Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Olvastátok az újabb agyrémet az internet adóról? Ha jövőre bevezetik akkor vége az internetnek! 150Ft/GB ???? Meg vannak ezek húzatva?

 

 

Mi van????? Jól értem hogy 150 ft-ot kell fizetni gb-onként ha letöltessz? Ezek nem komplettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torrentezni, HD videókat nézni, online játszani? Engem most így hirtelen az fogott meg, hogy hogyan fogok így dolgozni? Két online újságnak írok cikkeket, híreket (és ugye ezzel nagyon sok youtube és egyéb videó megnézése jár együtt, a live streamekről ne is beszéljünk, hát még arról az apróságról, hogy ha Steamről, Uplayről vagy Originről kell letöltenem a tesztelésre bekért játékot, amik eztán ugye folyamatos adok-kapokot játszanak a neten), plusz egy MMORPG történetét írom. Normálisak ezek? :angry::fuckoff::45::facepalm::fuck2::chainsaw:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem csak a pénzbehajtás a cél. Tudni kell, hogy a kormánypárttal szembeni kritikus hangok most már szinte csak az Internetre korlátozódnak, mióta minden kereskedelmi TV-t és sajtóterméket felvásároltak. Nyilván ha konkrét oldalakat tiltanának be, abból hatalmas botrány lenne... így viszont adó köntöse mögé bújtathatják az egészet. Az Internet ezután luxuscikk lesz, csak kevesen fognak hozzáférni... Hát ide jutottunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr ha olvasod a híreket..Jól gondold meg, hogy hazajössz e az USA-ból :P

 

Ez tiszta vicc, úgy érzem magam, mint az főhősünk az 1984 regényben.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem csak a pénzbehajtás a cél. Tudni kell, hogy a kormánypárttal szembeni kritikus hangok most már szinte csak az Internetre korlátozódnak, mióta minden kereskedelmi TV-t és sajtóterméket felvásároltak. Nyilván ha konkrét oldalakat tiltanának be, abból hatalmas botrány lenne... így viszont adó köntöse mögé bújtathatják az egészet. Az Internet ezután luxuscikk lesz, csak kevesen fognak hozzáférni... Hát ide jutottunk...

Azért ez nem telejsen így van. A reklámadó óta az RTL híradókban olyan szinten ekézik a fideszt hogy csak lestem. Sokak lesz*rják a sok köcsög politikus mit csinál....de ha az internetet elveszik tőlük abból nagy balhé lesz. Már olvastam ilyen zöngéket pedig alig pár órás a hír.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre kijön a Star Wars Episode 7 előzetese, mehetünk ki a józsefvárosi piacra beszerezni írott cd-n...

 

Hát kb ez lesz..

Internet nélkül vissza a kőkorszakba... :(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vissza akarnak lőni minket a középkorba. A totális információhiány világába. Sokan már a mozit/színházat sem tudják megfizetni, csak a net maradt, és most ezt is elveszik. Én el nem tudom képzelni az életem Internet nélkül... úristen. A világon nincs ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért megnézném a Parlament netforgalmát is. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ők is mindent neten keresztül intéznek. Na persze, nekik nyilván adókedvezmény jár majd, mert ők a kiagyalók, és hát mégse kelljen már saját zsebbe fizetniük a saját pénzüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért megnézném a Parlament netforgalmát is. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ők is mindent neten keresztül intéznek. Na persze, nekik nyilván adókedvezmény jár majd, mert ők a kiagyalók, és hát mégse kelljen már saját zsebbe fizetniük a saját pénzüket.

Ezt a cégek sem fogják benyelni és az átlagemberek sem. Ebből szerintem 100%, hogy lázadás lesz, ha így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem aki ezt a törvénytervezetet írta vagy kitalálta, annak fingja se volt mit csinál. És most felvázolok egy lehetőséget ami ha ezt az agyrémet meglépik simán előfordulhat. Ugye mondani se kell, hogy ez az adó gyakorlatilag elsöpri a teljes internetes szolgáltató ipart. Nyilván át fog alakulni a szegmens (állami cégekkel netán?), de addig is nagy lesz a káosz. Ez a fórumra is hatással lesz, ugyanis több mint valószínű megszűnik. Ha nem lesz szolgáltató akkor hova tegyük fel? Vagy ha lesz mennyiért lesz? 10x -es árakon már nem lehet bevállalni a finanszírozást! Volt már rá példa, hogy egyik napról a másikra megszűntek szolgáltatók, se szó se beszéd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.