Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerintem Sabine-nek már az animációban is elég erős ázsiai beütése van. :)

Igen, érdekes kérdés ez most. Annyi szent, hogy elég "cicaszemű" a lány. De sose gondoltam rá, hogy ázsiai arcberendezése van. Érthető, ha a kép alkotója erre gondolt, de nekem akinek még nem jutott eszembe, nagyon meglepő volt így megjelenítve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még az is vicces, hogy egy fekete színésznő adja a hangját. Sabine az igazi "multikulti" karakter :D

 

A megerősítés annyiból állt, hogy Pablo "retweetelt" egy tweetet, ami Sabine és Aphra Force Arénás képeit ábrázolta, és a szöveg mellette azt állította, hogy a két karakter ázsiai alkatú

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még az is vicces, hogy egy fekete színésznő adja a hangját. Sabine az igazi "multikulti" karakter :D

 

A megerősítés annyiból állt, hogy Pablo "retweetelt" egy tweetet, ami Sabine és Aphra Force Arénás képeit ábrázolta, és a szöveg mellette azt állította, hogy a két karakter ázsiai alkatú

De Fulcrum szerintem másra gondolhatott, mert úgy látom, hogy a retweetről szóló hírek 2017 januáriak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megerősítés annyiból állt, hogy Pablo "retweetelt" egy tweetet, ami Sabine és Aphra Force Arénás képeit ábrázolta, és a szöveg mellette azt állította, hogy a két karakter ázsiai alkatú

Nem csak ennyiből állt. Többször kérdezték már tőle. Itt egy frissebb. De elöszőr az 1.évad után jött szóba ha jól emlkékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se azért írtam mert annyira utálnám az ázsiaiakat. Bár ha csak ez az egy klán ilyen akkor ok.

Semmi bajom velük nekem sem, egész egyszerűen nem gondoltam, hogy a mandik közt van, vagy hogy Sabineról ezt kéne gondolni.

Pedig jobban belegondolva in universe sincsenek messze ettől a rassztól a mandik, hisz a Friend in Need című TCW részben bizony ázsiai fizimiskájú népcsoport szerepelt velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, figyeltétek Sabine anyjának a sisakját? Olyan "fülesbagoly-fül" díszek csak Rook Kast sisakján voltak a Son of Dathomir-ban!

tumblr_nhm0rfOPM61tm8cw5o1_1280.png

 

 

A "Bo-Katan Sabine anyja" teóriát pedig Filoni még azelőtt lelőtte, hogy bemutatták volna a sorozatot a Looking back at TCW Lost Missions IGN Interjúban.

 

Q: "So now you’ve got the main characters announced, and there's a Mandalorian girl, and her name is Sabine. We knew a Mandalorian named Satine, and she tragically died, but she has a sister, Bo-Katan, as we discovered. Any extrapolation I might be making with that?"

 

"Szóval most, hogy bejelentettétek a [Rebels] főszereplőket, van köztük egy Mandalóri lány, akit Sabine-nek hívnak. Mi pedig ismertünk egy Satine-t, aki tragikus halált halt, de mint megtudtuk van egy nővére, Bo-Katan. Következtethetek ebből?"

 

A: "I know you would love that so dearly. So many people would, but there really isn't any correlation. I mean, maybe I shouldn't debunk that stuff now, but I would hate for someone to have months of getting their hopes up and then be mad at me when things don't work out the way that they've been imagining it for months. But there really isn't a connection between Satine and Sabine."

 

Tudom, hogy nagyon vágysz rá. Nagyon sokan szeretnék, de nincs semmilyen kapcsolat köztük. Lehet, hogy nem kéne ezt már most lelőnöm, de utálnám, ha valaki hónapokig reménykedne ebben, aztán dühös lenne, amikor a várakozása nem jön be. De tényleg nincs semmilyen kapcsolat Satine és Sabine között."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol van fent az új rész? Sehol nem találom. Torrenten sincs, Kisscartoon-on sincs, Animeflavor-on sincs. Pedig valahol fent kell lennie, mert a youtube-on láttam hogy van

Sabine vs Gar Saxon

videó. A videót nem néztem meg, csak a youtube az orromba nyomta, így csak a címet láttam. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már van fent normális Angol Szinkron-os 720p része ( angol hang nincs eltolodva )

Online megtekintés:

Kisscartoon: http://kisscartoon.se/Cartoon/Star-Wars-Rebels-Season-3/Episode-15?id=73622

Indavideó: http://indavideo.hu/video/Star_Wars_Lazadok_3evad_15resz_Angol_Szinkron_720p-HD

Szívesen!

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.