Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az a nagy baj, hogy a 4 éves "váltakozás" után mindenki a saját emberét ültetgeti a poziciókba, ezért az emberek teljesen szembefordulnak egymással és/vagy nem is mondják, hogy milyen pártiak.

 

 

Az ellenségeskedést én magam is felháborítónak tartom az országban, bár szerintem nem (csak) Orbán Viktor az oka.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ellenségeskedést én magam is felháborítónak tartom az országban, bár szerintem nem (csak) Orbán Viktor az oka.

Akkor mivel magyaráznád? Mert mielőtt Orbán előtérbe került nem volt ilyen, pedig akkor is megvoltak a politikai harcok problémák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre utaltam! :D:o

Az Éles Jóska eszméletlenül tudta parodizálni! Volt is egy kabaré anno, amikor politikusokat utánzott...majdnem behugy*ztam a röhögéstől. :o

 

Gorbacsov: peresztrojka...peresztrojka..

Kádár: Nem értem Gorbacsov elvtárs, hát nyeponyemáju. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a határontúli magyarok manipulálása és kihasználása. Ezek is Viktor bűnlajstromára tartoznak.

Na igen. Amikor a falunak a pap mondja meg, hogy nekik azt kell akarni hogy megkapják azt a kettős állampolgárságot...

 

 

Amúgy nekem azzal a szavazással annyi a véleményem, hogy mindkét kérdés demagóg volt és pontatlan. Az első: "Akarja-e hogy valami kórházeladással kapcsolatos törvényt megszüntessenek?" a második: "Akarja-e hogy valami törvényt hozzanak arról, hogy valamilyen jogot kapjon az aki nem magyar állampolgár, de ezek után érdekében állna fél lábbal annak lenni?" . Ebben semmivel sincs több konkrétum mint egy mosóporreklámban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: itt válaszolok az avataros topicban feltett kérdésedre, miszerint létező fegyver-e a P90-es:

A P90 nagyon is létező fegyver. A belga FN (Fabrique National) nevű cég készíti. Előszeretettel használják a SWAT-ban példáúl, meg testőrök, más különleges alakulatok és pl tankok személyzetei, mivel kicsi, kompakt, így könnyen elfér, könnyű (3 kg teli tárral) de mégis viszonylag nagy tűzerővel rendelkezik: 50 db 5,7mm-es SS190 jelzésű töltény fér a fektetett tárba, a fegyver tűzgyorsasága pedig 900 töltény percenként. Egyetlen hátránya, hogy kicsit bonyolult a tár miatt, mivel a töltények merőlegesek a csőre, így az adagolóban egy forgó dob van, ami befordítja a töltényeket, míg a hüvely alul esik ki. Na, ha ez meghibásodik, akkor baj van, ráadásul emiatt kicsit drága (kb 1300 USD) is az MP-7-eshez képest (ami mondjuk valóban jobb fegyver, dehát mint írtam, az német).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

őszinte leszek: nem görcsögtem azon hogy honnan nézzem a sorrendet. A IV van elöl, a többi meg, ahogy kézreállt :D

Nem számít az a sorrend.

Szép gesztus és kész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.