Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Itt nem az a hülyeség hogy kiengedték, hanem hogy bevitték, kb. pusztán azért, hogy a bünbakkeresők fellélegezhessenk, hogy na a mocsok most megkapja. Durva lett volna ha bármi alapján bent tudják tartani mikor a vizsgálatok sehol se tartanak. Ha az én házfalam rádől a járókelőkre, engem se vihetnek be csak hogy a falusiak vagy akárki jobban aludhasson, hogy megvan a bünös.
Látszik, hogy alul informált vagy. Már vallottak ellene a melósok, akiket erre ő megfenyegetett. Tudott arról, hogy szivárgott a gát. Innentől aki még a s*gglyuka körét nyalogatja az megérdemelné, hogy ő feküdjön az iszap alatt. Befolyásos, gazdag, ennyi. Ha tudtál volna arról, hogy a házfalad repedezik de te tojsz rá és ha ledől, meghal a szomszéd, tuti hogy rögtön lecsuknak.

Itt meg még fényképek is vannak a szivárgásról és ugye a munkások szavai is ott vannak.

 

http://www.origo.hu/itthon/20101013-vorosi...-a-mal-zrt.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Az a baj hogy a lanyt jobban szeretem, de viszont a sorrel van egy kb 5 eves komoly kapcsolatom. De mar fontolora vettem hogy leszokok..
Hát a komoly és ilyen hosszú kapcsolat nem piskóta :) És ezt felmondani egy lányért meg igen nagy bátorság. Node ugye aki egészségesen szeretne élni... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látszik, hogy alul informált vagy. Már vallottak ellene a melósok, akiket erre ő megfenyegetett. Tudott arról, hogy szivárgott a gát. Innentől aki még a s*gglyuka körét nyalogatja az megérdemelné, hogy ő feküdjön az iszap alatt. Befolyásos, gazdag, ennyi. Ha tudtál volna arról, hogy a házfalad repedezik de te tojsz rá és ha ledől, meghal a szomszéd, tuti hogy rögtön lecsuknak.

Itt meg még fényképek is vannak a szivárgásról és ugye a munkások szavai is ott vannak.

 

http://www.origo.hu/itthon/20101013-vorosi...-a-mal-zrt.html

 

Nem akarlak bántani ,de azt írják amit te hallani akarsz. Attól mert valaki befolyásos és gazdag attól nem szemétláda. Tanult hogy az legyen, és nem egész nap siránkozott hogy jaj a szegény magyar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarlak bántani ,de azt írják amit te hallani akarsz. Attól mert valaki befolyásos és gazdag attól nem szemétláda. Tanult hogy az legyen, és nem egész nap siránkozott hogy jaj a szegény magyar.
Nem bántasz meg, de ezt az emberállatot kár védeni. Megvan már alapból az a múltja amiért börtönbe lehetne küldeni. :) Másrészről nem tudom, hogy pl téged mi vakít el, hogy így véded? :D Én átnyálaztam számtalan cikket, videót és már józan paraszti ésszel is mehetne a sittre egy teljes vagyonelkobzás után. És nem a pénze miatt, hanem a tetteiért. Ne keverjük a kettőt. :)

Másrészről a szakhatóságnál is körbenéznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bántasz meg, de ezt az emberállatot kár védeni. Megvan már alapból az a múltja amiért börtönbe lehetne küldeni. :) Másrészről nem tudom, hogy pl téged mi vakít el, hogy így véded? :D Én átnyálaztam számtalan cikket, videót és már józan paraszti ésszel is mehetne a sittre egy teljes vagyonelkobzás után. És nem a pénze miatt, hanem a tetteiért. Ne keverjük a kettőt. :)

Másrészről a szakhatóságnál is körbenéznék.

 

Nem védem csak elvileg jogállam van Magyarországon. Milyen múltja van? Van rá bizonyítékod hogy már azért börtön jár, vagy csak a kuruc vagy a barikád írt valamit? Most vallomást teszek neked. :D Tavaly én is híve voltam eme politizálásnak(a cigányok ürügyén), de mára leálltam vele mert sehova nem vezet. A világ nem úgy működik ahogy mi szeretnénk. Elegem van ebből, hogy ha valaki milliárdos az azonnal tolvaj, meg nyomorult. Nem is ismerjük a hátterét az ügynek. A cikkek átnyálazása sem jelent semmit, mert azok is olyanok hogy azt írják benne amit te hallani akarsz. Nem kell ám mindent elhinni. Most úgy néz ki hogy a talaj csúszott meg amiről a tulajok nem tehetnek. Kiváncsi lennék te mit szólnál hozzá ha ártatlanul meghurcolnának és koncként a tömegbe dobnának.

Végülis te elitélsz egy embert pár cikk miatt amire semmilyen bizonyíték sincs és lehet hogy rendes tisztességes ember.

Szerintem nem engem vakítanak el dolgok. Nálad kéne körbenézni, mert ha rámondják az általad olvasott oldalakon valakire hogy kommunista ,népnyúzó, tolvaj stb akkor kritikátlanul elhiszed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;) Az a baj hogy a lanyt jobban szeretem, de viszont a sorrel van egy kb 5 eves komoly kapcsolatom. De mar fontolora vettem hogy leszokok..

Végül is idővel a lánnyal is lehet hasonló időtartamú kapcsolatod, ami még több, hosszabb is lehet :D Szóval az időtáv nem olyan komoly érv, megfontolandó minden :D De szerintem ha a lány szeret, akkor biztosan nem követeli meg, hogy teljesen leszokj a sörről, az marhaság is lenne :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem védem csak elvileg jogállam van Magyarországon. Milyen múltja van? Van rá bizonyítékod hogy már azért börtön jár, vagy csak a kuruc vagy a barikád írt valamit? Most vallomást teszek neked. :D Tavaly én is híve voltam eme politizálásnak(a cigányok ürügyén), de mára leálltam vele mert sehova nem vezet. A világ nem úgy működik ahogy mi szeretnénk. Elegem van ebből, hogy ha valaki milliárdos az azonnal tolvaj, meg nyomorult. Nem is ismerjük a hátterét az ügynek. A cikkek átnyálazása sem jelent semmit, mert azok is olyanok hogy azt írják benne amit te hallani akarsz. Nem kell ám mindent elhinni. Most úgy néz ki hogy a talaj csúszott meg amiről a tulajok nem tehetnek. Kiváncsi lennék te mit szólnál hozzá ha ártatlanul meghurcolnának és koncként a tömegbe dobnának.

Végülis te elitélsz egy embert pár cikk miatt amire semmilyen bizonyíték sincs és lehet hogy rendes tisztességes ember.

Szerintem nem engem vakítanak el dolgok. Nálad kéne körbenézni, mert ha rámondják az általad olvasott oldalakon valakire hogy kommunista ,népnyúzó, tolvaj stb akkor kritikátlanul elhiszed.

Kár, hogy itt nem erről van szó, de amúgy még igazad is lenne :hmm:

Számos sajtóorgánum lehozta a cikkeket, beszámolókat ésatöbbi nem kell beszűkíteni a kört.

Továbbá meg szerintem már kismilliószor mondtam, hogy engem megvezetni nem egy eccerű feladat, mert bezony utána szoktam nézni annak amit írnak, több helyről is. Vagy ezt már figyelembe se kell venni?

És nem is tudom, hogy ki mondta még pár nappal ezelőtt, hogy milyen igazságtalan is az elosztás egy cégen belül. ;) És továbbá az, hogy valaki gazdag ugyanúgy nem alapja annak, hogy erkölcsileg fedhetetlent, minthogy ha baleset történik akkor meg ő egyedül a bűnös. De itt most eme emberre számos terhelő bizonyíték gyűlt már össze, de le merem előre fogadni, hogy majd a portás Pista bá' lesz a felelős mindenért. :D Mert ugye ki másnak is kell ellenőriznie, hogy milyen átalakítási munkálatokat engedélyez.

De amúgy meg egyéni szoc. probléma hogy ki mit "kajál" be. :D

 

 

Kieg: Időközben az OzoneNetwork elkészített egy dokumentumfilmet az esetről. Van benne tanulság rendesen.

 

http://ozonenetwork.hu/ozonenetwork/201010...sztrofarol.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is idővel a lánnyal is lehet hasonló időtartamú kapcsolatod, ami még több, hosszabb is lehet ;) Szóval az időtáv nem olyan komoly érv, megfontolandó minden :D De szerintem ha a lány szeret, akkor biztosan nem követeli meg, hogy teljesen leszokj a sörről, az marhaság is lenne :hmm:
Nem is azt hogy teljesen leszokjak, de a mostani helyzeten én is változtatni akarok. Ha jövök haza valahonnan és van nálam pénz akkor 100% hogy veszek valahol inni, és hazafelé le is gurítom őket.

Most az a cél hogy csak hetente egyszer igyak, és akkor se nagy mennyiségben.

 

Ő meg egyenesen anti-alkoholista, a berúgás közelében se volt életében soha, szóval nem csoda hogy elborzasztja amit lát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő meg egyenesen anti-alkoholista, a berúgás közelében se volt életében soha, szóval nem csoda hogy elborzasztja amit lát. :D
Úgy látszik van még értelmes ember -rajtam kívül, természetesen ;) - a világon :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Öregharcos meg csöndben lapít és igyekszik elfojtani a feltörő röhögést amit eme orbitális poénhalmaz kiváltott nála :hmm: )
Részeges Öregharcos legalább már ittasan is tudja ignorálni a mondandóját. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki gazdasági szaki homályosítson már fel, hogy jól értelmezem-e, hogy az állam lenyúlja az eddigi években felhalmozott magán-nyugdíjpénztári tőkémet és cserébe nem biztosít semmit? Továbbá érdekes az alábbi bértábla amiből az alábbi dolgok szűrhetők le: ha nincs gyereked megszoptad. Ha keveset keresel akkor is megszoptad. A 300 ezres bérektől felfelé viszont szépen emelkedik majd a fizetés jövőre. Szerintem ezek nem normálisak.

 

adó1.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi befizetésekkel (egyelőre?) nem csinálnak semmit. Viszont most egy évig a befizetéseid nem a saját megtakaritásodhoz kerülnek, hanem a feneketlen kútba, az államhoz. Valszeg a mostani nyugdijasokat finanszirozzák vele.
Fantasztikus...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy ezen az egy kulcsos adón meg a sávhatárokon még változtatni fognak. Máskülönben tényleg szívás, hogy megint a kisembereken verik el a port.
Hát ja. Ha így marad, akkor jövőre a megszorítások éve lesz nálam is. :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor meg hallottam tegnap a rendelkezésket nem hittem a fülemnek. Nekem is az ugrtott be egyből hogyx annyi a magánnyugdíjamnak. A második az volt, hogy kiveszem az eddigi pénzt, mert azt öregkoromra gyüjtöm, nem arra, hogy az állam eltékozolja. Egyáltalán hogy jut eszükbe az emberek megtakaritásaihoz nyúlni?

Ma megyek melózni reggel, kolléga örvendezik, hogy megszivatják a multikat. Persze az nem jut eszébe, hogy mondjuk a telefontársaság majd percdijat emel, aztán ő fog fizetni. Mindig a lakosság fizet.

 

Oldie: Bocs a tegnapiért kicsit erős volt a hangnemem, de bent is politikai propagandát hallgatok, és nagyon elegem van már belőle. Csak azt szajkózzák állandóan amit a politikusoktól hallanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Bocs a tegnapiért kicsit erős volt a hangnemem, de bent is politikai propagandát hallgatok, és nagyon elegem van már belőle. Csak azt szajkózzák állandóan amit a politikusoktól hallanak.
Egyáltalán nem volt erős, én legalábbis nem éreztem annak. ;) Másrészről emberek vagyunk a rosseb egye meg és szeretünk olykor hevesebben érvelni :hmm: Mondjuk Dzséjt előnye ebből a szempontból behozhatatlan :D :D

 

 

A válságadó amúgy a multik ellen nem hülyeség csak félő, hogy ezt azok a lakosságra hárítják. Elég szép pénzt szivattyúznak ki az országból, a zsebünkből...nyereségük pedig több tíz és száz milliárdos még az adózás után is ( van is fent asszem az origón egy táblázat, hát majd s*ggre ültem). Legfeljebb a cégvezetők nem a legújabb Audi céges kocsit szerzik be, hanem jó lesz a három éves használt is. Bár attól nem tartok, hogy tönkremennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megyek melózni reggel, kolléga örvendezik, hogy megszivatják a multikat.

Azok ki fogják bírni, mi már kevésbé.

 

Nekem elég drasztikus dolgok jutottak eszembe. Ha az állam most elviszi 14 havi tagdíj befizetésünket, akkor azzal a mi magánvagyonunkat viszi, vagy nem? Ezek után jöhetnének akár a házunkért is, mert bocs, de válság van, meg a hiánycélt tartani kell. Na jó, most drasztikus voltam, és a méreg beszél belőlem. De ez elvi kérdés is, alkotmányosság meg miegyéb :hmm:

No meg aztán 2012-ben vajon honnan teremtik elő azt, amit jövőre a magánnyugdíjból lenyúlnak? Már mint akkor megint hiányként fog jelentkezni az a lyuk, amit most betömnek.

No meg aztán a magánnyudíjpénztári befizetések valahol a gazdaságban megjelennek befektetésként, az államnak fizetett meg nem fog. Mondjuk ehhez a részéhez olyan veszettül nem konyítok.

Ody, egyébként jól látod, mi szívunk az új adórendszerrel, kevés fizetés, no gyerek, mehetünk a levesbe. Azok tudják igazán kihasználni a mostani változásokat, akik amúgy sem minimál szint körül keresnek. Kolléganőm erre mondta, hogy olyan kedvezményt adnak megint, amit csak kevés ember tud igénybe venni, vagyis adnak is nagy fennhangon, meg nem is.

Vajon már megint miért nem lehet valahol a kiadási oldalon kavarni?????

Lesz egyáltalán kisebb parlament? Ilyesmik jutnak az ember eszébe így hirtelen. Nem tudom, de baromira nem látom, merre is haladunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.