Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Amikor a 15-17 éves félmeztelen német csajok süttetik a cickóikat , te meg ott fetrengesz a pléden, és kb ez megy: :lol::)

Eh, németek. :D A magyar lányoknál nincsennek szebbek :) De én inkább a húszhoz közeli csajokat ajánlanám neki. :D De lehet, hogy csak a vén fejem beszél most belőlem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, németek. :D A magyar lányoknál nincsennek szebbek :) De én inkább a húszhoz közeli csajokat ajánlanám neki. :D De lehet, hogy csak a vén fejem beszél most belőlem :)

Amikor én voltam legutóbb, akkor kb az a korosztály vett körbe engem a placcon :lol:

De persze a jó 20-as német tyúkok is ott barnították szeplős testüket. hehe :D

Azért említettem a németeket, mert általában ők monokiniznak ilyen helyeken. Magyar lány nagyon ritkán mutogatja az izéjét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a 15-17 éves félmeztelen német csajok süttetik a cickóikat , te meg ott fetrengesz a pléden, és kb ez megy: :lol::)

 

Általában nem ez megy, hanem fogom magam, és odamegyek hozzájuk :D

 

Oldie: Jobb egy epekedő 17-18-as, mint egy "bejáratott" 20-as, tapasztalat.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Jobb egy epekedő 17-18-as, mint egy "bejáratott" 20-as, tapasztalat.
Hogy egy tanult ember mondását idézzem: Jobb egy új, fényes csizma, mint az amiben már belesz*rt a tehén. :lol: Szerkesztve: - Ody Mandrell
Ne használj csúnya szavakat!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor én voltam legutóbb, akkor kb az a korosztály vett körbe engem a placcon :lol:

De persze a jó 20-as német tyúkok is ott barnították szeplős testüket. hehe :D

Azért említettem a németeket, mert általában ők monokiniznak ilyen helyeken. Magyar lány nagyon ritkán mutogatja az izéjét. :D

Izé, izé :P ....magyar férfi legszebb szava amit ajkára vehet (nana, nem "pont" vizuális hatást akarom érzékeltetni :) ) az a szép, formás női mell. :D Van más testrész is, de ezt múltkor Ody még képrejtvényben is kitörülte. :) A Renault embléma talán segíthet. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izé, izé :D ....magyar férfi legszebb szava amit ajkára vehet (nana, nem "pont" vizuális hatást akarom érzékeltetni :) ) az a szép, formás női mell. :D Van más testrész is, de ezt múltkor Ody még képrejtvényben is kitörülte. :D A Renault embléma talán segíthet. :):lol:

Ée a fiúké a Ferrari embléma? Az ágaskodó paci? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WARNING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ezt a szívást.Tegnap elment a net semmi se be se-ki.Csak a Skype müködött.Ma hazajövök ugyanaz.Se email se web se torrent se msn.KIpróbáltam mindent ami eszembe jutott(rendszervisszaállítás, automatikus indítást megnéztem nem-e indul valami nem odaillő, a szolgáltatásokat is megnéztem).Végén felhívtam a szolgáltatót, mondja náluk minden ok, nálam van valami ami fogja a netet.Minden létező dolgot kikapcsoltam az automatukus indításból, leszedtem a tűzfalat és a vírusírtót.Eredmény semmi.AVG vírusírtóm van.Le lett uninstallálva, kiszedve az automatikus indításból is.Na mégegyszer megnéztem a szolgáltatásokat, és ott volt egy olyan hogy AVG watchdog ami futott.Ismétlem, le volt szedve, kettő egy vírusírtóra ki gyanakszik?Kivettem a pipát, újraindít, és láss csodát van net.Egy nyomorult vírusírtó egyik szolgáltatása teljesen leblokkolta a kimenő-és bejövő forgalmat.Olyat káromkodtam utána, meg ugye 31 perces beszélgetésembe került a helpdeskessel úgy hogy én jöttem rá a megoldásra.

Tehát AVG vírusírtót messzi elkerülni.

 

 

Donát:Bátor vagy.Én egy haverommal tavalyelött nem mertünk odamenni két nőhöz(pedig kb 35 évesek voltak) a balcsin.Egész nap bíztattuk egymást(elmegyek sörért majd utána, menj te oda stb).A végén persze nem mentünk oda, este meg elmondtuk egymást mindenféle gyáva alaknak. :lol: Mindíg irígyeltem azon hímnemüeket akik mindenféle gátlás nélkül megszólítanak egy nőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ez csak rutin dolga. Gondolj arra, hogy milyen nehéz volt elmenned az első, második fórumtalira. Minél többet jössz, utána egyre rutinosabb vagy, és egyre kevésbé okoz gondot. Ugyanígy van ez a nőknél is. :lol:

Persze, egészen addig, míg az aktuális barátnője nem fogja nehezményezni ezt a...khm..."rutint". :D

 

 

Ez az AVG-s dolog ritka nagy szívás. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap már sokkal jobb volt, most megyek 12 napra a Balatonra, szóval bízom benne, hogy kitisztul a fejem :)

Jó nyaralást :)

 

Magyar lány nagyon ritkán mutogatja az izéjét. :D

Természetesen, magyar lányok ennél azért önérzetesebbek :D:lol:

 

Én azt bírom, mikor a tűzfal fogja le a netet... bár mondjuk van benne logika: ha nem engedik a netet működni, nem jön vírus a gépre :)

Milyen igaz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben, mikor kisiskolás voltam egész nyáron otthon ültem. Most minden megváltozott. Csak úgy hemzsegnek a programok, magyarsziget, zselici bortúra, lovardázás stb. Nem panaszkodni akarakok, csak szüleim minden egyes pontnál kifogásolnak valamit. POnt most?! Végülis két éve élek külön, nem játszottam el a bizalmukat, sokkal szerényebb kamasz és fiatal felnőtt vagyok, mint ők voltak, akkor miért aggodalmaskodnak, húzzák a szájukat?! A tapasztaltabb felnőtt fórumosok adjanak tanácsot, lécci.......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem is tudom, hogy melyik oldalt képviseljem :) Fősulis korszakomat elhagytam, családos ember meg még nem vagyok. :D

 

Szerintem ne aggódjál miattuk, majd kinővik ezt a fajta modort amit most képviselnek. Te meg maradj meg olyannak amilyen vagy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ez csak rutin dolga. Gondolj arra, hogy milyen nehéz volt elmenned az első, második fórumtalira. Minél többet jössz, utána egyre rutinosabb vagy, és egyre kevésbé okoz gondot. Ugyanígy van ez a nőknél is. :)

 

Azért egy fórumtali más.Fórumtalin szinte semmi esély, hogy elküldenek a francba, meg ugye nem igazán számít a kinézeted. :D

Ha úgy néznék ki mint mondjuk Noszály Sándor akkor nem sokat teketóriáznék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy fórumtali más.Fórumtalin szinte semmi esély, hogy elküldenek a francba, meg ugye nem igazán számít a kinézeted. :)
Á, frenike ne hidd ezt! Én is így voltam vele, míg el nem kezdtem olvasni Kati női újságait. Ott kiderül, hogy a szép nőkhöz kevesen mennek oda ilyen indittatásból és ezért nem sokuknak van rendes pasija. Az meg, hogy a nők jöjjenek hozzánk, a férfiui büszkeségünket sértené :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg, hogy a nők jöjjenek hozzánk, a férfiui büszkeségünket sértené :)

Ez az egyik legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam. :D Hozzám bármikor oda jöhet egy nekem tetsző csaj, nem sértené semmilyen büszkeségemet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, én tudom ezt, de a női újságokban ez van :)

Női újságokban az is van, hogy első a férfi belsője, csak ezután érdekli őket a kinézett, de a kövi oldalon már azt láttod, hogy fújolnak az egészséges férfi sörhasra és miként csorgatják a nyálukat a kockás hasizommal rendelkezőkre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Női újságokban az is van, hogy első a férfi belsője, csak ezután érdekli őket a kinézett, de a kövi oldalon már azt láttod, hogy fújolnak az egészséges férfi sörhasra és miként csorgatják a nyálukat a kockás hasizommal rendelkezőkre. :)
Mondjuk igen, írnak elég nagy baromságokat. Pl. ma ezt olvastam:

5 dolog, ami tilos a pasikkal:

1. Rohangálni utánuk

2. Bőgni utánuk, miután kidobtad őket

3. Versengeni értük a barátnőddel

4. Megváltozni a kedvükre

5. Túl idős pasiba belezúgni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen... A "fontos" belső értékeink... Ők a Szent Szüzek, mármint, ha mi is halljuk... Egymás közt meg olyan szexmániás dumákat vágnak le, ha azt hiszik nincs férfi a közelben, vagy olyan jóban vagyok velük, hogy nem zavarom őket, hogy néha elpirulok suttyomban... :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.