Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Rájöttem, hogy ezt csak SimonZ-nek meséltem.

:P Bénák vagytok! Volt szomszédaim két vodka után hanyatt vágáták magukat. Minden este olyan jövés-menés, volt, az urak részéről. :o

Egyébként valahol megértem őket, az ilyen csajokba nem kell sok energiát fektetni................... :lol: Ha erre van csak igényük. Suba a subához, guba a gubához, ahogy tartja a régi közmondás. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül arról van szó, Karrde, hogy nem értem a Pottert, inkább az, hogy a gyerekek hangja - főleg Radcliffe-é - egyszerűen borzalmas. Azt kell hogy mondjam, hogy ha Radcliffe szinkronos színészi játékát közepesre értékelem, akkor a feliratos még a gyengét sem üti meg, azaz a magyar hang rengeteget tesz hozzá. Persze Alan Rickman, vagy Maggy Smith angolul is zseniális, de szerencsére ők magyarul is jók, azaz a szinkronnal szerintem sokkal többet nyer az ember, mint veszít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül arról van szó, Karrde, hogy nem értem a Pottert, inkább az, hogy a gyerekek hangja - főleg Radcliffe-é - egyszerűen borzalmas.

Ó, ezt gondoltam, mert én sehol nem vagyok Hozzád képest, inkább csak le akartam írni, hogy meglepődtem, mennyire értettem pár mondatot. Egyébként nekem nem megy ez az akcentus felismerés, nekem marha rossz fülem van hozzá :) No majd mire nyugdíjas leszek :D

 

Eh, temetésre se megyek többet az is tuti. Na jó, a sajátot nem tudom kihagyni, de ami egy ilyenen folyik az csúcs. Brrr....

Én is próbálom kihagyni őket, bár most nem tudom, mi volt, ami miatt ezt írtad. Errefelé viszonylag "normális" temetéseket rendeznek, bár a nyáron egyet kihagytam, utoljára kollégáén voltam a tavasszal, az nagyon csendes és ízléses volt. Nem pap tartott beszédet, hanem valaki más, szóval nem volt imádkozós, stb. része, viszont igen szépen megemlékeztem exkollégáról. Semmi nyálas ömlengés, de ami volt, az oké volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háználl volt a megemlékezés, ami tényleg izléses volt, bár ilyen esetben, manapság bizar, hogy valakit a kertjében temessenek el, de így történt. Viszont a népség aki ott van és háttérben megy a susmus na abból elegem lett és szépen angolosan távoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háználl volt a megemlékezés, ami tényleg izléses volt, bár ilyen esetben, manapság bizar, hogy valakit a kertjében temessenek el, de így történt. Viszont a népség aki ott van és háttérben megy a susmus na abból elegem lett és szépen angolosan távoztam.

Ebből az következik, hogy a DINASZTIA nem fog a temetkezési üzletbe beszállni?!

Amit elsőre irtam az tök morbid lett volna, így kihagytam, voltam ilyen temetésen. Borzalmas, holtakról jót vagy semmit.

Leirom, de csak a kedvedért.

Spoiler:

A tor a legjobb miért hagytad ki?

Az örökségedet legalább elhoztad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szeretem a temetéseket, eléggé megviselnek. Maga szertartás szerintem túl megrázó (bár állítólag kell, hogy az ember lássa, az illetőt hogyan eresztik le a földbe, azért, mert így tud csak végső búcsút venni tőle - én ezt nem írom alá), és nem tudom, hogy lehet a vendégség (halotti tor) részénél kedélyesen csevegni utána mindenféléről. Most vagy szomorúak vagyunk, vagy nem.

 

A temetőbe járni egyszer egy évben jó, Mindszentkor, amikor nappal virágokban, estefelé gyertyafényben úszik az egész. Gyönyörű a látvány, és az egészben van valami földöntúli. A meghalt szeretteimre viszont jobb szeretek a hétköznapokon gondolni, amikor egy-egy fényképről, vagy dalról, tárgyról bevillannak emlékek. A temetőben a halottságuk van hangsúlyozva, és ezt nem szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyáltalán nem értek egyet az egész temetési dologgal, de ez legyen az én dolgom. Amúgy sem vagyok híve az ilyen ceremóniáknak. A halálunk után nem marad belőlünk semmi, csak az emlékek, amiket másokban hagytunk. Azt meg nem kell virággal díszíteni és locsolni, csak megőrízni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nagyon rühellem a temetőket.Még novembereben sem szívesen megyek el.Nagyon nyomasztó az egész.A temetési szertartásokon meg mindig az van a fejemben, hogy egyszer az én fejem felett is fognak állni.

 

 

A prostikkal meg semmi gond, mindenki fizet a sexért(még te is Donát), hacsak nem egy spontán szeretkezés jön össze.De ha normal mode-ban megy akkor meghívás mozi stb ami pénzbe kerül.Vagy ha nős vagy már akkor meg aztán az egész fizu. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem dugásra szedek fel lányokat. Legalábbis általában hosszú távú kapcsolatot keresek (leszámítva a vakációs kalandokat, de ott sem a szex az elsődleges, sőt).

 

 

Akkor elnézést.Az én haverjaim állandóan azért dumálják tele a fejüket és hívják el ide-oda a lányokat, hogy minél elöbb ágyba bújjanak.

 

Sőt szerintem a férfiak 90 %-ának AZ a célja.Hozzá kell tenni, hogy én sem tartozom a fenti kategóriába.Először is kinőttem belőle, másodszor ha valaha megszólítok egy hölgyet akkor nekem is a hosszútáv a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég baj, ha ez a "jó". Szerintem ennek alapnak kéne lenni.

 

 

Pontosan.Én sosem tudnám azt megtenni.Mármint hogy egy éjszaka és akkor másnap szeva.Vagy átverni.Vagy megcsalni.Okádnék magamtól ha megtenném bármelyiket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből az következik, hogy a DINASZTIA nem fog a temetkezési üzletbe beszállni?!

Amit elsőre irtam az tök morbid lett volna, így kihagytam, voltam ilyen temetésen. Borzalmas, holtakról jót vagy semmit.

Leirom, de csak a kedvedért.

Spoiler:

A tor a legjobb miért hagytad ki?

Az örökségedet legalább elhoztad?

Húgi, vazz, morbid vagy tényleg :P

 

Én meg nagyon rühellem a temetőket.Még novembereben sem szívesen megyek el.Nagyon nyomasztó az egész.A temetési szertartásokon meg mindig az van a fejemben, hogy egyszer az én fejem felett is fognak állni.

 

 

A prostikkal meg semmi gond, mindenki fizet a sexért(még te is Donát), hacsak nem egy spontán szeretkezés jön össze.De ha normal mode-ban megy akkor meghívás mozi stb ami pénzbe kerül.Vagy ha nős vagy már akkor meg aztán az egész fizu. :P

Hasonlóképp vagyok én is ezzel. Isten mentsen, hogy ott szomorkodjanak felettem, és szóljon az a szörnyű zene. Én kérni fogom a végrendeletemben, hogy hamvaimat szórják szét egy bizonyos helyen és közben max volume-n üvöltsön a Highway to Hell az AC/DC-től. Méltón akarom itt hagyni ezt a mocskos világot. :P

 

Frenkie, végülis jól levezetted ezt a prostis dolgot :cool:

 

Jó srác vagy. :P

Csatlakozom. Mármint nem, hogy én vagyok jó srác, hanem Donát :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A várból nagyon látványos volt a tüzijáték. Voltak ilyen Dunáról fellött fény kukacok, egymást kerülgető fénylabdák. Ilyet még nem láttam. A zene is jó volt, egy ideig mindenki csöndben maradt és lehetett hallani. Valyon tényleg igy szólhat egy légi támadás?! Mert azért elég hangos volt és minden teli lett füsttel. :clap2::P

Pozitivum, hogy az emberek nem csürhe módjára tolakodtak, nem volt egymás taposása. :yeah:

Negativum, a Himnusz alatt pedig a mögöttem álló lámák dumáltak, ökörködtek, majd az egyik oldalbordája megjegyezte, hogy ilyen egy szar zenét, folyamatossan nyomatta a telefonjából a tucc-tuccot. Kifelé sodródva kedvesen oldalba vágtam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.