Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt és Oldi! :lol:

 

A plussz jegyek akkor enyimek, egy Dzséjtől, egy Jaketől. Azokat is átveszem majd vasárnap, sietek, negyed tizenkettőre ott leszek legkésőbb.

Köszönöm mégegyszer Dzséjtnek és Jakenak, barátosnőm is köszöni külön4 :D

Most csak azt kéne tudni, hogy Jake melyik jegyet adta át, mert ő két helyről is rendelt. :( Nekem jól lenne tudni, ne az utolsó pillanatba rohangáljunk egymás után, hogy melyik jegy is kell. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most csak azt kéne tudni, hogy Jake melyik jegyet adta át, mert ő két helyről is rendelt. :lol: Nekem jól lenne tudni, ne az utolsó pillanatba rohangáljunk egymás után, hogy melyik jegy is kell. :(
Amit TE foglaltál le, Jake már megírta nekem4 :) Ezért írtalak téged és Dzséjtet! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit TE foglaltál le, Jake már megírta nekem4 :) Ezért írtalak téged és Dzséjtet! :D
Oks, értem. Akkor Jake immár hivatalosan is az AVP-sekhez tartozik rendelésügyileg. :(

Megjegyzem, ez a téma maradhatott volna a Fórumtalisban is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oks, értem. Akkor Jake immár hivatalosan is az AVP-sekhez tartozik rendelésügyileg. :(

Megjegyzem, ez a téma maradhatott volna a Fórumtalisban is :lol:

Igaz, eszembe sem jutott. Hazajöttem vásárlsból, nem gondolkoztam, írtam.

Sokan sírnak, hogy karácsonyi vásárlás így meg úgy. Hát vigyenek magukkal egy két és féléves örökmozgót, és megtudják, milyen a nehéz bevásárlás! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IMDB-ben volt, bár tény, hogy AVP vonalon, így helyesebb tán:)

Azon se. Kevésbé ismert ugyan, de az ő és Ronald Shusett neve azért szerepel csak az AVP stáblistáján, mert a film alapsztorija az Alien első forgatókönyve alapján íródott. (Emberek idegen bolygón/Antarktiszon egy idegen piramist találnak, benne egy idegen lénnyel, alias az alienekkel.) Valójában azonban se O'Bannon, se Shusett nem dolgozott az AVP filmen, Anderson az ő scriptjüket írta át (felturbózva egy kis Stargate-tel és Predatorral), emiatt van felvéve az ő nevük is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon se. Kevésbé ismert ugyan, de az ő és Ronald Shusett neve azért szerepel csak az AVP stáblistáján, mert a film alapsztorija az Alien első forgatókönyve alapján íródott. (Emberek idegen bolygón/Antarktiszon egy idegen piramist találnak, benne egy idegen lénnyel, alias az alienekkel.) Valójában azonban se O'Bannon, se Shusett nem dolgozott az AVP filmen, Anderson az ő scriptjüket írta át (felturbózva egy kis Stargate-tel és Predatorral), emiatt van felvéve az ő nevük is.

 

Okk, így értem! :lol: Tényleg megtévesztő dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan sírnak, hogy karácsonyi vásárlás így meg úgy.

No én ma este fél óra alatt elintéztem a konyhait (anyám a másik részét a melóhelyéről, de neki könnyű így :D), alig voltak már 7 után a boltban. listát is írtam előre :P Még kolléganőmnek szándékozok képkeretet venni. Hol lehet Pesten jó képkereteket venni? Hol lehet egyáltalán? :(

 

Jó lenne, ha lenne még egy plusz jegy... :)

Jah, mint az előbb kiderült, öcsémnek is jól jönne egy :lol: Most zakkant rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na eljött a nagy nap.Innentől több mint 2 hét szabi.Azért a mai nap kemény volt italozásilag.Cégek mindig küldneek piát, aztán azt iszoghattuk bent.Egy kooléganővel mentem haza, de már értelmes mondatot, nem igazán bírtam kinyögni. :clap2:

Hazaértem aztán ruhástul be az ágyba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzánk bezzeg nem hoznak piákat :clap2: Amúgy sem a mezei dolgozók kapnák meg :lol:

Mi még melózunk három napot, aztán szabi, aztán 30-án és jan. 7-én meló, végül is 11-én kezdünk normálban.

Viszont már most tudom, mikor és miért fogják piszkosul hiányolni a pénzügyeseket azon az első januári héten :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon kész van. :clap2:

 

"Csütörtökön reggel a BKV csaknem minden harmadik autóbusza ?megadta magát? a hidegben. Az autóbuszok légrendszere fagyott el, s emiatt már el sem tudtak indulni a garázsból, vagy menet közben, az első körben robbantak le. A BKV a további problémák elkerülésére azt a megoldást választotta, hogy a parkoló buszokat egész éjjel alapjáraton járatják, hogy a légrendszer fagypont fölötti hőmérsékleten maradjon.

A csöppet sem környezetkímélő, s meglehetősen üzemanyagpazarló megoldás egyébként nem újdonság, mint a hírügynökség megtudta, kemény teleken rendszeresen élnek a BKV-nál ezzel a megoldással. A BKV-nak átlagosan 17 éves a buszparkja, de a hideg okozta problémák nem csak az öreg ? egyébként rendszeres karbantartás mellett Szibériában is derekasan helytálló ? Ikaruszokat, hanem az újabb külföldi járműveket is érintik, bár korántsem olyan nagy számban.

Érdekes azonban, hogy a BKV járatainak közel 10 százalékát üzemeltető alvállalkozók buszai kivétel nélkül el tudnak indulni a fagyos hajnalokon is. Az alvállalkozók ugyanis erősen érdekeltek abban, hogy a járatok elinduljanak, hiszen nem csak a bevételkiesést, de a kimaradás esetén a BKV-nak fizetendő büntetést is megsínylené költségvetésük. Az alvállalkozók ezért szigorú rendben, rendszeresen karbantartják a buszokat, hogy azok el tudjanak indulni hideg motorral és hideg légrendszerrel is."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves "főldim", el kell, hogy keserítselek, itt se söntéspult, se asztal ami alá borulni lehetnek, de főleg ennek fontos adaléka, a pia....na az hiányzik. :lol:

Hidd el, próbáltam, de csak szimuláció lett belőle :)

AKAROM A 9-es Box™Ž -omaaaat!!!! :clap2:

 

Tommá micsinálok'! Bemásolom ide a legutolsó érkezésem Karrde Barlangj᙮-ba.

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Talasea párás légköre felett méltóságteljesen szakadt ki az űrből a két kilométer átmérőjű dupla diszkosz alakú sziluett. Egy Hapan Sárkány Ötös osztályú csatasárkány érkezett a bolygó fölé. A tányérszekciók peremén lassan forogtak körbe a harci szervósorok(csak a Te kedvedért sz*rházi). A turbólézer lövegállások összefűzött sora haladt, véget nem érő pályáján, egyenlőre még csak alapsebességen.

 

A két tányér közötti árnyékban ásító mélységből egy fényes pont vált ki, porszemként törpülve el a Hapan flotta egyik csataleviatánja mellett. Ahogy kiért a hajótest által reá vetett árnyékból, bukfencet vetett a fényes páncélzatán a Talasea sápadt napjának fénye.

A Hapan Pokolvihar vadász -fülkéjében Ortissal- a jól ismert koordináták felé fordult.

A tábornagy tövig nyomta a gép tömzsi gázkarját, és élvezte ahogy a nehézkedési erő lecsapott rá. A pajzsokat előre koncentrálta, majd -amolyan Ortisosan- függőlegesen bevágódott a légkörbe...

A Talasea légköre régi ismerősként üdvözölte a jelenséget.

Odalenn a Barlangban Oldfighter felkapta a fejét. Olyan volt, mintha egy óriási üstdobot ütnének időnként valahol a távolban.

- Aha... Jön! -nyilatkoztatta ki teljesen értelmesen a többszörös hangrobbanások hallatára, mégha az újabbak számára ez szinte teljesen értelmetlenül zengett. A régiek már rutinosan igyekeztek italaikat, ételeiket, egyéb ingóságaikat, és rongyos életüket biztonságba helyezni.

 

Ortis nem igyekezett ilyeneket tenni, marhára élvezte a Mach 10-15 körüli légkörbeérkezés minden kis furmányos pillanatát. A megfelelő pillanatban maga felé húzta a vezérlőművet, mire a gép pajkosan pofánköpölyözte a műszerfallal, a virgonc irányváltás hatására. Pár, a levegőben maradáshoz nélkülözhetetlen elem vált el a géptől. Ortis vigyora egy fokkal kisebb lett, ám töretlen maradt még mindig. Kisebb madárrajokat vágott be a gép léghuzata a fák közé, miután kilométereken keresztül vontatta maga után.

Az utolsó fordulónál elveszítette az antigrav hajtóművét, majd ebből kifolyólagosan a magasságából is egyre többet.

A pilótafülkében dudák dudáltak, csengők csengtek, villogók villogtak, vészfények vészfénylettek, kürtök kürtöltek, berregők berregtek, kolompok kolompoltak.

A coruscanti déli forgalmi dugóhoz hasonlító helyzet kellős közepén ott ült a TÁBORNAGY™.

Teljesen meg volt nyugodva, hisz minden a szokásos módon alakult.

 

Járt utat a járatlanért el ne hagyj...

 

A Barlangban a baljóslatú, egyre erősödő zúgást a hajtóművek megkínzott üvöltése váltotta fel, majd egy borzalmas reccsenést kísérően a durabetonon csúszó fém, fogtömésgyilkos csikorgása, és a leszakadó szerkezeti elemek csörömpölése zárta. Ahogy a kedélyes hangok elültek, egy percig csak a por szitált.

Oldie intett az egyik droidnak, aki teljesen helyesen vonta le a következtetést, és elindult a raktárba, a jégbe hűtött hordó alderaaniért.

A bejárati ajtó félresiklott, és egy kissé megviselt, poros ámde fürge alak iparkodott befele, kiemelkedő testméreteivel az ajtón. Ahogy becsukódott mögötte, lehetett csak látni, hogy a hasban és fenékben is termetes alakon Hapan főtiszti, fekete egyenruha feszül.

Az illető bájosan intett a pultosoknak, majd a megszokott helye, a 9-es Box®™ felé iparkodott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán kikéred úgy a jegyet a ceglédi pénztárban, hogy visszafelé a Nyugatitól számolja :lol: Esetleg ha ez nem jön össze akkor a nyugatiban megveszed :clap2:
A lényeg az, hogy Pestre nem vonattal megyek. :) Csak én szeretem megvenni előtte a jegyet, semmi kedvem nincs holnap este a nyugatiba sorba állni jegyért. Ezzel is időt takarítok meg. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Cegléden vagy, akkor: Nyugatiig kérek egy oda-vissza jegyet :clap2:

 

Szerk: Cegléden megmondod, hogy a Nyugatitól kérsz Ceglédre egy jegyet az aznapi dátummal.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg az, hogy Pestre nem vonattal megyek. :lol: Csak én szeretem megvenni előtte a jegyet, semmi kedvem nincs holnap este a nyugatiba sorba állni jegyért. Ezzel is időt takarítok meg. :)
Oks, bár szerintem lehet, hogy holnap a vonattal járnál a legjobban. Nem tudom, hogy reggelre az autóutakkal mi lesz a helyzet. :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így szeretném, de valaki azt mondta így nem adnak.
Elvileg nekik olyat is adniuk kell, ami az ország másik oldalán lévő vonatra szól, tehát semmi köze a jegy eladásnak ahhoz, hogy ott megy-e a vonat. Legalábbis úgy tudom :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.