Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hm... hm... akkor én meg minden hónapban kicserélem a Mercedeseidet vadi új trabantokra :hehe: (Úgyse járultál hozzá a nyugdíjamhoz, kedves DON).

Adjál neki néhány Zsigulit, Moszkvicsot, meg kispolszkit is, hogy válogathasson! A pénzszállítóit pedig cseréld le Barkaszokra! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... hm... akkor én meg minden hónapban kicserélem a Mercedeseidet vadi új trabantokra :hehe: (Úgyse járultál hozzá a nyugdíjamhoz, kedves DON).

Mégis mit gondolsz ki vette neked azt a vadiúj oxigénpalackot melyet éltess korodban állandóan magad mellett cipelsz a spéci infúziós és katéteres állványokkal????? :P Nem is beszélve ugye az elfekvőről melyet direkte köréd építettem. No és ott van még ugye a full összkomfortos kriptád is. :P

:) :) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis mit gondolsz ki vette neked azt a vadiúj oxigénpalackot melyet éltess korodban állandóan magad mellett cipelsz a spéci infúziós és katéteres állványokkal????? :P Nem is beszélve ugye az elfekvőről melyet direkte köréd építettem. No és ott van még ugye a full összkomfortos kriptád is. :P

:) :) :D

Az oxigénpalak, mely olyan dög nehéz, hogy már megdögölni sem lehet tőle.

A katéteres cuccok, amik na... próbáld ki magad, azt rájösz, hogy mit vettél, teeee...

Infúzió, melynek a gumicsöve még benzin leszívására sem alkalmas (próbáltam múltkor a merciknél).

Elfekvő, melyről lehagytad az ablakokat és az ajtót. Mázli, hogy egy kőművest is benfelejtettél, így sikerült kijutni.

Kripta... hát már az ajtó és ablak nélküli elfekvőt is célzásnak vettem, de a kripta óta hatványozottan nézek a hátam mögé. Már várom, hogy mikor kapok ajándékba ágy címen egy koporsót. :hehe:

 

Kapsz majd néhány Zapot hálám jeléül :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlóan vagyok én is, de ha igazán a DON kedvébe akar járni akkor minimum von Ortisburg öcsém ajándékainál drágább dolgot tesz le a küszöb elé.

Hja igen. Öcsém minden hónapban kicserélteti a garázsparkomat, vadiúj Mercedesekre. :)

Ej kisunokám! Látom a logikádat kedves apósomtól örökölted... :hehe: Csak halkan mondom, nehogy az asszony megneszelje: három osztályon felüli orosz gyévocskát (csajt) hoztam neked. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej kisunokám! Látom a logikádat kedves apósomtól örökölted... :hehe: Csak halkan mondom, nehogy az asszony megneszelje: három osztályon felüli orosz gyévocskát (csajt) hoztam neked. :)

Azt hiszem, hogy ameddig magam szponzorálom az erkölcsrendészeket addig ilyen dolgokból nem lehet probléma. :)

Gari van rájuk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azé azt ne felejtsétek el, hogy a DON mamája igen tevékenyen részt vesz az üzletben, elvégre a kezében a varázs laptop és a pénzügyek :) És még fiacskájának is sokszor utánanéz több okból is :D

Kislányom, hogy gondolhatsz ilyent, hogy rólad megfeledkeztem? Vagy bárki másról a családban? :hehe:

Természetesen mindenkinek hoztunk valami apróságot! :)

Most rakódják ki az AN-225-öst, amely az ajándékainkat hozta:

antonov225mriya.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, hogy ameddig magam szponzorálom az erkölcsrendészeket addig ilyen dolgokból nem lehet probléma. :)

Gari van rájuk? :D

Nem is tőlük féltelek, hanem a kedves feleségedtől... :P Az asszonynép ilyen tekintetben randa dolgokra képes. :hehe::P

Garancia? Miért ne lenne? :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tőlük féltelek, hanem a kedves feleségedtől... :) Az asszonynép ilyen tekintetben randa dolgokra képes. :hehe::)

Csak nem az elhagyásra célzol? Egy DON-tól??? Ugyan. :D

Ilyen kiváltságokat amiket megkap nem nagyon fog megszabadulni. Nameg ugye ott az ő előélete is amit esküvőnkön Noel ATYÁNAK említett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is erre gondoltam, hanem a hisztire, szemkikaparási kísérletekre, az ígéretekre, melyekben részletes leírásokat kapsz, hogy fog megszabadítani álmodban a férfiasságodtól, stb... :hehe:

Figy, akkor bíz oda a szép nagy család. :) Máskülönben meg sokkal kifinomultabb eszközei vannak. Incoming kukta, Incoming sodrófa...:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nyithatnátok egy külön topikot a Családnak, és az egyéb Fontos maradjon meg eredeti céljának, nem? :hehe:

Már van ilyen, csak másik fórumon. Kicsit még párhuzamosan mennek a dolgok. :)

Másrészről meg.....mond csak, te csak így beszólogatsz a DINASZTIÁNAK? :):D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.