Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Igen, de hát az elmúlt hetek alapján nyilván nem utoljára. Gondoltam igy praktikusabb lenne. De csak egy ötlet volt.

A múltban ha volt is összekapás és csúnya sértődés az 99% -ban ebből fakadt. Egész nap ebben kell élni és itt is ezen polemizáljunk? Persze egy topikba csak az ír aki akar hisz ez nem kényszer de akkor is. Sose tudni kinek mikor száll el az agya. De felőlem mehet ha mindenki akarja, és nem tudtok élni nélküle. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a magam részéről messzire kerülném. Most viszont ezt nehezen tudom megtenni mert ide az van irva: Egyéb fontos. Sok olyasmi is kerül ide ami érdekel, ez viszont minden tiltás ellenére újra és újra. Ez persze a személyes szoc problémám, szal maradhat igy is. Mondom: csak egy felvetés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Ha te azt hiszed, hogy tíz hónap múlva jobb lesz bármi is Viktor eljövetelét követően, akkor szerintem kezd el felkészíteni magad a csalódásra. Nekik se Te leszel a fontos, hanem a Párt és az érdekkör. Ha valamit, hát ezt megtanulhattad volna az utóbbi 20 évben.

Nem, nem hiszem azt, mert ő teljesen hidegen hagy. Ő már "bizonyított" anno, vagyis bizonyíthatott volna. Nálam elbukott.

De én egy szóval se céloztam semilyen pártra, "kiskirályra".........csupán a nemzeti oldalt képviselem ha politikáról van szó. De most ugye szociális próblémákról beszélünk, ahol igaz akarva, vagy akaratlanúl a dolgok összefolynak a döntéshozó képviselőtestület munkájával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a magam részéről messzire kerülném. Most viszont ezt nehezen tudom megtenni mert ide az van irva: Egyéb fontos. Sok olyasmi is kerül ide ami érdekel, ez viszont minden tiltás ellenére újra és újra. Ez persze a személyes szoc problémám, szal maradhat igy is. Mondom: csak egy felvetés volt.

Így van. Ráadásul moderátor hozza fel, ezzel is rossz példát állítva a többiek elé. :( Tényleg vonok egy dátumvonalat és azután minden ilyen hsz-t törlök, írja azt bárki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ráadásul moderátor hozza fel, ezzel is rossz példát állítva a többiek elé. :( Tényleg vonok egy dátumvonalat és azután minden ilyen hsz-t törlök, írja azt bárki.

Pontosítani kéne akkor, hogy mi fér bele az Egyéb fontos kategóriába. BKV-MÁV jegyemelés elleni észrevétel mehet még, esetleg az Algopyrin készlethiányt már tilos emlegetni?

 

Másrészről lehet normális keretek közt szerintem vélemény nyilvánítani minden témában, ez mindig is emberektől függött nem pedig fórumtémától. Olvastam én kisezer alpári hozzászólást SW témában is, ami bőven kiverte a biztosítékot nálam legalábbis, mégis, másoknak tetszett.

No mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt olvastál olyat?

Ilyenekre mindenhol van példa. Nem itt összpontosult természetesen az összes és ez persze példaértékű, mert ugye a Moderátorok ugrásra készen állnak :D :D ( kis önfényezés :( )

Közéleti témáknál se hinném, hogy elszabadulna a pokol. :) Ha igen, mindent Frenkie-re kennünk :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg lehetne egy "Dühöngő" című topik, hmmm? :(

Komolyra fordítva: engem is zavar, hogy újabban rendre ilyesmibe botlok a fórumon. Oldie, már megbocsáss, de úgy érzem, folyamatosan csak mondod a magadét, közben pedig egyrészt meg se hallgatsz másokat, másrészt pontosan tudod, hogy a politika (kényszermegoldásként) ki van tiltva a fórumról, és ezt mindenki más be is tartja. Moderátor létedre szerintem ez furcsa.

Van épp elég olyan hely a neten, ahol ezeket a témákat meg lehet vitatni másokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ehhez mit szólsz? Sz*mét BKV: http://www.blikk.hu/aktualis/a-rokkantak-n...nak-155596.html

Olvastam én is ma. A beszólás a címben persze kiveri az embernél a biztosítékot, ellenben az érveik nekem jogosnak tűnnek. Egy másik oldalon tovább tartott a cikk, jelesül, hogy a BKV-nak vannak midibuszai, két jegyért lehet házhoz hívni, és házhoz is visznek. Egyébként meg három hétről van szó (sőt annyi sem), nem három évről, egy pici tolerancia a mozgáskorlátozottak oldaláról is lehetne. Elnézést, ha sértek ezzel bárkit is, de túl nagy a húhó a téma körül :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg lehetne egy "Dühöngő" című topik, hmmm? :)

Komolyra fordítva: engem is zavar, hogy újabban rendre ilyesmibe botlok a fórumon. Oldie, már megbocsáss, de úgy érzem, folyamatosan csak mondod a magadét, közben pedig egyrészt meg se hallgatsz másokat, másrészt pontosan tudod, hogy a politika (kényszermegoldásként) ki van tiltva a fórumról, és ezt mindenki más be is tartja. Moderátor létedre szerintem ez furcsa.

Van épp elég olyan hely a neten, ahol ezeket a témákat meg lehet vitatni másokkal.

Már megbocsájts de mi az, hogy meg se hallgatok másokat????????? Le lenne itt tiltva részemről bárki is, aki reagálni szeretne a mondandómra.

Ezt a politikai dolgot meg hagyjuk már, mert mint alább is írtam nem pártpropagandát folytattam, hanem szociális dolgokra reagáltam. Arról nem én tehetek, hogy ezek összefüggésben állnak a nemzetelleneles politikával. Tessék elolvasni a többi hozzászólásomat is mielőtt ilyen sületlenséggel vádolsz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, ehhez mit szólsz? Sz*mét BKV: http://www.blikk.hu/aktualis/a-rokkantak-n...nak-155596.html

A tolerancia jegyében maradjanak otthon a mozgássérültek, úgyis meleg van odakint. Ők csak ne akarjanak rohangálni sehová se ilyen időben. Sőt, a rokkantkocsijukra kötelezővé tenném a zölldkártyát, katalizátort, lökhárítót.......Válság van, ne akarajank csak úgy meglógni a közös teherválalás alól. Ámen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én SimonZ szavaival értek egyet. Oldie, hajlamos vagy fújni a magadét, aztán ha valaki reagál, és nem tudsz vele mit kezdeni, átugrod. Így olyan, mintha nem is érdekelne a véleménye...

 

De a lényeg, hogy a politikai vonalat szerintem is kerüljük, mert sokunknak más itt a meggyőződése, egyébként Ody ez neked is szól, mert ha Viktorozol, te is politizálsz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én SimonZ szavaival értek egyet. Oldie, hajlamos vagy fújni a magadét, aztán ha valaki reagál, és nem tudsz vele mit kezdeni, átugrod. Így olyan, mintha nem is érdekelne a véleménye...

Hát erre piszok kíváncsi vagyok, hogy hol fordult elő ilyen. Legfeljebb akkor amikor ráhagyom a másikra a dolgot, mert idegesítően sületlenséget hord össze. De amúgy minden nekem címzet dologra szoktam reagálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megbocsájts de mi az, hogy meg se hallgatok másokat????????? Le lenne itt tiltva részemről bárki is, aki reagálni szeretne a mondandómra.

Ezt a politikai dolgot meg hagyjuk már, mert mint alább is írtam nem pártpropagandát folytattam, hanem szociális dolgokra reagáltam. Arról nem én tehetek, hogy ezek összefüggésben állnak a nemzetelleneles politikával. Tessék elolvasni a többi hozzászólásomat is mielőtt ilyen sületlenséggel vádolsz. :(

Nyugodj meg, elolvastam, anélkül nem reagálnék (vagy jelezném, hogy nem olvastam végig). A mások meghallgatása kapcsán olyasmikre gondoltam, hogy pl. te "hírekből és oknyomozó műsorokból" vagy tájékozott, más pedig sületlenségeket beszél, szerinted csak szóbeszédekre alapozhat, még akkor is, ha pénzügyi téren dolgozik. De mindegy, elfogadom a véleményedet, csak arra kérlek, te is fogadd el, hogy szerintem ez nem ide való.

A politikai dolog pedig részemről is be van fejezve (sőt, el se kezdődött :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody ez neked is szól, mert ha Viktorozol, te is politizálsz...

Igen, részben. :) De a Viktor remélem nem sértő. Úgy hvíják tudtommal. Ha sértőt akartam volna írni lett volna sok másik lehetőség. :( Ezért büntetésből dekáznod kell százat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodj meg, elolvastam, anélkül nem reagálnék (vagy jelezném, hogy nem olvastam végig). A mások meghallgatása kapcsán olyasmikre gondoltam, hogy pl. te "hírekből és oknyomozó műsorokból" vagy tájékozott, más pedig sületlenségeket beszél, szerinted csak szóbeszédekre alapozhat, még akkor is, ha pénzügyi téren dolgozik. De mindegy, elfogadom a véleményedet, csak arra kérlek, te is fogadd el, hogy szerintem ez nem ide való.

A politikai dolog pedig részemről is be van fejezve (sőt, el se kezdődött :( ).

Ácsi. Te ledegralálásról beszélsz én meg sima forrásokat jelöltem meg. Aki tájékozatlan az tájékozatlan, ezt kár szépíteni. Szomszédasszony, Bözsike a boltból, Jancsi bá' a kocsmáros nem biztos hogy hiteles forrásnak számíthat, továbbá az sem aki a Maunika showból vagy Joshi Baratból tájékozódik a hiteles közélet dolgairól. Én nem viccből mondtam, hogy mikre hivatkozok amikor véleményt nyilvánítok a témában. Számos forrást átnézek, mielőtt véleményt alakítanék. Az biztos, hogy se a leghitelesebb politológusnak, sa a legokosabb közgazdásznak vagy éppen a szomszéd Palinak nem fogom a véleményét elsőre magamévá tenni. Úgyis az számít leginkább ami az emberen csattan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Szerintem elbeszélünk egymás mellett, talán be kéne fejeznünk...

 

Bár nem pont nekem címezted, de kérted, mutassunk egy átugrást. Az egyik legutóbbi pl. az volt, hogy felvetettem, moderátorként rendszeresen megszegsz egy szabályt, amiért pedig a sw.hu-n (teljes joggal) moderálsz. Erre például nem reagáltál. Ha ezentúl be fogod tartani te is, tekintsd semmisnek ezt a hozzászólást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Szerintem elbeszélünk egymás mellett, talán be kéne fejeznünk...

 

Bár nem pont nekem címezted, de kérted, mutassunk egy átugrást. Az egyik legutóbbi pl. az volt, hogy felvetettem, moderátorként rendszeresen megszegsz egy szabályt, amiért pedig a sw.hu-n (teljes joggal) moderálsz. Erre például nem reagáltál. Ha ezentúl be fogod tartani te is, tekintsd semmisnek ezt a hozzászólást.

SW.hu-n a warezolásra ugrok és a mocskos beszédre legfőképp. Itt az előbbire nincs szabály különösképp, elvégre a sorozatot mindenki tölti, úgy véleményezi mindenki aki az adott topicokba ír véleményt, csúnya beszédet meg mint ott is, itt is csillagokkal kompenzálom. Már ha ezekre gondolsz. Ha nem, kérlek pontosíts.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítok: az sw.hu-n vannak szabályok, amiket - ismétlem, nagyon helyesen - betartatsz. A sagafórumon van egy politikai témákat tiltó szabály, amit te - ismétlem, moderátorként - nem tartottál be.

Lásd alább amit a közéletről és annak politikai összefonódásáról írtam. Ennél többet nem hinném, hogy mondani tudnék. Tőlem politikus, politikai párt neve, dicsőítése, eceterá, még tudomásom szerint teljes konkrétizálással nem hangzott el.

Másrészről az sw.hu-n van politikai fórum és sokáig remekül is műkődött. Leszámítva az idegesítő okoskodókat, alpári hozzászólás ( erről is írtam alább) nem történt. Mára elvesztette a topic az érdeklődést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie Te mindent ki tudsz magyarázni? :P

Na tessék! Előbb az volt még a baj, hogy nem reagálok a hozzászólásokra :D:P

Gyerekek, valami kézzel fogható koncepciót tessék ez ügyben kitalálni, mert így állandó "támadásoknak" leszek kitéve. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.