Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

No, mi viszont addig kitárgyalhatjuk, mennyire álszentség azt mondani, hogy nem a külső a lényeg...

Szerintem a hímeken kevésbé számít. Sokkal fontosabb, hogy milyen az ízlése. Ha valaki a tökére akasztott bőgatyában kószál, azért, mert az a menő, vagy a kukksötétben is napszemüvegben pompáz, az szimplán szánalmas.

Viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy ki jóképű, meg ki nem. Aki nagyon tetszeni akar, az kicsit diétázgathat, kicsit kevesebb sört kortyolgathat, aztán ennyi.

 

Irigylésre méltó, a nőkhöz képest...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a hímeken kevésbé számít. Sokkal fontosabb, hogy milyen az ízlése. Ha valaki a tökére akasztott bőgatyában kószál, azért, mert az a menő, vagy a kukksötétben is napszemüvegben pompáz, az szimplán szánalmas.

De ez is a külső és számít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy pasas az esetek 90 %-ában szőke nőkről ábrándoz, tekintélyes domborulatokkal, könnyedén átérhető derékkal... szóval elég könnyen konkretizálható. A nőknek relatíve mindegy. Olyan a haja, amilyen. Nem kell festeni. A szájat sem kell kikollagéneztetni. Nem kell mellszilikon. Satöbbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első benyomásnál pedig általában a kinézet szokott számitani, mert a lelkébe még nem láthatok bele, de azt láthatom, hogy öltözködik, hogy néz ki stb. és akarva akaratlanul ez valamilyen hatással van rám. Nem arról van szó, hogy ez olyan fontos lenne, de az ismeretség egy bizonyos fokán ez az elsődleges támpont... de haveroknál engem sem érdekel a kinézet... maximum annyira, hogy legyen magára valamilyen szinten igényes, tehát például ne hányásfoltos ingben és térdig sárós farmerben jelenjen meg... ha már csak félig lehányt felsője van az már belefér, elvégre mindenkinek lehet rossz napja :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy pasas az esetek 90 %-ában szőke nőkről ábrándoz, tekintélyes domborulatokkal, könnyedén átérhető derékkal... szóval elég könnyen konkretizálható. A nőknek relatíve mindegy. Olyan a haja, amilyen. Nem kell festeni. A szájat sem kell kikollagéneztetni. Nem kell mellszilikon. Satöbbi.

Kiváncsi vagyok, ez a 90% milyen felmérés alapján jött létre. Magamból kiindulva, bár én is ábrándozok a tökéletes nőről, az azért még nem jelenti azt, hogy nem érem be kevesebbel, mivel a tökéletesség nem látezik semmiben. Ábrándozok én sok másban is, tökéletes élet, tökéletes Star Wars Saga DVD kiadás, tökéletes munkahely. Ábrándozni szabad, és szerintem az a 90% teljes mértékben tisztában van azzal, hogy sose lesz a közelében sem annak a tökéletességnek. A maradék 10% meg csak hiszi, hogy elérte.

 

És szerintem a nők mögött sem áll egy férfi puskával, aki miatt szőkíteni, szilikonozni meg egyébíteni kell magukat.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő három napban kérlek szorítsatok nekem, megkezdődnek az érettségik. :lol:

 

 

Donát

Egy nagy kalappal Donát!

Meg Öcsémnek is, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy Öcsémnek nagyobb szüksége van rá, mint neked Donát!

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerintem a nők mögött sem áll egy férfi puskával, aki miatt szőkíteni, szilikonozni meg egyébíteni kell magukat.

Annyira nem, hogy én például gyűlölöm a szilikont, vagy a hajfestést.

Ha lesz lányom amíg otthon lakik nincs hajfestés az tuti. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szent egek, akkor nem lehet könnyű barátnőd találnod, mert elég sokan festik a hajukat (már ahogy én tudom, mert sokkal több pasi ismerősöm van, így lehet, hogy rossz a megítélésem kevés lány ismerős miatt) :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk érdekes, hogy hajfestés ellen beszélek, mert gyakorlatilag abból élek. Apámnak fodrász. :lol: Talán pont ebben kéne keresni az ellenszenvem okát.

 

Mondjuk inkább az idegesít, ha a fiatalok festik a hajukat, kinek nincs rá szüksége. Akinek szép barna haja van, minek festi, feketére, kékre, szőkére vagy vörösre a haját?

Bőven ráér akkor, ha már őszül, és van mit befesteni.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresd a választ a reklámokban és a többi :)

Anyám is csak akkor kezdte el festetni (nem is festeti, maga megcsinálja már évek óta), mikor már erősen őszült, és a lánya is akkor fogja max. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is túl vagyok rajta, nem volt nehéz :lol: Olyan 80-100 között várom (%), de a neheze csak most jön, mivel töriből és matekból is emeltezek (és jó lenne legalább 80 fölé mind a kettőt)

 

Köszönöm srácok és lányok ( :D) a szorítást, használt, de holnapra és holnaputánra is tartogassatok légyszi :)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hajfestés nem gond, de a szilikonos melltől meg a kollagénezett ajkaktól kiráz a hideg... nem egy Frankensteint szeretnék ölelgetni, aki ilyen olyan implantátumokból van összerakva...

 

Donát: neked további sok sikert! :lol: Remélem veled rendesebbek lesznek a tanárok, mint velem... emlékszem szóbeli törin (a szóbelik egy hónap múlva lesznek, ugye?) kihuztam az egyik legkönnyebb tételt: az Invesztitúra háborút... szóról szóra visszamondatm a tételt és a másnapi eredményhirdetésnél már előre boritékoltam az ötöst... mikor mondták, hogy egyeseknek kiemelten jó lett, már azt hittem rám célozgatnak, erre hármast kaptam... vizsga után pedig odajött hozzám több vizsgáztató, hogy nyugodtan mondjam meg a szüleimnek, hogy ötösre tudtam csak a tanár ki akart cseszni velem... mondták, hogyha nem hiszik el, hivják fel őket. Valamiért velem és két másikkal kiakart cseszni.... mondjuk azóta senki se kérdezte hányas lettem töriből érettségin :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is túl vagyok rajta, nem volt nehéz :lol: Olyan 80-100 között várom (%), de a neheze csak most jön, mivel töriből és matekból is emeltezek (és jó lenne legalább 80 fölé mind a kettőt)

 

Köszönöm srácok és lányok ( :D) a szorítást, használt, de holnapra és holnaputánra is tartogassatok légyszi :)

 

 

Donát

Hú én bioszból emeltezek.......Úgy kell nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon durva Bomarr! Én érettségi után biztos félre hívtam volna, és megmond neki, hogy: "tanár úr/nő. mennyiért b*sznád teherbe az anyádat?"

 

Persze eme szavak előtt jó pár szíverősítőt lehúztam volna. :lol:

 

Amúgy nekem is volt egy ilyen eset, ahol a nyolcadik osztályos ruszki tanárom beigérte a négyest. Tuti, mondta, rám is mosolygot közben. Év végén meg nézem, és kettes!!! volt beírva. Ott anyáztam a mocskos ribancot. Ez azóta is bennem van, mert az adott szót nem lehet ilyen csúnyán anulálni. Szoktam is látni az utcán, de azóta nem köszönök neki. Bekaphatja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.