Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Donát: Iszonyú jól megfogalmaztad a léyneget.Pont ezek az érzések kavarodnak bennem karácsony táján.

Ez kavarog az emberben ilyenkor mindig, aztán karácsonykor jön a Dzséjt által leírt verzió :D Sajnos mi két éve itthon úgy összekaptunk, hogy két napig nem szóltam senkihez, utána meg leléptem, és következő évig nem is láttuk egymást. Ezektől függetlenül szeretem a karácsonyt :D Remélem, idén is jó lesz, és inkább Donát verziója jön be :pfff: Habár tuti nem marad ki az, hogy a húgom morogjon a kaja miatt, de tehetek én arról, hogy iszonyú finnyás? Nem :lol:

 

Márti, hogyan készül a currys hal, amit mindig készítesz?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esik a hó :(

Járhatok ki havat lapátolni :(

Nekem is kellett ma többször is lapátolnom, de én nem bántam. Hóeséskor olyan jó mindig a levegő, és szerintem kevésbé is van hideg. :D A macskák is segítettek. :( Hihetetlenül élvezték a havat, hemperegtek benne, mindig ott sertepertéltek a lapát környékén, hátha rájuk zúdítom az összekotort havat. A cirmos végig kommandózta az árkot is. Nagyon aranyosak voltak. :pfff:

 

Nem, egyáltalán nem kötelező "ragaszkodni" az én általam felsoroltakhoz, bőven elegendő ha azt azt csinálod amit a KERESZTAPA, alias DON, alias ÉN mondok :(
Azért majd szelektálok a mondások között. :P

 

A poszt még szabad, a tied lehet :) Én csak mint "gyakorló" nagymama, a sütiket gyártom a leszármazottaknak, de többre általában nem vállalkozom :) De ezek után azt is passzolom :D

Á, ez spéci gyónás Noel atyánál :D Főképp a lányok járnak hozzá gyónásra, és miközben gyónnak, felfedező utakra járnak a reverenda ráncai között, közben pedig hallgatják az ÚR igéjét, magyarul Bruce Willis egy-egy kötelező darabja megy a háttérben :D Innentől kezdve minden filmje, azaz igéje már óvodás kortól kötelező :D

Remek! :D De ez a gyónás továbbra sem tetszik, főleg mert nem nagyon ismerem Bruce Willis munkásságát. :P No mindegy, legalább valamiben renitenskedhetek. :D

 

Pildi, nyugi, a DINASZTIA prominens tagjai úgyis renitenskednek egyfolytában, szóval mindezt nem kell komolyan venni, csak úgy tenni, mintha :D
Azért biztos akad majd ellenkeznivaló nekem is időnként - majd akkor úgy teszek, mintha. :D

 

Na megvolt a nagy találkozás, kisfiam és a hó barátságot kötöttek. A tavalyi utálomahavatmerthidegéselesekdenemtudokfelállni után kiderült kisfiam számára, hogy a hó, idézem: Fincsi! Hógolyózást is imádta, főleg ha dobáltam. Szóval jót szórakoztunk! :lol:
Ez nálunk is így volt. Első két évben utálták mindhárman, aztán meg totál fordulatként beleszerettek. :lol: Ma az ovi után még mentünk szánkóval két kört az utcatömb körül (mit mentünk - száguldottunk :D), aztán meg a macskákkal együtt folytatódott a hancúrozás a kertben, hóangyalkák tömkelege virít a füvön, volt szánkóhúzás a cicákkal is, akik 1-2 méteren át még tűrték is. :D Szóval nekem nagyon bejött ez a havazás. :lol:

 

Szegény kisfiam. Tök nyugtalan volt napok óta, volt egy kis hőemelkedés is két napja. Most kiderült az oka. Jön, és nyúlkál a szájába, és mondja: Foga!
Sajnálom szegényt. :D De ha már kibújt a fog hegye, akkor már a nehezén túl vagytok. Kitartás! :hug:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a kutya bírta mindig amikor a havat lapátoltam :D Főleg amikor kicsi volt. No meg amikor esett vagy harminc centi és felkaptam oszt jól belevágtam a közepébe :D Aztán persze ügyelni kellett mert a ujjai közé gyakran belefagyott a hó és akkor azt ki kellett szedni, mert piszkosul zavarta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó gyerek vagy Oldie. Ennél már csak a macskás szánkózás a jobb 5let, még kicsi koromból. Emlékszem, hideg volt, anyumék nem engedtek ki télen játszani és az ablakból figyeltem, hogy a többi kis haverom az oviból elkaptak pár macsekot, rákötötték a szánkóra és lecsúsztatták őket a dombon. A macsekoknak tetszett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A macskák is segítettek. :) Hihetetlenül élvezték a havat, hemperegtek benne, mindig ott sertepertéltek a lapát környékén, hátha rájuk zúdítom az összekotort havat.

 

Remek! :) De ez a gyónás továbbra sem tetszik, főleg mert nem nagyon ismerem Bruce Willis munkásságát. :P No mindegy, legalább valamiben renitenskedhetek. :)

A mieink bezzeg nem ilyen élvezkedősek, megvárták, míg adok nekik enni, aztán hasra csapták magukat a meleg helyükön :P Lusták :P

 

Ó, az nem baj, hogy nem ismered, de tudod a gyónás lényege itt, hogy az ember lánya kettesben legyen az Atyával a sekrestye jótékony és takaró homályában ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt a buli.Az egyik cég ma küldött vagy 15 üveg pálinkát.Mentünk ki sörért is, úgyhogy ok volt minden. ;)

 

Na de ami holnap lesz???Totális metál.

Én már két hete nem ittam egy korty szeszt se. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez óriási hiba. :hmm: A december a piálás hónapja.De remélem vasárnap iszol.
Én nem érzem hibának, nem ez határoz meg. :) Vasárnap biztos legurítok a forralt borból. Úgy is kutya hideg lesz, jól fog esni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És testileg-lelkileg felkészültetek a Katica pincéjére? :hmm: Mert fent biztos nem férünk el. Tényleg kellene szólni, hogy készüljenek forralt borral - tavaly pár bögre után elfogyott. Márpedig ott lent nagy szükség lesz rá. :) Most biztos nem a jéghideg sörre lesz kereslet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És testileg-lelkileg felkészültetek a Katica pincéjére? :hmm: Mert fent biztos nem férünk el. Tényleg kellene szólni, hogy készüljenek forralt borral - tavaly pár bögre után elfogyott. Márpedig ott lent nagy szükség lesz rá. :) Most biztos nem a jéghideg sörre lesz kereslet. :D

 

Pedig én sörözni fogok.És a sör télen-nyáron csak hidegen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna a sok könyv mellé már nem fér be egy meleg takaró! :hmm:

Hozzám se férnek be már ilyen extra cuccok :D

 

Mi a baj a pincével?Ott védve vagyunk a csúnya időjárástól.Szerintem valami fűtésféle is van ott.

Tavaly télen elég hideg volt, de sebaj, majd maradunk Dzséjt módszerénél :D Aki meg nem alkoholizál, majd iszik forró teát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.