Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na ez durva, de várható volt :rock:

Az észak-koreai labdarúgó-válogatott játékosait és edzőjüket, a dél-afrikai világbajnokságról hazatérve nyilvánosan megalázták, és felelősségre vonták ? erről a dél-koreai média számolt be.

 

A beszámolók szerint az észak-koreai szövetségi kapitányt, Kim Dzsong Hunt játékosaival együtt három nappal az országba való visszatérésük után nyilvánosan számoltatták el.

A labdarúgók hat órán keresztül a fővárosi kultúrpalota emelvényén álltak, és a nyilvánosság előtt hallgatták a sportminisztertől és a mintegy 400 kormányzati tisztviselőtől kapott ideológiai alapú kritikákat.

 

Kim Dzsong Hunt kizárták a munkáspártból, és egy építkezésen kell majd dolgoznia kényszermunkásként.

 

A dél-koreai média szerint, Észak-Koreában nem ritka, hogy azokat a sportolókat, akik nem tudták beteljesíteni a hozzájuk fűzött reményeket, munkatáborokba vagy börtönökbe zárták.

 

Mint ismeretes, Észak-Korea 1966 után jutott ki ismét labdarúgó-világbajnokságra. Brazília ellen 2?1, Portugália ellen 7?0, Elefántcsontpart ellen 3?0-ra kaptak ki, és utolsó helyen végzet a csoportjában.

Forrás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a tegnapról. Azt már írtam, hogy pár hete félrészegen regisztráltam magam egy társkereső oldalon, majd lesz valami alapon. Inkább poén volt. Ez az oldal szervezett egy bulit tegnap este ide. A helyről ordít hogy gazdag aranyifjak bulihelye. Azaz én rühellem. :rock: Abszolút nem az én világom, világéletemben utáltam a discot. Na de egy haver is regisztrálta magát és mondom akkor ketten menjünk el, meg mivel most zártkörü rendezvény van az oldalon lévők lesznek jelen. Elmentünk és már tudtam hogy nem lesz jó. Ment a sok technositott sláger üvöltve a nők 6-osával táncoltak, egy szót nem lehett szinte senkivel váltani. A korosztály 40-től 65-ig, pár harmincas azért volt. Szóval nem tudom hogy ki találta ezt ki de ha párkereső bulit szervezek akkor nem ezt csinálom. Ez szintiszta péntek esti disco volt. Az árak megg horrorszinten mozogtak. Csak 3 decis sör volt 600 ft-ért. Persze nem is vártam mást egy ilyen helytől. A lényeg, hogy nem éreztem magam jól, 11-kor eljöttünk, és még egyszer el nem megyek ilyen helyre, hallgatok a megérzéseimre. Viszont ma megyek Pátyra egy fergeteges baráti buliba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont most elmondhatod, hogy már ilyet is láttál :) Az a 600 Ft-os 3 decis sör sem semmi... Bár mondjuk én majdnem megfulladtam, mikor Pöstön 1600-at fizettem két korsó Edelweisért. Idehaza 800-ból jön ki ugyanaz. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Forrás: Dél-Korea. Nem vennék rá mérget, hogy igaz.

Nekem is ez jutott eszembe.

 

egy szót nem lehett szinte senkivel váltani.

Ilyen helyek egyáltalán nem beszélgetésre és ismerkedésre valók. Vagyis utóbbi összejöhet, de ennek reményében menni balgaság, már ha megbocsátasz a szóért :rock: Bulizni jók csak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

600 3dl-ért? Még olcsónak is számít az ilyen helyeken. Láttam én már 1000, 1200-ért is, pláne Pesten, úgyhogy csak ne panaszkodj. :rock:

 

Ok ,értettem. :)

 

MissKarrde: Semmi gond. Már magam is így gondolom.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezért szeretem a Dürert. Ha zene kell és buli akkor ott vannak a külön termek a koncerteknek, ha dumálni akarok akkor meg ott a kerthelyiség nyáron, vagy télen ott van a foteles pihenő. És ismeredni is lehet, ott szedtem fel egy 26 éves csajt. :)

500 egy korsó, szóval a többi szórakozóhelyhez képest még olcsó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez durva, de várható volt :)
Ha ez mind igaz Észak-Korea részéről, akkor ama módszert itt is lehetne alkalmazni bizonyos réteg felett akik felelősséggel tartoznak/tartoznának a tetteikért és döntéseikért, ha már a nép megválasztotta őket. Kiállítani őket megszégyenítve és irány a munkatábor.

 

 

Frenkie. Legalább tapasztalatot szereztél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MUHAHAHA, végre kiélhetem magam :):)

 

Ody, te aszott, vén f*sz, Isten éltesen sokáig, vagy még ezer évig. :D Virtuálisan a monitor felé döntöttem a Bambis üvegem :D :D :D

 

Azért valahol elkeserít, hogy két év múlva én is ott fogok tartani ahol te. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szép szavak.

Oldie, te aztán fel tudod vidítani, köszönteni az embert a szülinapján :)

Viccelsz?! :D Eddig sora szemtelen fiatalok ünnepeltek, most végre egy öreg róka is terítékre került :D És ezek a szavak ebben a korban már felérnek egy kitüntetéssel :) De ezt majd te is megtapasztalod :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.