Ugrás a kommentre

Palpatine "letartóztatása" és ami azután történik


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Palpi irodájában két váza van. Simán elképzelhető, hogy mindkettőben rejtőzött egy-egy kard. Elvégre nem árt biztosra menni... :rock:

(A könyvben iszonyúan szeretem azt a jelenetet, amikor Palpi az Erővel bekapcsolja a vázába öntött kardot, és az kicsusszan a kezébe, miközben várja a Jedi-kommandót.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá, kiállnak pont Palpi ablakának irodája alá, aztán tíz-húsz klón módszeresen átfésüli a helyet sűrű fésűvel.

 

Vagy Palpi lecammog és az Erővel kifürkészi, hová bújt a kardja.

Nem volt ideje rögtön szólni a klónoknak, és ha mondjuk én járkáltam volna lent az utcán, és észreveszem a kardot, biztos hazaviszem... :rock::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt ideje rögtön szólni a klónoknak, és ha mondjuk én járkáltam volna lent az utcán, és észreveszem a kardot, biztos hazaviszem... :):P

De nem is kellett röktön szólnia. Vader elment ő meg berendelte a klónokat, vagy Vaderrel együtt lement, vagy pont Vaderrel hozatta vissza. Mire újra használta Coruscanton eltelt egy teljes nap, azalatt hat kardot is találtam volna neki :rock:

 

Járókelő meg nem hiszem, hogy sok van az Anex-dóm dokkjában, max droidok (amint azt láthattuk Anakin érkezésekor).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet tudni hogy néz ki pontosan az épület, Coruscant mely részén van és mi van körülötte?

Amint a filmből kitűnik, nincs messze a szenátus épületétől. Egyébként az épület körül leszállópálya van, amit akkor láthatunk, amikor pl. Anakin megérkezik. az is látszik, hogy ott nincs senki, csak a droidok. Szerintem oda eshetett valahova. Ebben csak az a bibi, hogy Windu esésénél látszik, hogy alant nincs semmi. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben csak az a bibi, hogy Windu esésénél látszik, hogy alant nincs semmi. :rock:

Windu sokkal-sokkal-sokkal messzebbre repült, mint a fénykardja. A kard mellett még látható a fal, sőt, még le is pattan róla, mikor zuhan, és fellülről nézzük. Windu ellenben alig látszódik már az iroda ablakából nézve, mikor végre függőlegesbe veszi az irányt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint a filmből kitűnik, nincs messze a szenátus épületétől. Egyébként az épület körül leszállópálya van, amit akkor láthatunk, amikor pl. Anakin megérkezik. az is látszik, hogy ott nincs senki, csak a droidok. Szerintem oda eshetett valahova. Ebben csak az a bibi, hogy Windu esésénél látszik, hogy alant nincs semmi. :rock:

Körös körül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy Palpatine a Szenátus mellé került, azt jelképezi, hogy iszonyatos módon nőtt a befolyása a Szenátus fölött.

 

Anno a 19.században a magyarok is azért helyeztették át az országgyűlést Pozsonyból Pest-Budára, mert így távolabb kerültek Bécstől, és az így nem tudott akkora hatást gyakorolni rájuk. (emellett még hamarabb született egy törvény arról, hogy a Helytartótanácsnak Budán a helye, hasonló okok miatt)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott volt, csak akkor a Szenátus irányából filmezték, azért nem látszódott a Szenátus épülete. Elvégre az ep2-ben még a második helyiségről se tudtunk, pedig az is ott volt, csak a kamera pont nem fogta be :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott volt, csak akkor a Szenátus irányából filmezték, azért nem látszódott a Szenátus épülete. Elvégre az ep2-ben még a második helyiségről se tudtunk, pedig az is ott volt, csak a kamera pont nem fogta be :rock:

Ebben csak az a baj, hogy a környező épületek se stimmelnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Most olvastam a legújabb kimaradt jelenetet a starwars-hu-n. Az jutott eszembe, hogy ha az eredeti ötletet nézzük, akkor Windu hogyan halt volna meg? Anakin fénykardja kiesik az ablakon Palpi kezéből, Anakinnál így már nincs kard. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Palpatine simán kivillámozta volna. Egy biztos, abban a formában fele olyan jó se lett volna, mint ahogy most van. Max a vívás lett volna látványosabb, de szvsz így legalább hasonlít a későbbi részek harcmodorára, így azok közt is biztosítva lett az átmenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.