Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mondtam, hogy megéri a "fáradozást" ;) Nekem főleg az öreg magyarázatai tetszettek, de az amerikai fazon se volt semmi. Persze ez is olyan, hogy mindent elhinni nem szabad, de már az is megéri ha picit belegondol az ember. Sok az igazság ezekben a dolgokban annyi szent. De a lényeg a nyitottságban van és abban a tagadhatatlan tényben, hogy az emberi vágyakozás, sóvárgás megakadályozhatatlan. Erre pedig a világ jelenlegi vezetőinek illenne már lépni valamit, azon túl, hogy csak a profit jár az eszükben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó film, ajánlom még a kellemetlen igazságot és a fahrenheit 911-et. Azok se piskóták. Nomrmálisak vagyunk egyébként, hogy ilyeneket nézünk és nem a Maunika showt vagy a viva tv-t?

Emiatt néha különcnek érzem magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy kis zárt csoport. Ha nem hangoztatjuk, hogy nem nézzük a Mónyikát meg a Győzikét, ellenben ilyen dokumentumk filmeket nézünk akkor a társadalom nem fog örültnek nézni és kiközösíteni minket. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apci most készül lemondani a TVt. És nem ráz meg.....

Rozsdás UPC kivette a csomagból a Mezzót, van helyette Story4 meg hasonlóan épületes dolgok. Visszaállok szobaantennára.

 

 

Az USB problémára senkinek nincs ötlete? ;)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rozsdás UPC kivette a csomagból a Mezzót, van helyette Story4 meg hasonlóan épületes dolgok. Visszaállok szobaantennára.

;) StoryTV-m nekem is lenne, de nincs beállítva. Nálunkm olyan színvonalas csatornák is vannak, mint a Reflektpr TV, TVshop (non-stop Teleshop)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár pedig jó témák is feltünnek benne: az afrikai vadkapitalizmus egy érdekes kérdés. Az NG-nek volt ezzel kapcsolatban egy nagyon jó cikke, pl. arról hogy az ottani nagy-vállalatok hogy pénzelik a helyi miliciákat stb. De még ezen kivül is van 5% ami érdekes.

Kár, hogy csusztatásokkal, fals infókkal és egy olyan sztorival jönnek elő mindezek felet ami kb. azzal egyenértékü hogy én leülök egy kamera elé és elárulom hogy a rózsaszin elefántok uralják a világot. Az utópiájuk azonban hallatlanul aranyos és gyönyörüen kiütközik rajta hogy amerikaiak csinálták amerikaiaknak. Egy európainak legalábbis remélhetőleg eszébe jutott volna, hogy a világ nem 1776-ban kezdődött és nem a kapitalizmussal. Aki szereti utálni a multikat az mindenesetre ne hagyja ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nyaralást Karrde. Merre mentek?

Sajnos már indultunk, így nem tudtam válaszolni :D Zamárdiban voltunk húgommal, anyuval és öcsém exbarátnőjével :P Nagyon jó volt ez a pár nap, naponta láttuk, hogy épül a Balaton Sound helye :P

 

Boldog névnapot Phobos!

Utólag én is boldog névnapot kívánok, gondoltam is Phobosra, mikor hallottam, hogy milyen névnap van, de már írni nem tudtam.

 

Egyébként pedig most elutazom a Balatonra, úgyhogy egy hétig nem leszek kb. :P

Te hol voltál? Lehet, hogy csak elkerültük egymást :D

 

A Bükkben túráztam, heyettem beszéljenek a képek.

Erről jut eszembe, csináltam Neked pár meztelen csiga képet, majd átküldöm, ha gépen lesznek :D Persze, Rád fogtam család előtt a fotózást, de kedvem volt tényleg sok mindent lekapni :D

 

De izgalmak nélkül unalmas lenne az élet, talán.

Nem talán, biztos :D

 

Nana, ne fikázd a korosztályom! :P;):D

Tisztelet a kivételnek, olyan pedig mindig van :P

 

Sőt, hétvégén is voltunk lent egy napot Alsóőrsön szombaton, és isteni volt!

Egyszer voltam Alsóörsön, egy nagyon kalandos hétvégén, talin elmesélem, majd emlékeztess rá :D

 

Fejlemények: találtam egy harmadik USB-lyukat, azzal működik ugyanaz a pendrive ami a másik két lukból nem.

Ilyen sok mindenkivel előfordul :D

 

Az szolgáltatja a vizuális hatást. Jó nőket mutogatnak benne (ha már jó zene nincs).

Jó indok :D

 

Skaccok, nekünk a Balcsin egy pici tévénk volt, és a szobaantennával csak az RTL klub meg a TV2 jött be :D A legrosszabb az egészben, hogy hétfőn mégis sasoltuk, mert szakadt az eső odakint, és kellett a változatosság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez a lényeg, akkor nézzetek inkább Privete Gold -ot. :P

Kártyázás közben az azért kicsit jobban elvonná a figyelmet :P

 

Kellemes meglepetés ért pár perce. A blogom bekerült az idei Goldenblog verseny mezőnyébe Szórakozás kategóriában. Bár nekem már ez is egy nagy dolog, azért reménykedem, hogy a következő fordulóba (top10) is bekerüljön a Lightspeed ;)

Azért szép a mezőny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk anno volt olyan franciakártyacsomag, melyen meztelen csajok pózoltak. :P Sajna nem tudom, hogy hova lettek azóta ezek a kártyák.

Vagy ki osztották belőle a lapokat vagy elhasználódtak ;)

 

Másik jó film még a véres gyémánt is.

 

Köszi anyám, már alig várom a kis kágyilókról a képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.