, és megbeszélték a 3D pozitívumait és negatívumait, és olyan látványvilággal terveznek előrukkolni, amilyet még nem látott a világ. Keanu kijelentette, hogy tisztában van azzal, hogy milyen kaliberű film lehet csak méltó a Mátrix címre, és hogy az új epizódok olyan mértékben fogják forradalmasítani az akció sci-fi műfaját, mint azt az első rész tette.

origo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.