Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egy a lényeg. Ha akarsz nőt magadnak lesz, ha nem akarsz, nem lesz. Ennyi. :) Egy kapcsolat nem "kész p*csa meleg málé". :) Valamilyen szinte fel kell adnunk magunkból egy kis darabot a másikért.
Pontosan. Valamilyen szinten lehet nőt szerezni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borús jövőt jósolok neked. :P
Mester, taníts! :P

 

 

Banyek, amúgy lehet, hogy gyenge napszúrást kaptam. Direkte késő délután mentem bringázni, de úgy tűnik, hogy az a két óra elég volt arra, hogy megfájduljon a fejem. :) De megérte. :P Láttam pár kebelcsodát velem szembe jönni :D Nekem már csak az ilyen kalandok maradtak, látod, Ody? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uraim?! Mi ez az anticsaj hangulat? Sok focit néztetek?

Ez olyan átlagos, hogy alányok a pénzre buknak, úgy mondanám, inkább, hogy a szüleik buknak arra. Sajnos, ez a tapasztalat, lassan több, mint fél éve érik bennem. Mióta, itthon vagyok, illetve haza költöztem, elégedetlenségüket a lovaggal kapcsolatban, néha hangoztatják is. Sajnos ez olyan tipikus, lényem ismeretének kissé felszínes, inkább tudomásul nem vett aszpektusaira hajaz. Pedig tesom okán megtanulhatták volna,, hogy akülső és amegjelenés nem minden............ :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uraim?! Mi ez az anticsaj hangulat? Sok focit néztetek?

Ez olyan átlagos, hogy alányok a pénzre buknak, úgy mondanám, inkább, hogy a szüleik buknak arra. Sajnos, ez a tapasztalat, lassan több, mint fél éve érik bennem. Mióta, itthon vagyok, illetve haza költöztem, elégedetlenségüket a lovaggal kapcsolatban, néha hangoztatják is. Sajnos ez olyan tipikus, lényem ismeretének kissé felszínes, inkább tudomásul nem vett aszpektusaira hajaz. Pedig tesom okán megtanulhatták volna,, hogy akülső és amegjelenés nem minden............ :):)

Noh, majd mesélsz szépen a bátyádnak valamelyik nap. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően én is elvagyok egyedül, de néha nagyon érzem, hogy jó lenne valaki mellém. Ráadásul most, hogy egy barátomon kívül mindegyik elköltözött Veszprémből, még inkább érzem a hiányt (pláne, ha azt veszem, hogy eme barátok java már nősül meg, alapítja a saját családját) :D

Fel a fejjel, csak sikerül egyszer :P

 

Mondhatni természetes jelenség, hogy a nő keresi a biztonságot.

Szerintem ez marhaság.

 

Karrde, Tenel, és akit esetleg még érdekel. Itt megnézhetitek a tegnapi találkozóról készült videót.

Külön kiemelve a Lostra vonatkozó rész Karrdénak, de a többi része a napnak is ott van oldalt.

Köszi szépen :) Sajnos már csak holnap nézem meg, még megvárom a mecces végét, aztán alvás, mert holnap meló. És egyedül vagyok, kolléganőm szabin, észnél kell lenni.

 

Egyébiránt elnézve az írástermést ebben a topikban, nem sokat láttatok a mai meccsből, nem is tudom, így hogyan tudtok bármi véleményt alkotni róla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uraim?! Mi ez az anticsaj hangulat? Sok focit néztetek?

Héééé!!! Én éppen próbálom itt a népet jobb belátásra téríteni. Mondjuk lehet pont azért, mert nem néztem egy fél focit sem. Ja de, tegnap az afterpartyn ment a kivetítőn, kemény öt percig bírtam is, aztán jobb társaság után néztem. És furcsa mód, abban a jobb társaságban túlnyomórészt csinos nők voltak. Franc, lehet ezért tűntek jobbnak? :)

 

Uh, pedig piszok érzelmes voltam, hogy a fene enné meg. Meg hittem a nagy szerelemben. De aztán pár pofára esés és lám mi lett a végeredmény :)

Látod-látod? Máris van egy nagy különbség kettőnk között. Nem vagyok se érzelmes, és nem hiszek a nagy szerelemben sem, csak a szimpla, mezei szerelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából egyetértek Oldie-val kivéve, hogy a nőket a pénz érdekli.

 

Hidd el Oldie a 30 feletti nőknek csak egy normális pali kell. Ennyi. Tudod, hány idióta férfi van aki le sem sz*rja őket? Hiába van BMW az nulla a mondjuk úgy, normálisabb hölgyek szemében. Kedvesnek kell lenni velük, érezzék hogy nők, dicsérni őket mikor megjelennek éreztetni velük, hogy mennyire kivánod őket, mennyire szeretsz velük lenni, és sokszor meg kell tenned azt, hogy azt teszed amit ők szeretnének de ezt te szívből teszed. Amikor veszel két jegyet egy olyan koncertre amiért ő odavan, és látod az arcán, hopgy milyen boldog ettől, és ettől te is boldog vagy. Ez meg az én tapasztalatom.

Sajnos én is külső körülmények miatt vagyok a párkapcsolat ellen, de én rengeteg negatív példával rendelkezem ezzel kapcsolatban.

 

Dzséjt: Mi a különbség a nagy szerelem és a sima között? Ha nem hiszel benne miből gondolod, hogy megtalál?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Mi a különbség a nagy szerelem és a sima között? Ha nem hiszel benne miből gondolod, hogy megtalál?

Számomra a nagy szerelem a holtodiglan holtomiglan szerelmet jelenti. Ebben nem hiszek. Kiábrándulhatunk, elhidegülhetünk a párunktól, és persze, újra bele is habarodhatunk. Az ember ilyen, változó, jó esetben nem csípi a monotonitást, a szerelem viszont olyan, mint a tűz, ahhoz, hogy égjen, folyamatosan táplálni kell. És nincs olyan ember, aki élete végéig képes folyamatosan rakni a fát a tűzre. Ám mikor éppen kialudna a láng, akkor kell újra fellobbantani, ha akarjuk. Ha nem, akkor game over. És sokszor nem akarják, máskor meg igen. Ezért hiszek a szerelemben, de az örökké tartóban nem :)

Ennél fogva nem is keresem az ilyet, csak a szimplát. Ami rám is talált már egyszer, kétszer, csak hát igazolódott az, amit írtam... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a nagy szerelem a holtodiglan holtomiglan szerelmet jelenti. Ebben nem hiszek. Kiábrándulhatunk, elhidegülhetünk a párunktól, és persze, újra bele is habarodhatunk. Az ember ilyen, változó, jó esetben nem csípi a monotonitást, a szerelem viszont olyan, mint a tűz, ahhoz, hogy égjen, folyamatosan táplálni kell. És nincs olyan ember, aki élete végéig képes folyamatosan rakni a fát a tűzre. Ám mikor éppen kialudna a láng, akkor kell újra fellobbantani, ha akarjuk. Ha nem, akkor game over. És sokszor nem akarják, máskor meg igen. Ezért hiszek a szerelemben, de az örökké tartóban nem :)

Ennél fogva nem is keresem az ilyet, csak a szimplát. Ami rám is talált már egyszer, kétszer, csak hát igazolódott az, amit írtam... :)

 

Ok, bár én hiszek abban hogy mindenkinek megvan a párja akivel az életét leéli az örök tűzben ahogy te fogalmaztál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért hiszek a szerelemben, de az örökké tartóban nem :)

Egy idő után mindenképpen átmegy szeretetbe, valamiféle összetartás megmarad, amitől az élet végéig maradhat két ember együtt, jobb esetben. Rosszabban meg tényleg game over, ahogy fogalmaztál. Előbbiért viszont tenni kell, méghozzá szinte folyamatosan.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, bár én hiszek abban hogy mindenkinek megvan a párja akivel az életét leéli az örök tűzben ahogy te fogalmaztál.
Szerintem is ez tekinthető igazi kapcsolatnak :) Ha már kihűl, és csak tiszteletről szól, már rég rossz. Persze tenni kell érte, hogy ne hűljön ki. Sok-sok praktikával pl. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönet mindenkinek, aki reagált. Sajnos a volt-barátnőm sosem fogja belátni, hogy mi is történt, túlságosan is a saját nézőpontjából látja a dolgokat.

 

Gyorsan túlteszem magam dolgokon, ez nagy előny ilyenkor. Más kérdés, hogy félig emiatt alakult így minden...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönet mindenkinek, aki reagált. Sajnos a volt-barátnőm sosem fogja belátni, hogy mi is történt, túlságosan is a saját nézőpontjából látja a dolgokat.

 

Gyorsan túlteszem magam dolgokon, ez nagy előny ilyenkor. Más kérdés, hogy félig emiatt alakult így minden...

 

 

Azaz önző. Akkor nem hozzád való. Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.