Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk már kétszer esett. :? Irsa kiesett a pixisből. :D

Nálunk már vagy egy órája esik.Nagy monszunnak nézett ki az egész az eső megmutatta merre fúj a szél és hogyan. :? Nagyon keményvolt.Azóta már vagy 50 szer villámlott. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon keményvolt.Azóta már vagy 50 szer villámlott. :lol:

Nálunk csak úgy csendesen és lazán, hogy észre sem lehetne venni, ha nem lenne nyitva az ablakom. Ha nagyon fülelek, akkor hallom a csöpögést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk minden volt, égszakadás földindulás.

Derékig beázás a garázsban, szivattyúzás söprés.

fél órája végeztünk, most kezdi újra. :lol:

Egek!!! Akkor én még örüljek, hogy nálunk csak normálisan esik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Negyed 6 és fél hat közt kezdte el. Fél nyolc után végeztünk naggyából. Egyenlőre még a mostani változó intenzitást bírja... :lol:

Azért nem tapasztaltam meg, mert öt előtt indult haza a vonatom Pestről, akkor még szinte semmi nem volt. Reméljük, most már nem fogja túlzásba vinni :?

Nálunk már el is állt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király volt, mert a vihartól újraindult a gép.Természetesen amiket torrenten töltöttem majdnem mind elvesztek.De szerencsére a Pirates 2 ment tovább, 3 perc és lenntvan!2,5 gb-os változat, a minősége jónak mondható a sample alapján.

 

( link: http://www.torrentreactor.to/torrents/download_175037 )

 

Egyébként az eső már megint elkezdett esni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az indexen lehet olvasni milyen jó kis zuhé volt tegnap. Valahogy a javából mindig kimaradok, mikor indulok már alig esik, mivel megvárom a csillapodó szakaszt, és az áradást sem látom csak a neten, pedig itt lakom; ahol megyek, azon a vonalon valahogy nem látszik annyira.

Múltkor onnan tudtam meg, hogy mekkora ?hivar? volt, hogy le akartam ülni az éjszakain és csurom vizes volt az ülés. Mondta is a buszvezető, hogy vizsgáljuk meg mielőtt leülünk :?.

Velencén jövet pont úgy indultunk útnak hogy a jégeső szinte diónyi darabokban épp rázendített, az autón belülről néztem. Ahogy itt az irodában ülve nézem a vihart és sikerül úgy időzítenem és olyan helyeken járnom-kelnem ami kívül esik a "vihartéridőzónán". Amit amúgy kicsit sajnálok néha :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

uTorrent a legjobb! azt használjátok! MÉg soha nem vétett hibát :lol:

Azt használom, de a Torrent szó előtt az nem u betű, hanem a görög mikro betű jele, ezért írtam mikrot :? A billentyűzeten nem igazán találtam a jelét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ha meg angolul szeded akkor szerintem a PUKKA rilíz a legjobb és az csak 1,4 giga. :lol:

És feliratot? Ha van valakinek hozzá, ne habozzon közkinccsé tenni, mondjuk priviben. Szikronosan nem vagyok hajlandó egyébként sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek ezek milyen gyorsak? Én Azureust használok és max 10 kb/s a sebessége 512-es ADSL-lel. Lehet ezen gyorsítani valahogy?

Úgy tudom, hogy az Azureus nagyon jó kliens (rendszergazda-számteches kollégám azt használja), a sebesség meg nem ezen múlik, nekem volt már, hogy 0,5 kbps-cel jött valami és olyan is, hogy 90 kbps-cel. De már más megírta, hogy miért van ez így :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 a Karib 2 szinkronosan már fenn van 2 napja a neten, ha meg angolul szeded akkor szerintem a PUKKA rilíz a legjobb és az csak 1,4 giga.  :lol:

Az angolt szedtem le, szinkronosan még a dvdrip se kéne :D .

 

Igazából a BitLord a legjobb. :?

És mindegyik torrent kliens ezt csinálja, ezt kell sajnos csinálnia.

 

Kudar tényleg, nincsen az endless-skyline-ra meghívod?Pár napja bannoltak mert nem töltöttem fel. :?

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek ezek milyen gyorsak? Én Azureust használok és max 10 kb/s a sebessége 512-es ADSL-lel. Lehet ezen gyorsítani valahogy?

Játsz a beállításokkal. Az átvitelnél állítsd a feltöltést 0-ra, a letöltést is (az a korlátlan) és akkor felgyorsulhat. Nálam átlagban 16-20-al tölt felfelé, lefelé meg 100 fölött is lehetséges. Persze, ez nagyban függ a seedek/lecchek fel/letöltési sebességétől, a számuk mennyiségétől, hogy te mennyi torrentet kezelsz egyidőben, böngészel-e esetleg, stb.

 

Én már kipróbáltam minden torrentklienst, de szerintem az Azureus a legjobb. Rengeteg opcionálási lehetőség, az új verzióban már maga nyit portot a tűzfalon, és a torrentek külön is opciózhatók. És áramszünet esetén sem esik vissza nullára (vagy produkál egyéb ilyen idegesítő dolgokat), pedig éltem már meg pár áramszünetet vele.

 

Obi1: ha kell meghívó az endlessre, nekem pillanatnyilag van egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.