Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hehe, holnap este más ügyben leszek a Kossuth tér környékén, majd beszámolok, hogy mit láttam :) Majd igyekszem a fű alatt osonni :?

Én már megnéztem magamnak. Kétszer. Egyszer a balhé utáni szerdán, akkor nem volt semmi durranás, max ahogy a vérmagyarok osztoznak a valódi csövikkel a bokrokon. Viszont tegnapelőtt... nos az én orrom a Keleti aluljáróján edződött, de olyan tömény húgyszagot én még nem értem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na... nekem az a problémám, hogy egy csomóan úgy veszik, hogy van egy párt amit szeretnek/utálnak, és mindent ennek megfelelően ítélnek meg. Ha utálom XY politikust, akkor muszáj az összes ellenzőjének igazat adnom folyton? És ha szeretem ugyanőt, akkor meg mindig igaza van és jót akar? Mert valahogy mindig ezt látom.... Ja, és a szavazóival is egyet kell értenem? Nem elég amit a kedvencem mond, még azzal is értsek egyet aki vele egyetért?

 

Na. Részemről ennnyi. Meg némi személyes megjegyzés: én Gyurcsány helyében még akkor sem mondanék le ha Orbán öngyilkossággal fenyegetőzne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egyébként egy szigoruan csak nálunk, csak most és csak itt olvasható hirt hadd áruljak el (egyébként nem vicc): ismerjük az Országos Egészségbiztosítási Pénztár alelnökét és tőle tudjuk, hogy a 2002-es elvesztett választások után Orbán idegösszeroppanást kapott és epilepsziás lett... utána azért nem járt a Parlamentbe, mert Nagy-Britanniába vitték ki kezeltetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem legyen Kósa! Eléggé szimpin szokott nyilatkozni. Néha vele is elszalad a ló, de pl. tegnap este roppant szimpatikusan nyilatkozott. Aztán jött Orbán és mindent tönkrevágott az úszító szövegével. :) Olyan jó lenne már konstruktív párbeszédet látni, és ha szavazni kell, akkor ne személyek ellen kelljen, hanem valódi programok mentén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bomarr, ezt az érdekes információt :)

Donát: Széchenyi-tervvel kapcsolatban lenne egy megesette, valós és durva példám, de inkább nem írom le, az ördög nem alszik :? Ha nagyon érdekel, priviben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na egyébként egy szigoruan csak nálunk, csak most és csak itt olvasható hirt hadd áruljak el (egyébként nem vicc): ismerjük az Országos Egészségbiztosítási Pénztár alelnökét és tőle tudjuk, hogy a 2002-es elvesztett választások után Orbán idegösszeroppanást kapott és epilepsziás lett... utána azért nem járt a Parlamentbe, mert Nagy-Britanniába vitték ki kezeltetni.

Valóban ezt én is többször hallottam akkoriban.

A mostani vereség után is eltűnt néhány hétre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o

 

 

Szerintem Kósa az ország egyik - hanem A - legjobb polgármestere! Én láttam milyen volt Debrecen, és most milyen, hát ég és Föld a különbség. Bár mondjuk te debreceni vagy, biztos jobban látod a dolgokat, de sztem Kósa - pártállástól függetlenül - nagyon nagyon jó polgármester.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emberileg tényleg nincs gáz vele, nem olyan zakkant ember, mint Orbán. Csak hát lehet ráhúzta Debrecenre ezt a rózsaszín lufit, hogy jól nézzen ki(Kölcsey konferencia központ, Aquaticum, "Kósa" tér, Főnix csarnok, most ez a Piac csarnok), de ez csak kívűlre látszik, meg akkor lenne jelentősége, ha lenne valamiféle idegenforgalma a városnak. Na elefántot az utcán kóborolni hamarabb lehet látni, mint itt zsúfolt korzozó turistákkal teli utcákat. Mellettünk Szoboszló elnyeli az összest. Amiket felsoroltam látványosságokkal, azt akarom mondani, hogy épp ésszel fel nem lehet bírni hány milliárdokba került, és most mindegyik kong az ürességtől, mert nem lehet kihasználni. Csillagos eget verő bérleti díjak, mindegyikbe csak az volt, hogy a hatalmas pénzeket lenyúlják, miközben felhúzták őket. Sajnos rendkívűl sok buta embernek a városunkban csorgónyálú tekintettel bambulnak a csodálattól, hogy de szép nagy "kövek". De a város infrastrukturájáról inkább ne is beszéljünk, meg az alaphelyzetekről... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanakkor az Orbán kormány-nál nekem ehhez közrejátszik az a rengeteg korrupciós ügy, ami miatt gyakorlatilag elvesztették a választásokat. (...)

Nem vagyok naiv: korrupció nyilván minden kormány alatt van, de ennyire látványos talán még soha sem volt és talán csak ellenzéki-rágalom lenne, ha nem hoztak volna sokukban jogerős itéletet. Gondolom föleg a balosokban ez eléggé megmaradt.

Pontosan így van. Rengeteg ügyük volt.

Én se vagyo naív mindenki lop, de nem mindegy milyen stílusban.

 

Ma már olyan könnyen rámondjuk, hogy balosok, jobbosok. De régen Anyám például évekig, azt hitte, hogy jobboldali, hisz a komcsikat senki sem szerette, de mikor körvonalazódott, hogy itt ez lesz a jobb oldal amit a Viktor meghonosít.

 

Orbántól pedig mindent fenntartásokkal fogad az aki még emlékszik, mi volt itt 89-90-ben. A kis Viktorka szakállal csuhásozta a papokat, ma meg ő a keresztények mintaképe. Ekkorra 180-as régen volt.

De nekem többek nem csak e miatt és a korrupciós bontrányok miatt ellenszenves Orbán és a brigádja. (mszp-re is marha dühös voltam, mikor nem vizsgált ki minden ügyet, hanem hagyta a szőnyeg alá söpörni, kihátráltak a Keller bizottsága mögül aki ezeket vizsgálta, magára maradt a szerencsétlen.)

Orbán kezdett el ebben az országban kommunistázni pont akkor amikor nem volt már divat. Aki tájékozódik az tudja, hogy kb ugyanannyi volt komcsi van mindkét padsorban. Ezzel kezdte az ország megosztását, mert akoi későn kapcsolt azt most felélesztette, hogy komcsizni mostmár szabad, hisz demokrácia van, pedig már nincsenek komcsik.

Ez az egyik ok amiért gyűlölöm. Másik ok az ahhoz tartozik, ahogy kormányott.

Annyi antidemokratikus tevékenysége volt, hogy gyakorlatilag a parlamentnek semmi ereje nem volt. Ugye 3 hetente üléseztek.

Egy ellenzék által kezdeményezett bizottságot sem engedett felállítani, míg az mszp-szdsz 2002 óta egy csomó ellenzéki bizottságot megengedett pl Medgyessy és gyurcsány bizottság.

Ami bizottság létrejött minimálisra csökkentette az ellenzéki képviselők számát, amihez egyébként joga van, de az mszp a minimumnál mindig többet szokott engedélyezni. Tehát ez a lépés minimum nem etikus, habár törvényes.

Kétévenkénti költségvetés, ami gyakorlatilag azt jelentette, hogy nem csináltak költségvetést, amiről lehetett volna vitázni a parlamentben.

Kormányüléseken nem vezettek jegyzőkönyvet, semmi írásos dokumentum nincs az ő kormányuk üléseiről, azt csináltak amit akartak.

Persze Viktorból nem maradhat ki a kisdiktátor szerep, ami abban nyilvánult meg, hogy mikor belép a terembe mindenkinek fel kell állni. Ezt is bevezette, felállt a kormány és felállt a parlamentnek mindig az ő oldala.

Kisdiktátori tevékenységei közé tartozik még, Mádl beiktatása, akkora propaganda csinnadrattát, megirigyelték az önkény urak.

Nem esett még szó Felcsút villanyfénnyel rendelkező focipályájáról(akkor még megyeiben játszottak), és a kifogástalan felcsuti utakról, De a kedvenc focicsapat a dózsa is megkapta a stadiont, meg az állami támogatást: OTP, MOL, MFB.

 

Külpolitikában sem állt mindig a helyzet magaslatán. Nem határolódott el Csurka szept 11-es zsidózós beszédétől, mert féltette az esetlegesen onnan érkező szavazatokat. Amiatt nem találkozott vele az USA elnöke (legyen róla akármi az ember véleménye), mindig ürügyet talált. Bezzeg Medgyessy-t kapásból meghívta és fogadta(ez azért gesztus értékű), azóta meg már járt itt Fletónál.

Viktor csinált jó dolgokat lehet, de erkölcsi fertőt idézet maga körül. Széchenyi-tervről Kokó tudna mesélni.

 

Nem akarok én senkit sem meggyőzni, csak leírtam én miért utálom Viktort és miért nem fogok soha rá szavazni mondjon bármit.

Másik se jobb, de a stílus sokkal emberibb, mint ezé a hatalommániás úszító kis királyé. Mivel a leírtakban csupán emlékeimre hagyatkoztam, előfordulhat, hogy vannak benne pontatlanságok, sőt biztos, szóval javítsatok ki.

Nekem mai napig a legszimpibb miniszterelnök Horn volt, meg a kormánya. Akkor volt a legjobb a közhangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Bill Gates is lopta a vagyonát?

Én a Magyar dolgokba nem szólok bele; de én már éltem mikor a Microsoft elkezdett teret hódítani és , ha Bill nem is lopta a pénzét-ami igaz- elég sok olyan dolgot igen ami hozzájutatta ehhez a pénzhez...de ez marha összetett ls manapság már senkit se érdekel, vagy ha igen akkor megtalálható a neten. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként lokatelli, ne hagyd ki, hogy Torgyán papa úgy hazavágta a mezőgazdaságot, hogy azóta is halott.

Jogos, de azt próbáltam összegyűjteni, hogy én személy szerint megváltoztathatatlanul miért neheztelek Orbánra.

Vagyis mégegy ponttal kiegészíteném, ránkszabadította Torgyánt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és akkor a szemétdombra még egy kis kupac: az Országimázs Központ. Milliókat költöttek arra, hogy minden háztartásba jusson abból a szép szines füzetből, amin a kormány képe mosolyog az emberre némi leirás keretében.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma már olyan könnyen rámondjuk, hogy balosok, jobbosok. De régen Anyám például évekig, azt hitte, hogy jobboldali, hisz a komcsikat senki sem szerette, de mikor körvonalazódott, hogy itt ez lesz a jobb oldal amit a Viktor meghonosít.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy akkor még nem voltak megosztva, kategorziálva az emberek.

Ez ilyen, ez olyan, és ehhez az éles elkülönítéshez hozzátartozik a 2002-es kokárda lejáratás. Meg a zászlót, mindenki tegye ki a házára. (Itt a szomszédban azóta van egy olyan, kertes ház, amin azóta nem vették le a zászlót, vagyis 5 éve, kiszívta a nap, szélét megtépázta a szél, rojtos. Fáj a szívem mikor látnom kell.)

Egyszóval a nemzeti színek kisajátítása. Meg a határontúli magyarok manipulálása és kihasználása. Ezek is Viktor bűnlajstromára tartoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.