Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálunk meg a különleges szülinapok a divatosak: unokatestvérem április 1-jén, húgom január 1-jén, én péntek 13-án, illetve egy haverom február 29-én született. :)

Ezek tényleg különlegesek :) Péntek 13-hoz nekem csak egy jelesebb esemény kötődik, én ilyen napon (júni 13,péntek) szóbeli érettségiztem, és mindjárt kezembe is vehettem életem első komolyabb bizonyítványát :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak hogy egy napon van a szülinapunk, de amikor fórumozni kezdtem, Krande volt az első, aki válaszolt a Jedi Rend fórumán... :)

Ez az igazi, amikor nem csak a közös szülinap, hanem a közös hullámhossz is megvan. :)

 

Nekem az egyik emberke, akivel egy nap híján ugyanazon a napon születtem (bár nem ugyanabban az évben, mert van köztünk 10 év korkülönbség), épp az egyik munkatársam, akivel nagyon jól megértjük egymást. Szoktunk is néha-néha munkaidőn kívül is találkozni, annyira megvan az összhang. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy osztályba jártam azzal a lánnyal az ötödéven, aki egy nappal utánam született, és ugyanazért a sorozatért rohantunk haza suli után :) Utána meg jól kidumáltuk :| Vannak ilyenek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még abszolút időben vagy, hogy felköszöntsd. :)

 

Sajnos én is hadilábon állok ezekkel a családi ünnepekkel, mert a névnapok csak hagyján, azt jelzi a naptár, de a kis 20 tagú szűkebb családom minden tagjának ismerni a születésnapját, némi nehézséget okoz. Én az ilyeneket meg nem táplálom bele az Outlook-ba - pedig lehet, hogy ezt kellene. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is hadilábon állok ezekkel a családi ünnepekkel, mert a névnapok csak hagyján, azt jelzi a naptár, de a kis 20 tagú szűkebb családom minden tagjának ismerni a születésnapját, némi nehézséget okoz. Én az ilyeneket meg nem táplálom bele az Outlook-ba - pedig lehet, hogy ezt kellene. :D

Én beírtam a telefonom emlékeztetőjébe :)

 

Tudom.Nekem is van egy húgom aztán a férfi ismerőseim állandóan azt kérdezték, hogyan néz ki.Testvérként meg nehéz eldönteni, hisz nem nőként nézek rá.

Én erre a kérdésre a manapság már csak azt mondom, hogy menjen fel az iwiwre és nézze meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot neki is!

 

Ismerek olyat aki fél nappal utánam született, és semmi közünk egymáshoz, de nagyon semmi. Olyat is ismerek, aki 50 évvel előttem született és jóban vagyunk. Minap a MüPában összefutottam egy Transformers-rajongó ismerőssel aki anycinak nagyon szimpatikus volt, aztán utána derült ki, hogy a srácnak ugyanazon a napon van szülinapja mint anyci férjének volt.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut fejembe, ma lett 26 éves a húgom :D

Tényleg, említetted is, boldog születésnapot neki :D

 

Tudom.Nekem is van egy húgom aztán a férfi ismerőseim állandóan azt kérdezték, hogyan néz ki.Testvérként meg nehéz eldönteni, hisz nem nőként nézek rá.

Igen, elég nehéz, mert ráadásnak szubjektív is, hogy ki szép :D Mondjuk vállalom, hogy szerintem az öcsém marha jó pasi első ránézésre, csak sajnos én ismerem a természetét is :D

 

Én erre a kérdésre a manapság már csak azt mondom, hogy menjen fel az iwiwre és nézze meg :D

Sajnos nekem évek óta nem sikerült megszoknom, hogy oda menjek fel infókért :D

 

Amint láthattad alább, megtörtént. :) Csodálatos! :D :D :D:)

Attól függ :P De a többiről nem nyilatkoznék, mert megsérteném szegény Oldie-t és azt nem szeretném :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.