Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jajj, kóros Mazsola mérgezésem van. Nolcsi negyedszer nézi végig a Mazsola és Tádé DVD-jét. Annó nekem is ez volt a kedvencem, de ez most kicsit tömény! :P

 

Néha úgy helyretenném ezt a dög malacot! :) :) :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, kóros Mazsola mérgezésem van. Nolcsi negyedszer nézi végig a Mazsola és Tádé DVD-jét. Annó nekem is ez volt a kedvencem, de ez most kicsit tömény! :)
Na az hatalmas. :) Annál már csak a futrinka utca volt jobb.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kedvencem volt a Mazsola és Tádé :)

Hát igyekszem begyüjteni neki a régi cuccokat, meséket. Az említett Mazsola meg a Futrinka utca, és még a Misi Mókus, Jamie és a csodalámpa, Pampalini, Mekk mester. Későbbre megvan a Tündér Lala meg a Palacsintás király, a Tüskevár, Tenkes kapitánya, Egri csillagok, Koppányi aga testamentuma. ÉS remélem, még bővül majd.

Majd elfelejtettem a Menő manót, és az Asterix rajzfilmeket. És van egy új gyöngyszem, amit most fedeztem fel: Csodabogarak. Ezt ajánlom mindenkinek, itt egy kis ízelítő:

 

http://www.youtube.com/watch?v=GnHd6rNRrmM

 

 

Youtuben azt kell beütni: Minuscule, és kidobál egy halom részt. Hatalmas szerintem. Nolcsi imádja a katicát belőle, meg a pókot. Tényleg ajánlom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, régebben ezek slágervideók voltak :)

 

Node, hol van a Vuk, Csizmás Kandúr, a régi jó kis cseh rajz és bábfilmek? :P:)

Vuk megvan, többit gyüjtögetem. Pl Lolka és Bolka is kéne, meg Nils Holgerson. Érdekes, azt én előbb olvastam, mint láttam, és bizony van benne pár szomorkás hangulatú fejezet.

Mackó misi is jó lenne, meg a Speibl és Hurvinek - nem biztos, h ezt jól írom.

Meg az Egér a Marson.

Tessék csak írni címeket, biztos lesz ami kiment a fejemből! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, neked vannak a legközelebb az enyimhez korban a srácaid. Hároméves kor körül milyen könyvek vannak, jó kis rövid mondókákkal, versikékkel. Most kezdi őt érdekelni, különösen amiket mutogatni kell, azok érdeklik. Kezdi a szöveget is tanulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benzinnel vagy gázolajjal megy nem jogsival. :)
És ki fogja vezetni? :)

 

Én ezeket a plázacicákat utálom meg a rossz gyerekeket, meg akik nem adják át a helyet. 2 éve is amikor el volt törve a lábom egy kismama szállt fel a buszra és nem adta át senki a helyét neki kivéve engem. Így hát a kismama le tudott ülni én meg álltam a buszon fekvőgipszel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, kóros Mazsola mérgezésem van. Nolcsi negyedszer nézi végig a Mazsola és Tádé DVD-jét. Annó nekem is ez volt a kedvencem, de ez most kicsit tömény! :)

 

Néha úgy helyretenném ezt a dög malacot! :P :P :P

Meglepő módon nálunk Mazsola és a Mazsola és Tádé könyvben sokkal jobban bejött. Tetszett a bábfilm is a gyerekeknek, de a könyv valami olyan tündérien van megírva, hogy az mindent visz. :) Most is épp az utóbbi van soron a kicsiknél.

 

Pildi, neked vannak a legközelebb az enyimhez korban a srácaid. Hároméves kor körül milyen könyvek vannak, jó kis rövid mondókákkal, versikékkel. Most kezdi őt érdekelni, különösen amiket mutogatni kell, azok érdeklik. Kezdi a szöveget is tanulni.
Ajánlom, hogy Weöres Sándor Bóbita verseskötetét szerezzétek be, mert abban nagyon sok hangutánzós, zakatolós, jó ritmusú vers van, nálunk szét lett olvasva. :P És szeretjük a megzenésített verseket is, Kalákától a Hol a nadrágom? vagy a Nálatok laknak-e állatok? CD-ket, és persze Halász Juditot minden mennyiségben. Mellesleg a Kalákának a felnőtt zenés versei is fantasztikusak, érdemes meghallgatni pl. a Kaláka 25 c. jubileumi CD-jüket, az Panninak pici korában is bejött. :)

 

Amúgy meg klasszikus mesék terén is van rengeteg filmünk, jó pár VHS (még a Panni-korszakból), de a többség már DVD. És a gyerekek kedvencei: Mesék Mátyás királyról, Magyar népmesék, Frakk több változatban is, Pampalini (az a tesóméknak van meg), Lolka és Bolka, Vizipók-csodapók, és persze a Palacsintás király. :P Valamint Panninak a Le a cipővel (tudjátok: Csepcsányi a hegedűjével, Gazsi bácsi, aki lótetű stb. :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.