Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként Oldie sokan voltak a moziteremben? (ergo a magyarok azért vevők az idegen inváziós mozikra még? ) :)

Nézői visszhangok a film után? Moziteremből kifele menet remélem ment a film istenítése rendesen :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Oldie sokan voltak a moziteremben? (ergo a magyarok azért vevők az idegen inváziós mozikra még? ) :)

Nézői visszhangok a film után? Moziteremből kifele menet remélem ment a film istenítése rendesen :P :P

Voltak vagy húszan-harmincan. De majd hétvégén gondolom ennél azért többen lesznek.

Nem hallgatóztam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csata Los Angelesben.

 

Hát emberek... :rock:

Engem durván magával ragadott... az az igazság, hogy nem hittem volna, hogy ennyire jó lesz. (Kötelező darab!)

 

Mikor lesz már holnap? Miért nem ma néztem én marha.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, csak úgy mint a Trafóban itt is felsorakozik az USA hadseregének színe java?

 

Csak mert pl Frenkie is sok katonai kérdést akar majd hozzátok szegezni a film megnézése végén, remélhetőleg sok érdekes taktikai csata, fegyverarzenál stb jellemezi a filmet :cool::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, csak úgy mint a Trafóban itt is felsorakozik az USA hadseregének színe java?

 

Csak mert pl Frenkie is sok katonai kérdést akar majd hozzátok szegezni a film megnézése végén, remélhetőleg sok érdekes taktikai csata, fegyverarzenál stb jellemezi a filmet :cool::)

Itt "csak" a tengerészgyalogság áll a középpontban. A maradékot a Légierő teszi ki. Oks, van a kirakatban egy-két páncélos is :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, csak úgy mint a Trafóban itt is felsorakozik az USA hadseregének színe java?

Hehe, mert ott aztán az Army-n kívül volt ám más is. Ja, egyszer lehetett látni egy-két tengerészt. :D Hogy a repülők kik alá tartoztak, azt viszont szerintem még Bay sem tudná megmondani, főleg az F-22-esekről, amik az USA-n kívül röpködtek (merthogy F-22 csak belföldön van a Légierő tulajdonában... Katariban, meg Egyiptomban beztos a 7-es Szektor bitorolja őket :lol: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvettem az ünneplőmet, lassan indulok a moziba. :D Komolyan olyan hangulatom van mint amikor az EP3-hoz indultam. Még az idő is olyan. Kritikákat nem olvastam, de ha hazajövök el fogom. Kapnak is majd rendesen. :D

 

Jake. Negogymár indexes idiótákra hallgass. A megérzéseidre arra igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvettem az ünneplőmet, lassan indulok a moziba. :D Komolyan olyan hangulatom van mint amikor az EP3-hoz indultam. Még az idő is olyan. Kritikákat nem olvastam, de ha hazajövök el fogom. Kapnak is majd rendesen. :D

 

Jake. Negogymár indexes idiótákra hallgass. A megérzéseidre arra igen.

Ide se felejts el írni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tényleg nem keresem ezeket a fikázós film fórumokat, valahogy mégis mindig beléjük botlom és nem vagyok elég bölcs ahhoz, hogy ne olvassak bele a kommentekbe. De ami már a TRON Legacy-nál is nagy sláger duma volt (és persze más filmeknél is) amikor azt írják, hogy nagy sz@r, f*s, hányás az egész meg egy 10 éves is 1 hét alatt jobbat ír.... háááát... azért ez érdekes!

 

(Battle Los Angelesről van szó)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy észrevettem hogy itt a fórumon mennyire szó szerint filmszerető emberkék vannak. Mármint legyen szó bármilyen filmről is(legyen bármennyire is megosztott), itt sose megy a fikázás. És ez jó. :)

 

 

Jake: Fel nem ismertem volna az ezredest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy észrevettem hogy itt a fórumon mennyire szó szerint filmszerető emberkék vannak. Mármint legyen szó bármilyen filmről is(legyen bármennyire is megosztott), itt sose megy a fikázás. És ez jó. :)

 

Így van Obi1. Igazi felüdülés ide jönni! :)

 

Egy (szerintem) nagyszerű zene a Battle: LA-ből! :)

http://www.youtube.com/watch?v=TICioLTs1Nw&feature=related

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.