Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Srácok! Február 18 tól a Filmmúzeumon Pirx kalandjai!!!!!! Közelező műsor mindenkinek! :D A Blue box itt lépte át azt a határt ami miatt végülis érdemes volt elkezdeni Lucasnak a Csillagok háborúját. :D :D :D

Azt a k....istenit, hogy nincs filmmúzeum (bezzeg szar kínai csatorna, az van :):D ). Persze oldie vicce is érdekes.

 

Aki tudja, digizze be!!! Please!!! :D:D:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a k....istenit, hogy nincs filmmúzeum (bezzeg szar kínai csatorna, az van :):D ). Persze oldie vicce is érdekes.

 

Aki tudja, digizze be!!! Please!!! :D:D:clap:

Kapaszkodj meg :D Állítólag valami letöltös oldalról beszerezhető mind az öt rész

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mennyire segít de az egyik fórumon azt írták, hogy a DC-n vannak fent a részek.

Ja, ott bármi megtalálható. Tegnap mondta tesóm, hogy miért nem töltök DC-vel, de semmi kedvem vele sz**ni :clap: Ez egy másfajta fájlmegosztó rendszer, de valahogy nem jön be. Láttam már, hogy működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DC már idejét múlta.Átlag 5-10 kbyte/s-os sebességgel senki se tudja megváltani a világot.Ha 50-el szedi akkor már örömtáncot kell járni, ezzel szemben a torrent-ről sokszor jön 350-el.

Igazából csak kisebb fájlok, és zenék letöltésére ajánlott.Filmet még életemben nem töltöttem le onnan, képzelem mennyi ideig tartana letölteni egy DVD-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha leadják a filmmúzeumon, akkor hamarosan lesz torrenten is sztem. :clap:

Állítólag valami dokumentum filmet is készítenek róla. Pl meghívják az egykosri szereplőket egy műsorba. Egyszer ha jól tudom Fábry is beinvitálta Papp Jánost (remélem jól tudom Pirx szinészét). Sajnos Kalocsai Miklós( alias Kuckó :) ) már nem lehet velünk. Sunyovszky Szilviával meg nem tudom mi van jelenleg. Az tuti, hogy akkortájt gyönyörű színésznő volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a sebesség növelés miatt már akár 200 felett is, múlt héten majdnem jöttek is ennyivel a sorozataim. Most meg szórakozik az egyik oldal, mert alig hiányzik néhány % egy albumból, mégis megállt, pedig elvileg töltik felfelé :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas téphet a fenébe! Ha nincs magyar blue box sehol sem lenne :( :( :D Mi már '72-ben tudtuk, hogy mi az, hogy TECHNIKA! :D

 

Komolyan mondom nektek skaccok, ha ennek a remekműnek :D felkerülnek a részei a netre sorszámot kell húzni a letöltéshez. :D ISTENCSÁSZÁR!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.