Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja, így már világos. A kezüket én azért nem vágnám le, inkább a szüleikkel beszélgetnék el.

 

Ááá azon a településen nem ez volt az első eset. Legveszélyesebb vasútvonalnak is nevezik ezért. Nem hiszem hogy nagyon hatna a szülőkre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számukra gyerekcsíny, nem tudják a tetteik következményét. Én anno kanalakat dobáltam a body builder terem ablakán, véletlenül felgyújtottam egy bokorsort a játszótéren, és több olyan amit nem merek leírni. Ha most látnék egy ilyen gyereket vinném a javítóba, de akkor meg játéknak tűnt, röhögtünk rajta.

 

El kell beszélgetni a gyerekkel, mert konkrétan arról van szó, hogy nem tudja mit csinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem hiszem, hogy a vonat dobálás ilyen szörnyű bűncselekménynek minősülne.

 

95-ben egy kisgyerek az anyja karjaiban halt meg a vonaton mert egy kő találta el. Ha más ember életével játszik az szerintem elég szörnyű bűncselekmény. Lassan a büntethetőség korhatárát le kell vinni 5 évre. Szomorú...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem hiszem, hogy a vonat dobálás ilyen szörnyű bűncselekménynek minősülne.

Ha kidobja az üveget és a szilánk az éppen ablaknál ülő arcát...nyakát kaszabolja szét ( ütőér) pillanatok alatt a halálát okozza az illetőnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem hiszem, hogy a vonat dobálás ilyen szörnyű bűncselekménynek minősülne.

Pedig az, nagyon is. Egyszerű fizika. Add össze a repülő kő és a vonat sebességét. Aki az ablaknál ül annak több az esélye, hogy meghal, mint hogy életben marad. 8-10 éve a Cegléd- Pest vonalon is voltak akik sportot űztek ebből. Lett is sok súlyos sérülés. Szerencsére felszámolták őket. Ettől független még a mai napig is megborzongok, amikor az ominózus hídhoz ér a vonat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Való igaz, az ejnye-bejnye nem elég. Talán még ebben a korban hat valamit a büntetőeljárás alkalmazása, de csak valami agytágítással együtt. A javítóintézet csak nevében javító, sajnos.

 

Hát nem ártana komolyabban fellépni, mert sajnos egyre gyakoribb a fiatalkorú bűnözés, amire már nem lehet azt mondani hogy csak gyerek. Példa: Szomszéd néni mindig adott a gyerekeknek gyümölcsöt, kedves volt velük, erre a 7 éves gyökerek megverték gereblyével. Ilyen gyerekből mi lesz 10 év múlva? Én lennék a Miniszterelnök, olyan vasszigor lenne ilyen téren... Halálbüntetés visszahozásával kezdeném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk két 18éves kifigyelte, hogy a néni mikor kapja meg a nyugdíjat és este betörtek hozzá...a hölgy védeni próbálta a pénzét és magát, erre fellökték és beverte a fejét, meghalt. Amúgy egy kedves, normális nő volt, 30évig helyi postás. A fiúk lehúzták a büntetést, aztán mikor kiengedték őket, a halott rokonai kicsit elbeszélgettek velük. Azóta szaporodásra képtelenek és több foguk van, mint fülük...senki sem jelentette az esetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

sajnos egyre gyakoribb a fiatalkorú bűnözés

Azért azt hogy két-három tizenéves unatkozásból köveket hajigál a vonatokra, még nem igazán nevezném fiatalkori bűnözésnek. Vannak sokkal visszataszítóbb esetek, csak azok több okból sem nem jelenhetnek meg a médiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker, nincs is jobb dolog egy jó kis esti sétánál a szabad ég alatt :)

 

Japán szellemhajó sodródik a kanadai partoknál Csak nehogy Drakula legyen rajta :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker, nincs is jobb dolog egy jó kis esti sétánál a szabad ég alatt :)

 

Japán szellemhajó sodródik a kanadai partoknál Csak nehogy Drakula legyen rajta :D

 

Inkább ő mint egy horda T-vírussal "ápolt" kedves turista.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább ő mint egy horda T-vírussal "ápolt" kedves turista.

 

Amúgy tegnap olvastam hogy Ugandában terjed valami vírus ami főleg gyerekek agyát támadja, ami mentális leépülést okoz amitől zombiszerűvé válnak. Persze nem a másikat eszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tegnap olvastam hogy Ugandában terjed valami vírus ami főleg gyerekek agyát támadja, ami mentális leépülést okoz amitől zombiszerűvé válnak. Persze nem a másikat eszik :D

 

Milyen jó dolog is néha ilyen messze élni a nagyvilágtól :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tegnap olvastam hogy Ugandában terjed valami vírus ami főleg gyerekek agyát támadja, ami mentális leépülést okoz amitől zombiszerűvé válnak. Persze nem a másikat eszik :D

Nyugat-nílusi láz esetleg? Mert az van Magyarországon is, bár egyelőre csak madarakon meg lovon tudok róla.

..... meg persze veszettség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugat-nílusi láz esetleg? Mert az van Magyarországon is, bár egyelőre csak madarakon meg lovon tudok róla.

..... meg persze veszettség.

 

Íme a cikk., Amúgy rejtélyesnek van írva, szóval szerintem nem a Nyugat-nílusi láz lesz, mert azonosították volna már.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap új kedvenccel bővült az itthoni állatsereglet: nyertünk egy tengerimalacot, ketrecestől. :D A gyerekek osztályfőnöke hírdette meg (ajándékba vette a kedvesének, de az nem volt rá vevő :(), sorsolásra a jelentkezők között, de csak mi jelentkeztünk. :hehe:

Nagyon aranyos kis jószág, ha kivesszük, olyan jópofán füttyöget és gurgulázik, és ezt időnként a ketrecben is megteszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.