Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem, húgi, sajnos ez nem. :P

Azért örülök, hogy mégis jól érezted magad és nem történt végülis semmi komolyabb gond. :P

Csak nem az a népmesemondó volt kint aki már volt a Fábry showban? :P Sajna most a neve most nem jut szembe. :S

A HVIM elnőkének az öccse volt, viseletben, a történeket az orszégrésznek megfelelő ízes tájszólással adta elő. Volt táncház, nagyon látvánoyos mikor két-három srác neki áll figurázni, legényest vagy verbunkot járni. A sámánok ötletket adtak a szerepjátékhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom, hogy valami íjászbemutató is volt :P Nem indultál el?

Bemutatón volt Kassai, végvári vitézek, lovagi torna, sólymászat stb. :P Igyekeztek minnél átfogóbbak lenni. Most megnéztem a tv2 naplóját, látszik, hogy direkt a kirívó esetekre vadásztak, de azért khm a szervezőket sem kellett félteni. :P Íjászaton talpasokkal lőttem. Nagyon pontosak, viszont lassúak, máshogy töltenek, lőnek, céloznak. Én gyors vagyok vessző/2sec, de a pontosság nem az erősségem. :P Beletalálok a célba és számomra az épp elég, hogy melyik körbe az nem lényeg. Annak örültem, hogy jól belém verték az alapokat itt Sóskúton, mert többen megdicsérték a tachnikámat és a dinamikusságot, jól esett. Indultam versenyen, de iszonyat másnapos voltam, két órát aludtam, így a 60ból, talán 22 pontot lőttem. De mondom alig láttam, alig áltam a lábamon. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát miféle lőre célzóvíz volt az? :P

Gondolkoztam azon, hogy egy nap ki lehetne majd nézni oda jövőre. :P Innen nincs is messze, pár megálló :P Már csak abban reménykedek, hogy akkor mások lesznek a körülmények. :P

Boszniai piramis beszámoló is volt? Tessék már neked is valami egységes beszámolót is írni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát miféle lőre célzóvíz volt az? :P

Gondolkoztam azon, hogy egy nap ki lehetne majd nézni oda jövőre. :P Innen nincs is messze, pár megálló :P Már csak abban reménykedek, hogy akkor mások lesznek a körülmények. :P

Boszniai piramis beszámoló is volt? Tessék már neked is valami egységes beszámolót is írni :P

Leírhatalan! Az Imf hitelek működésétől át, a megújuló energia forrásokig, ődstörténettől a pirasmisokig, minden volt, mint a búccsuban, kedvencem a hátrafelé nyilazás és attila szimbolikája volt. Gyere nyugodtan. Az esti konccerteket hála Istennek jó vegyesen állították össze, mindenki talált megfelelőt, tehát volt népzene, metál, rock és skinhead zene is, lehetett válogatni, bár én az öszesen ott voltam.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv mindenkinek! :P

 

Visszajöttem...

Üdv neked itt újra, azért remélem, jól érezted magad, mert azt nem írtad :P

 

Remélem ez rám nem vonatkozik.

Figy, Donát nevével kezdte a szöveget, szóval ne vedd magadra :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv neked itt újra, azért remélem, jól érezted magad, mert azt nem írtad :P

 

 

Figy, Donát nevével kezdte a szöveget, szóval ne vedd magadra :P

Csajok között?????????????????????????????????????????????? :P

 

 

A másik témát meg már kitárgyaltuk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Welcom home, Lord Donát! :P

Oldiból milyen jó bulvárlap szerkesztő lenne. Úgy érdekli mások magánélete, mintha neki nem is lenne :P

Engem nem érnek ilyen izgalmak, hogy Balaton....popsi úszik előttem oda-vissza...... egy héten belül öt csaj egymás után... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az ilyen izgalmakhoz erősen az kell, hogy levonszold az üleped a Balatonra. Mint én ma. Haverral felültünk a bringára, aztán meg sem álltunk a tóig, és bringázgattunk kicsit mellette (Veszprém-Almádi-Alsóörs vonalon). És mennyi szép nő volt ott, ojé. Láttunk egy olyan csajt, aki miatt majdnem felbuktunk. Olyan lökhárítói voltak, hogy akkor sem lenne baja, ha egy kamion menne neki. És max 16-17 éves lehetett, szóval még fejlődő szervezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nagyon aranyos ez a három pindur-pandur. Emlékeztetnek a mi hármas kölykeinkre, azok is ki tudtak találni mindenféle lehetetlen dolgot. Ráadásul akkor alakítottuk át a húgom szobáját, és mivel az anyjuk a húgomat választotta magának gazdául, így mindig utánna hurcolta a kölyköket. Amikor az átalakítás miatt a húgom apámék szobájában aludt, akkor a macska ott babázott le. Miután visszaköltözött, átvitte az ő szobájába a kölyköket. De mivel ott még nem volt minden a helyén, a kicsik élvezték a szétszóródott kacatok és bútorok közötti rohangálást. Az anyjuk meg nem győzte összekapkodni őket, pedig csak a szobába voltak :)

Hát ez nagyon aranyos történet. :)

 

Hát igen, az ilyen izgalmakhoz erősen az kell, hogy levonszold az üleped a Balatonra. Mint én ma. Haverral felültünk a bringára, aztán meg sem álltunk a tóig, és bringázgattunk kicsit mellette (Veszprém-Almádi-Alsóörs vonalon).

A Balcsiról jövet megint bementünk Veszprémbe, az állatkertbe (35 fokban igazi afrikai szafari érzés volt a Gulya-domb tetején nézegetni Pablo-t, meg a többi legelészőt), és épp arra gondoltam, hogy innen aztán a Balaton csak egy biciklitúra távban van. :D És legalább meg is érte, ahogy olvasom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az ilyen izgalmakhoz erősen az kell, hogy levonszold az üleped a Balatonra. Mint én ma. Haverral felültünk a bringára, aztán meg sem álltunk a tóig, és bringázgattunk kicsit mellette (Veszprém-Almádi-Alsóörs vonalon). És mennyi szép nő volt ott, ojé. Láttunk egy olyan csajt, aki miatt majdnem felbuktunk. Olyan lökhárítói voltak, hogy akkor sem lenne baja, ha egy kamion menne neki. És max 16-17 éves lehetett, szóval még fejlődő szervezet.

Hja aki ugye egy köpésnyire lakik tőle :) És egyedülálló ugye, már ami a többit illeti. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, Jake: Nem fekszem le idegennek el, úgyhogy ilyen történetet ne is várjatok :D

 

Az öttől fölfelé az együtt bulizásra - ismerkedésre - max smárolásra vonatkozott (igaz az a legtöbb esetben megvolt). Ennyi elég lesz? :) :)

 

MissKarrde: Azért nem bocsátkoztam hosszabb élménybeszámolóba, mert nagyon beteg vagyok, láz, fejfájás, hányinger, hasmenés... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.