Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát vannak még mázlisták!

 

Tesóm felhívott, és közölte, hogy a párja nyert egy külföldi kétszemélyes utat, és hogy a tesóm elmegy-e vele? Persze elmegy.

Úgyhogy hugi októberben részt vesz egy Nílus menti utazáson, szállás 4*-os szállodákban. Azt mondtam neki, csak arra vigyázzon, hogy a párja ott ne cserélje le 3 tevére! :P

Nem szép, tudom, de most úúúúgy irigyelem! :):D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát vannak még mázlisták!

 

Tesóm felhívott, és közölte, hogy a párja nyert egy külföldi kétszemélyes utat, és hogy a tesóm elmegy-e vele? Persze elmegy.

Úgyhogy hugi októberben részt vesz egy Nílus menti utazáson, szállás 4*-os szállodákban. Azt mondtam neki, csak arra vigyázzon, hogy a párja ott ne cserélje le 3 tevére! :D

Nem szép, tudom, de most úúúúgy irigyelem! :):D:P

 

 

Ez tök jó. Gratulálok nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akit érdekel:

 

Eladásra kerül a csodálatos Philips TFT monitorom, igen csekély mindösszesen 14 ezer forintos áron. 4:3-as 18 colos (43 cm), a színmélysége CRT-hez mérhető és ez nem vicc. Baromi drága monitor volt 3 éve, de ma már csak ennyit ér a kicsi mérete miatt. Akárki is veszi meg, jól jár vele. Garanciát 1 hónapot adok. No pixelhiba, no sercegés.

 

Bővebben:

 

http://hardverapro.hu/apro/philips_170x5_l...n/hsz_1-50.html

 

Hívj bátran!!!!!!

 

06 70 531 12 71

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jégeső esik itt nálunk :evil:

Milyen jó, hogy hamar hazajöttem a vidámparkból :) most ázhatnék...

Csak szegény kertet sajnálom, szerintem a héten ültetett paprikáknak annyi meg a többi veteménynek is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére nálunk még nem volt jég, ne is legyen :evil:

Viszont a sok esőtől a citromfüveim olyan szépek, amilyenek tavaly egész évben nem voltak. Csak hát ugye a jég az nagyon rossz mindenre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mifölöttünk is van egy jókora setét felhő ami úgy tűnik szép lassan tovatűnik. Kicsit dörög meg eseget de amúgy annyira nem vészes. Ne is legyen.
Nálunk egy gyönyörű, 180 fokos ívvel rendelkező szivárványt is megcsodálhattunk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a sok esőtől a citromfüveim olyan szépek, amilyenek tavaly egész évben nem voltak.
Nekem is szép a citromfüvem. :D Jég itt sem volt, szerencsére.

 

Nálunk meg megint szürkül az ég, elég keményen. Pont mint tegnap, amikor kisebb tengerré vált a város...
Itt Pesten ma délután esett rengeteg csapadék. Alig bírtam hazajönni, úgy zuhogott, a mai cipőmnek annyi, teljesen szétázott (pedig egyik kedvencem volt :D), a lábamat meg jól feltörte közben.

Szóval jöhetne már egy pár napsütéses nap... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy, a jég nagyon jó! Pl ha kupán nyomnak, vagy nyáron üdítőbe! :D

Nézőpont kérdése :D

 

Nekem is szép a citromfüvem. :D Jég itt sem volt, szerencsére.

 

Szóval jöhetne már egy pár napsütéses nap... :D

Jut eszembe :P Ha tesódékat szépen megkéred, akkor esetleg adnának egy szálat a rozmaringról, ami előttük van? Hazahoznám és elültetném, hogy legyen ilyen télálló fajtám otthon :)

 

Sajnálom a cipőd :D Kéne is pár ilyen nap, legalább annyi, hogy ki lehessen menni gazolni pl. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisfiamnak érdekes az ízlése. Ma felkínáltam neki egy darab csokit, és egy darab uborkát. Neki az ubi kellett.

Másik példa: Szereti a gofrit. DE csak a simát, ami nincs megkenve se lekvárral, se mogyorókrémmel. Csak úgy simán eszi.

 

Holnap viszem vissza a fülészetre. Hétfőn konkrétan kiderült, h savós középfülgyulladása van, de sajnos ehhez még hozzájött hogy hétvégén észrevettem: a tarkójánál egy nagy folton kihullott a haja.

Ezt az immunológusnak mutattam meg, akihez szintén hétfőn kellett visszamenni - eredetileg az allergia-gyanúja miatt.

A doki alaposan kikérdezett, megnézte Nolcsi fülét, a kopasz foltot is, és olyan felemás módon megnyugtatott.

Azt mondta, hogy az allergiás orrfolyása a kisebb gond, a haja és a füle a nagyobb. Szerinte könnyen lehet, hogy a sok gondot a füle csinálta, amit eddig nem vettünk észre. Azt mondta, ez annyira sunyi is lehet, hogy egy sima nátha mögé bújik, és bár a füle gennyes, de nem lázas, és nem is fáj neki. :S

De ezt utólag csak gyanítja, úgyhogy először gyógyuljon a füle, utána javasol egy bőrgyógyászt, aki valszeg góckutatást fog javasolni. :D És kell egy vérvétel, allergiateszt...

Szóval így vagyunk, és csak remélem, hogy ha a füle rendbejön, és megtudjuk, mire allergiás, akkor nem kell kéthetente dokihoz járni.

Holnap fülészet kontroll, nagyon szeretném azt hallani, hogy a füle rendbejött! :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem lekapta az Air Force Onet is? :D
Alulról tényleg hasonlít. :D

 

http://www.shhh.nu/images/KLM_B747-400_2.jpg

 

http://www.bakersfield.net/photography/wal...One_800x600.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyah...

 

A legfelső balról az Alitalia egy Jumbója.

A második sorban ha a kék csíkos fehér gépet nézes piros szárnyvégekkel, akkor az nem Jumbo hanem egy Antonov Ruszlán.

Két Jumbo biztos hogy KLM. Aztán van még az emirátusoknak egy 767 ER, meg egy Airbus, szerintem 'hansás.

Ennyit röviden, na most lehet felrakni a differenciáldiagnózist! Avagy várom a borizű pilótahangok szakértő visszapofázását minden igrányszögről! :D :D :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.