Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mi bajod a rendőrökkel?

Nem magával a rendőrséggel van bajom hanem azokkal a követelményekkel amiknek meg kell felelni ha valaki rendőr akar lenni.

Az öcsém az akart lenni és meg is felet mindenben kivéve a szemét. Az egyik ottani doki azt mondta hogy attól még felvehetik mert a dioptria vagy mi szerinte még jó lett volna hozzá. Elment egy csomó idő ami alatt meg lehetett volna műteni de a doki miatt csak nem lett belőle semmi mert hallgattak rá a muterral. Az utolsó pillanatban meg kiderült hogy mégse lehet rendőr a szeme miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát. Nem bántásként mondom, de én ilyen esetben nem szoktam orvoshoz menni. :yes: Ezért van az immunitás. Egy kis alap gyógyszerrel lelehet küzdeni.

Én se. Nekem ahhoz már komoly bajnak kell lennie, hogy orvoshoz menjek. Utoljára akkor tettem ilyet, amikor eltört a kezem... bár mire megállapították, hogy eltört, már majdnem összeforrt :yes:

 

Mondjuk én rosszat nem szólok a magyar egészségügyről, bár családi körben annyi rossz tapasztalat van, hogy apám arcáról a cisztát vagy mifenét úgy ávolították el, hogy az visszanőtt, majd másodszorra (immár altatva és veszprémi sámánok helyett győri orvosok) sikerült véglel eltüntetni.

Ellenben anyám életét kétszer mentették meg és ez sokat kompenzál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Hát azért ez a 'fáj a fejem műtsük meg' dolog se éppen szimpatikus megoldás nekem.

És abban egyetértek hogy sok dolognak feleljen meg valaki aki rendőrnek adja a fejét, elvégre elég fontos meló lenne ez a rendőrösdi.

Ki beszélt itt ilyenről? Szerintem senki.

Én csak felhoztam egy példát arra hogy egy név vagy akármilyen adatcseréből milyen tragédia történhet.

A fene se gondolja azt hogy a fejfájást műteni kéne.

Semmi köze az én irományomnak ahhoz hogy Donátnak fáj vagy fájt a feje.

Jesus Christ!

 

Vagy melyik rész nem volt világos? Nem nézted akkoriban a híreket?

Pedig nagy kórházi botrány lett belőle.

Volt egy hapi akinek agyműtétre volt szüksége. Annak a papírjait összecserélték egy másikéval akinek semmi olyan jellegű baja nem volt és azt a másikat műtötték meg. Aztán meghalt az akinek semmi műtenivalója nem volt.

Vili?

 

És azt ki a nyű mondta hogy aki rendőr akar lenni annak nem kell sok mindennek megfeleni? Azt se mondta senki.

Ne zargass már feleslegesen.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha lázas vagyok, köhögök, alig tudok felkelni az ágyból, nem fogok bemenni a suliba, hogy megfertőzzem a többieket. Ahhoz meg, hogy otthon maradjak, igazolás is kell. És voilá, kész a gond.

 

 

Donát

Ez egyértelmű.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha lázas vagyok, köhögök, alig tudok felkelni az ágyból, nem fogok bemenni a suliba, hogy megfertőzzem a többieket. Ahhoz meg, hogy otthon maradjak, igazolás is kell. És voilá, kész a gond.

 

 

Donát

Jogos. Egyébként hasonló miatt már vagy másfél (!) évtizede nem voltam dokinál, pedig nálam duplán baj lehet. Úgyis járnom kell más miatt, így kerülöm, amikor csak lehet. Inkább suli vagy meló, mint a doki.

De hát nem gondolkodunk egyformán :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha lázas vagyok, köhögök, alig tudok felkelni az ágyból, nem fogok bemenni a suliba, hogy megfertőzzem a többieket. Ahhoz meg, hogy otthon maradjak, igazolás is kell. És voilá, kész a gond.

Mondjuk ez igaz, középsuliban még nekem is dokihoz kellett járni az igazolás miatt (mondjuk középsuli végén rájöttem, hogyan is működik ez a rendszer, és onnantól letojtam az igazolást). Persze, akkor még sokkal-sokkal könyebb volt orvoshoz menni. Pedig nem is volt az olyan régen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, te teljesen félreértesz.Emlékszek az esetre, persze hogy emlékszek.

A fejfájós dolog alatt nem azt az esetet értettem régről, hanem általánosan hogy mostanában olyan esetekben is műtenek ahol nem létszükség.Persze ez alatt nem a halálos, súlyos beavatkozásokat értem.

 

És azt ki a nyű mondta hogy aki rendőr akar lenni annak nem kell sok mindennek megfeleni? Azt se mondta senki.

Ne zargass már feleslegesen.

 

"Nem magával a rendőrséggel van bajom hanem azokkal a követelményekkel amiknek meg kell felelni ha valaki rendőr akar lenni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát én vagyok az a nyű. (Ez csak egy megjegyzés. Nem gondoltam arra hogy szerinted én vagyok az.)

 

Nem arra utaltam ezzel hogy nem kell sok mindenre megfelelni hanem arra hogy még egy ilyen szemes hülyeségen is képesek fennakadni.

Ez még nem feltétlenül jelenti azt hogy úgy gondolom hogy ne feleljenek meg a hekusjelöltek mindennek aminek kell.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz meg, hogy otthon maradjak, igazolás is kell.

Én arra akartam célozni, hogy utolsó néhány napra felesleges igazolásért dokihoz menni. Ilyenkor már be sem írják a hiányzókat, vagy ha beírják mit számít az utolsó néhány nap igazoltalan órája.

 

Bár lehet, hogy könnyen beszélek, mert mi sulinkba családiasabban kezelték a hiányzásokat. Csak azokat szivatták akik feltűnően sokat lógtak.

2002-es vb alatt utolsó 3 hétben egy napot sem mentem be(mert délelőtt voltak a meccsek és máj 31-én kezdődött.). Apám szerzett igazolást egy ismerősétől. Mikor viszem be az ofőnek nézi a naplót be se vagyok írva csak az első napokon, és az is már igazolva van.

Mondjuk azthiszem 4 év alatt annyit hiányoztam összesen a gimiből.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem akartam megkockáztatni. 2 igazolatlan után már 4-es a magatartásod. Utolsó 3 nap alatt összeszedtem volna 10 igazolatlant, az egyetemnek lehet nem tetszett volna az az elégséges magatartás, plussz az igazgató is leszólt volna, hogy lógunk-lógunk? Szóval nálunk ezt elég keményen nézik. De amúgy sem szokásom betegség nélkül otthon maradni. :peace:

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.