Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kínaiban meg Tigris-sárkány a párosunk. És férjecske a Sárkány! :)

És őt nem nem frusztrálja túlzottan? :P Abból indulok ki, amit tudok rólatok :D

 

Megvolt a 3000. hozzászólásom! Remélem valami okos volt! :D:)

Gratula :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok füst illetve életjeleket magamról! Meg vagyok, csak zsufoltak a heteim, épp vizsga időszak elötti hét van. A clone wars 2. évadát mindig megakarom nézni, de a barátom sosem hozza el. :) Ma csótányt irtottam, mert elleptek, eddig egy se volt, a 2 év alatt most meg?! Roszabb, mint valami horror. A szobatárrsaim szerint a biologs szak feljogosot a likvidálásukra.

Oldienak uzenem, hogy irtam két szivderitő mondatot a CSB-hez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csótány ellen macska kell. Anno nálunk is volt, míg apám meg nem hozta az első macskát. A házból az első lakás voltunk, ami csótánymentesítve lett. A csótányirtó kisiparosok nem is értették, hogy lehet ez, meg mi az a bio csótányirtó, amire mindig hivatkozunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma csótányt irtottam, mert elleptek, eddig egy se volt, a 2 év alatt most meg?! Roszabb, mint valami horror.
Adj hálát, hogy csak ennyi problémád van. Ma beszéltem csoporttársaimmal, még mindig nincs gáz (nem lehet főzni, és melegvíz sincs) meg valamelyik vadbarom telesz*rta a WC-t, ami eldugult, így az azon az emeleten lévő egyedüli WC (amire kb. 100-150 ember jut) nem működik és a szag is átlengte a fürdőszobát (aki nem tudná, koedukált a zuhanyzó és a zuhanyzókat egy kis fal (ami a földtől nézve 50 centinél kezdődik és másfél méteres csak) választ el a WC-től). (4 db zuhanyzó "fülke" mert hát azok nincsenek elválasztva és 1 db WC van :) )

 

Szóval a csótányírtás az smafu :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adj hálát, hogy csak ennyi problémád van. Ma beszéltem csoporttársaimmal, még mindig nincs gáz (nem lehet főzni, és melegvíz sincs) meg valamelyik vadbarom telesz*rta a WC-t, ami eldugult, így az azon az emeleten lévő egyedüli WC (amire kb. 100-150 ember jut) nem működik és a szag is átlengte a fürdőszobát (aki nem tudná, koedukált a zuhanyzó és a zuhanyzókat egy kis fal (ami a földtől nézve 50 centinél kezdődik és másfél méteres csak) választ el a WC-től). (4 db zuhanyzó "fülke" mert hát azok nincsenek elválasztva és 1 db WC van :) )

 

Szóval a csótányírtás az smafu :)

Az ilyeneket be sem merem írni, meg nem akadok fent rajtuk. Hozzászoktam, hogy bizonyos emberállatok képtelenek viselkedni. Elvem általában az élni és élni hagyni, de van mikoron én a kis csendes is besokallok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyeneket be sem merem írni, meg nem akadok fent rajtuk. Hozzászoktam, hogy bizonyos emberállatok képtelenek viselkedni. Elvem általában az élni és élni hagyni, de van mikoron én a kis csendes is besokallok.
Akkor tavaly sokra mentél volna vele, amikor kb. 1,5 hónapig áram sem volt a koleszban. De akkor legalább gáz volt :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tavaly sokra mentél volna vele, amikor kb. 1,5 hónapig áram sem volt a koleszban. De akkor legalább gáz volt :)

Az azért már durva! Vicces XXI. sz elején, mikor az ultra csili-vili plázákat húzzák fel sarkonként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de gondolj bele szegény egyetemisták életébe. Nem volt áram -> nem működtt se a hűtő, se a nagy hi-fi berendezés, így se inni, se bulizni nem tudtak. Olyan zombi fejeket még nem láttál mint akkor voltak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon durva.Nem semmi milyen állapotok uralkodnak.

 

 

Tenel Ka: Nem az a probléma, ha valaki nem szereti a prequelt.Hanem az, hogy direkt egy rajongói fórumra megy fikázni, hogy elvegye a többiek kedvét is.Egy haverommal taliztam véletlenül a Westendben a Klónok bemutatója után aki valah a klasszikus trilógia idején rajongó volt.Megkérdeztem ,hogy mi a véleménye az új két részről.Azt mondta, hogy ezek már utángyártott selejtek.De többet szóba sem került és nem mondta naponta ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon durva.Nem semmi milyen állapotok uralkodnak.

Tenel Ka: Nem az a probléma, ha valaki nem szereti a prequelt.Hanem az, hogy direkt egy rajongói fórumra megy fikázni, hogy elvegye a többiek kedvét is.

Ahhm és persze nem csak SW fika megy. Múltkor az zavart valaki(ke)t, hogy nem csak SW a téma, hanem emellett másról is szó van, pl LOTR, Star trek. És ezt annyira bicskanyitogató stílusban! Ez nagyon el tudja az ember kedvét venni :) És azt nem akarták megérteni, hogy ha nekik csak a SW jön be, akkor csak azokat a topicocat kell látogassák. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok füst illetve életjeleket magamról!

Remek, legalább tudjuk, hogy megvagy :) Bár ez a csótány-téma nem semmi.

 

Ma beszéltem csoporttársaimmal, ...

Jesszus, nem semmi állapotok uralkodnak a koleszokban. Részvétem nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Navgre! Nehéz volt megtalálni a topicot...

 

Miután megittam vagy 3-4 l sőőőrt a tűzoltó haveromal aki Attila, de méginkább a "Hombár" névre hallgat... :) ...

Kedves "főldim", el kell, hogy keserítselek, itt se söntéspult, se asztal ami alá borulni lehetnek, de főleg ennek fontos adaléka, a pia....na az hiányzik. :)

Hidd el, próbáltam, de csak szimuláció lett belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanám, hogy én ilyeneken már meg se lepődöm, hiszen Abszurdisztánban, illetve El-Kurtisztánban vagyunk, élünk. Én tutti, hogy jó pár sallert kiosztanék annak az illetőnek aki felelős a kollégiumokért, és kezébe nyomnék egy wc kefét, fordított, használt álapotban. De az is lehet, hogy a torkát suvickolnám vele.

 

Húgi, jó hallani felőled. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én benézek oda is, kb. 3 topikba. Hapanok ugyebár alap, no meg a könyvek, mivel ezen a fórumon jóval csekélyebb az EU könyvekről írók száma. Ezen az egy téren az az oldal többet ad, és ott általában nem szabadulnak ez az indulatok, jó néha benézni.

Én is csak a könyvesbe szoktam beírogatni, meg néha a képregényesbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg eljuttok oda (sajna úgy tűnik, idén már nem jutok el (oda se :) )), akkor hoznátok nekem mindenhez való jófajta curryport? Van itthon egy csomag Kotányi-féle, de azért az ottaniak mégis karakteresebbek, legalább is azt hiszem :D Csak most jutott eszembe arról, hogy a közeljövőben talizunk, egyébként lényegtelen apróság :) Csak ha mégis mész arra :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnéd kipróbálni a receptemet? :)

Például azért is :D Szerinted szimpla tésztával is jó lenne? Biztos, mert most gőzöm sincs, honnan kerítsek olyat, amit a recept ír. Felénk semmi hasonló nincs, még a szomszéd városi nagy Tescoban sem, de ott még üvegtészta sincs.

No meg szoktam használni curryport, csak egy-két ételhez, amit csak én eszek meg itthon :) Szeretem az ízét, de olvastam, hogy ez, amit a legtöbb boltban lehet kapni, kevésbé jellegzetes ízű. Lehet, hogy nem ez a legjobb szó rá, de ez jutott eszembe hirtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.