Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Moviemakerrel próbáltad?Általában nem kell a legbonyolultabb progikat használni.
Eddig azzal csináltam a klipeket. Pont miatta akarok váltani. A közétételnél ugyanis elégé korlátozott a felbontásban és torzít.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig azzal csináltam a klipeket. Pont miatta akarok váltani. A közétételnél ugyanis elégé korlátozott a felbontásban és torzít.

 

 

Aha értem.Én is használok mindenféle progikat összefűzésre, konvertálásra, vágásra.De megvannak a jól bejáratott programjaim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha értem.Én is használok mindenféle progikat összefűzésre, konvertálásra, vágásra.De megvannak a jól bejáratott programjaim.
Frenkie! Ne nyomjál sok entert az idézet után, mert elég rossz a nagy űrt látni az idézet és válasz között. Lehetőleg a quote után közvetlen, vagy egy-két sorral lejjebb írd a választ. Köszi!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó program a Vegas, csak néha ki tud készíteni. A legjobb amikor csinálom sok-sok órán át a Lostos videóim, és a végén hirtelen megutál egy fájlt és nem bírja kezelni, mert az avi az nem elég jó neki. Fejlesztenek ezen a programon mindent folyamatosan, de ezt csak nem tudják megoldani.. És az avi-k hangsávját általában nem tudja természetesen megnyitni, le kell mindegyikről kapni Virtual Dubbal a hangsávot, ami egy 45 perces videó esetén 500 mb.

De amúgy tényleg fasza dolgokat lehet vele művelni, és a kezelése is roppant egyszerű ahhoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Ne nyomjál sok entert az idézet után, mert elég rossz a nagy űrt látni az idézet és válasz között. Lehetőleg a quote után közvetlen, vagy egy-két sorral lejjebb írd a választ. Köszi!

Ok rendben.

Sajnos a mondatok utáni space-re meg nem tudok rászokni.Csak gépelek.Oldie pedig már szólt érte.Őszintén szólva nem is igazán értem mi a gond, mert a ponttal meg lehet különböztetni a mondta végét.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva nem is igazán értem mi a gond, mert a ponttal meg lehet különböztetni a mondta végét.
Az esztétikával lehet a gond. Szóközökkel szebb lenne. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó uccsó oldal, amit ide belinkelek, mert egy így oldalanként nem állapot. Majd egyben jobb lesz. :D Valamikor. :D

PRP pg 8: http://priemryeest.deviantart.com/art/PRP01-07-161567974

Gondoltam beleteszek kicsit erősebb utalást a "többiekre", de inkább kihagytam a szövegből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva nem is igazán értem mi a gond, mert a ponttal meg lehet különböztetni a mondta végét.

Ahogy Oldi is írta, összefolynak a mondatok. A tagolás elég fontos része a szövegeknek :D A vessző után is hagysz ki helyet, nem tudom, miért olyan nehézkes pont után, ugyanaz.

 

Az esztétikával lehet a gond.

Nem, a helyesírás a gond, ha nem hagysz ki helyet, az helyesírási hiba :D Az olvashatóság kárára megy, ha egy szöveg nincsen rendesen tagolva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is írtam még, voltunk Nolcsival pulmonológusnál.

 

Már kicsit kétségbe voltam esve. 5 héttel a mandulagyuszi után (2 antibioticum kúra, 3 üveg köptető) még mindig folyt az orra és ettől köhögött. De láz nem volt. S lőn ott a doktornéni azt mondta: Ez allergia gyanú erősen. Kapott cetrizin hexalt, és lőn csoda: Már másnap estére elmúlt a takonykór. És azóta elő sem jött - egy hete! :D Hát ez az az eset, hogy egyik szem sír, másik nevet. NMert jó hogy megvan a baj oka, de nem örülök a gyógyszerenek, amit most állandóan kell - naponta kétszer - adjak. De ezt persze kinőheti. :D

 

Egyébként nagy dumás őkelme, és állatbarát. Jelenleg a katicabogár, a suszterbogár, a cica és a halacska van a topon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az kiderült, hogy mire allergiás?

 

Ez sajna még kérdés. :D Május tizedikén megyünk vissza, mert ugye most ez a cucc próba volt, hogy valóban allergiás eredetű-e az orrfolyás. Ez már most látszik, h szinte biztos. Tizedikén gondolom elkezdődik a tesztelgetés, mire lehet allergiás. Ortisom pl parlagfűre, egész nyárvég, ősz erről szól neki. :D Én meg háziporra, penészgombára és atkákra voltam, kinőttem. Úgyhogy sajnos van háttere a dolognak. Jó lenne ha kiderülne, mert ha pl házipor, akkor ki a szőnyeggel. Ha valami pollen, akkor nem kéne állandóan a gyógyszer sem. Jó lenne ha nem macska vagy kutyiszőr lenne, mert majd szeretnénk. - Anyóséknál mindkettő van, oda is gyakran jár. Úgyhogy a választék elég nagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást a kölöknek. :D

 

Sajna elégé elkeserítő, hogy manapság egyre több az allergiás. :D Bezzeg a mi időnkben...! Asztma hébe-hóba, parlagfüvet nem is ismertük. Le lett piszkosul gyengítve az emberi szervezet a sok sz*rral amit a kajába kevernek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást a kölöknek. :D

 

Sajna elégé elkeserítő, hogy manapság egyre több az allergiás. :D Bezzeg a mi időnkben...! Asztma hébe-hóba, parlagfüvet nem is ismertük. Le lett piszkosul gyengítve az emberi szervezet a sok sz*rral amit a kajába kevernek.

 

Ez azért vicces, mert nekem asthmám volt, és Budakeszi akkoriban még nem volt ennyire városias, mint ma. Autó alig volt, én falusi tyúkhúslevest, meg friss zöldségeket ettem. Állandóan fülig koszos voltam, mert mindenhova bebújtam. És mégis.

Gyerek sem kapott sokáig konzerv bébiételt, én vettem neki zöldséget, és én főztem. Tápszert meg nem kapott. Szóval fene tudja. Az tény, hogy már a zöldségek sem olyanok, mint régen. Az ízük is nagyon más tud lenni. Sajnos! :D

A parlagfüvet meg azért nem ismertük, mert ennyire még nem volt elterjedve, mint napjainkban. Ez ugyanis nem őshonos növénykénk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajna még kérdés. :D Május tizedikén megyünk vissza, mert ugye most ez a cucc próba volt, hogy valóban allergiás eredetű-e az orrfolyás. Ez már most látszik, h szinte biztos. Tizedikén gondolom elkezdődik a tesztelgetés, mire lehet allergiás. Ortisom pl parlagfűre, egész nyárvég, ősz erről szól neki. :D Én meg háziporra, penészgombára és atkákra voltam, kinőttem. Úgyhogy sajnos van háttere a dolognak. Jó lenne ha kiderülne, mert ha pl házipor, akkor ki a szőnyeggel. Ha valami pollen, akkor nem kéne állandóan a gyógyszer sem. Jó lenne ha nem macska vagy kutyiszőr lenne, mert majd szeretnénk. - Anyóséknál mindkettő van, oda is gyakran jár. Úgyhogy a választék elég nagy. :P

Az allergia nem örökletes, szóval a háttér az mindegy :D A macskaallergiát én is kinőttem (egy, majd kettő, majd három, mostanra öt macska mellett pocsék is lett volna, ha megmarad). Viszont a parlagfű, por, egyéb fűfélék megmaradtak, így nekem már a nyár elejétől jön a szenvedés.

Remélhetőleg, ha most allergiás is valamire a kiskrapek, azért még kinövi (meg olyanokra ne legyen, mint tej, vagy valami más kaja, ne adj isten, gyógyszer).

 

Sajna elégé elkeserítő, hogy manapság egyre több az allergiás. :P Bezzeg a mi időnkben...! Asztma hébe-hóba, parlagfüvet nem is ismertük. Le lett piszkosul gyengítve az emberi szervezet a sok sz*rral amit a kajába kevernek.

Bocs, de elég sok veled egykorút vagy nálad is idősebb embert ismerek, akik allergiásak valamire gyerekkoruk óta. Szóval ez a "bezzeg mi időnkben" elég rossz duma. Maximum a kőkorban még nem tudtak neki nevet adni :P

Nem utolsó sorban, az allergia pont az immunrendszer túlzott reakciója. Én meg hiába vagyok allergiás, évek óta nem voltam beteg, szóval annyira nem lehet legyengítve az immunrendszerem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az allergia nem örökletes, szóval a háttér az mindegy :D A macskaallergiát én is kinőttem (egy, majd kettő, majd három, mostanra öt macska mellett pocsék is lett volna, ha megmarad). Viszont a parlagfű, por, egyéb fűfélék megmaradtak, így nekem már a nyár elejétől jön a szenvedés.

Remélhetőleg, ha most allergiás is valamire a kiskrapek, azért még kinövi (meg olyanokra ne legyen, mint tej, vagy valami más kaja, ne adj isten, gyógyszer).

Szerencsére eddig nem volt kajákra. Nem örökletes, de a dokinéni szerint a hajlamot erősíti, ha van családi háttér. Tizedikén immunológus is megnézi, majd csak mondanak valami okosat.

Most néztem, két-két és féléves gyerekméretü rucikban jár, azok is bők rá! És mingyá 3 éves :D De most elkezdett nőni, hízni, dokibácsija örült is ennek.

 

Amúgy kis dög. Negyedórája cseréltem a pisis pelust. Most mehetek cserélni a kakisat! :D De júniusban vége lesz az aranyéletnek! Jön a BILI! :P Kérdés ő mit szól hozzá? Bölcsiben ráül, de még nem pisil bele. Itthon ugyanez. Lehet a nyári bölcsiszünet lesz a megoldás, ha kell napi hússzor ráültetem! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez allergia gyanú erősen.

Sajnálom, hogy Nolcsi allergiagyanús, de hátha kinövi, mint más is néha. Szerintem az allergia részben nem fogható a környezetre, ez ugyanúgy születésileg benne van az emberek egy részében, mint akár az, hogy valami betegsége lesz valakinek ok nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest hogy az allergia nem egy régi betegség, van már rá falusi gyógymód: baromfiudvar, kosz, mocsok minden mennyiségben. Állítólag hatásos :D de azért a gyógyszer legyen kéznél.
Ismétlem magam: Én ilyen környezetben voltam fullosan beteg. Asthma és allergia kínzott. Lehet én vagyok az a bizonyos kivétel? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattal hallom, hogy a kisfiú is allergiás gyanús. Remélhetőleg tényleg valami enyhe lesz a dolog (ha lesz), nem kívánom senkinek, hogy olyan legyen mint én, aki most hogy jó idő van a halálomon vagyok (vissza a rossz időt :D )

Most van a Nyírfa, a Platán, meg a pázsitfűféléké :P

 

Más: Juhani már nagyon gömbölyű, várhatóak vajon már a kicsik? :D Azokkal is mit fogunk csinálni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Juhani már nagyon gömbölyű, várhatóak vajon már a kicsik? :D Azokkal is mit fogunk csinálni? :D

Pont a napokban gondoltam Rád, hogy szólok, valaki nézze meg a macsekot közelebbről, most már igen esélyes. Ne is mondd, az egyiknek nálunk is lesznek hamarosan macsekjai, úgy tűnik, hogy a másiknak még nem (és ne is legyen :D ). Bár ha lesz egy vörös fiú, annak már van gazdája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.