Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, én is hazaértem, és még a gépem is működik (jó, ha az embernek jók a kapcsolatai :P ). Mikor szombaton reggel elszállt, kisebb pánikrohamot kaptam, de hál' isten, csak a táp volt gázos, azt meg kaptam újat.

 

Na de némi fűzés után felengedett, mázlim volt. Nem úgy, mint a Fehérváron várakozóknak.

Örülök, hogy végül nem volt komolyabb hiba, de elég riadalmat okozott ez is :P

 

Ez a buszos eset meg nagyon gáz, főleg ebben a hidegben :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a buszos eset meg nagyon gáz, főleg ebben a hidegben :P
Ez nem szokatlan, sokszor előfordul velem is. Na nem az, hogy nem enged fel, hanem, hogy nem áll meg, mert annyian vannak rahta, hogy az ajtónál is állnak az emberek összenyomva...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem szokatlan, sokszor előfordul velem is. Na nem az, hogy nem enged fel, hanem, hogy nem áll meg, mert annyian vannak rahta, hogy az ajtónál is állnak az emberek összenyomva...

Az érthető, de most nem nyomorgott senki. Szó szerint szabad volt minden állóhely, és mellettem volt még egy ülőhely is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma sem volt jobb a helyzet vonat fronton :P Délben elindultam volna ic-vel, de az késett. Cirka másfél órát. Szerény vacogős személyem, nem szándékozott a peronon jégtömbként fent maradni az utokornak okulásul, igy elmntem inni egy forralt bort. A vonat nagyjából egy ora után bedocogott, amirol nem tájékoztattak, lekéstem a már késo vonatot. Segáz, gondoltam jovok személlyel, este hatra itt is voltam. Olyan hideg volt, hogy tajgai jetik rohangásztak a folyoson, a szomszédos üléseben egy pingvin pár foglalt helyet. A koliban sem volt jobb a helyzet, futés szerényes és módjával, hiába kis ország vagyunk, de van forró viz. Fél órát áztam alatta és sikerült kiolvasztanom fagyott porcikáimat. :P Minden kihalt, csak a felso szomszéd van itt, aki fáraszt a romarap legjobb képviseloivel. No berakok nekik egy kis zenét, hogy müvelödjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán csodálkoznak ha az emberek autóval járnak.

 

Amit láttatok nálam billentyűzetet valami baromi jó.A csuklótámasza jó puha és egy csomó funkciót tudok billentyűről indítani.

Húgi is mondta, hogy ha egyszer pesti melója lesz, és nem fizetik az utazást, Kispestig tuti kocsival fog járni, árban is majdnem ott van, ahol a MÁV.

 

Akkor jó vásár volt a billentyűzet :P

 

Ma sem volt jobb a helyzet vonat fronton :P

Lányom, veled minden héten történik valami.

Egyébiránt a nagy hidegnek nyoma sincs, viszonylag jó már az idő odakint. Csak csúszik, mint a nyavalya :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában szokásos időjárási körképünk következik.

Az eső szakad, az víztől csúszós hómaradványokon közlekedni nem lehet (visszasírtam melóba menet a tegnapi ónos esőt), max. a keréknyomokban, onnan meg gyorsan iszkolni kell, ha jön egy autó, a sötétben a víztócsák méretét sem látni (jó nagyok is akadnak itt-ott, az esernyővel jókat lehet közben egyensúlyozni), és ugye nincs fűtés a melóhelyen, ahol ruhát/cipőt szárítani lehetne :)

A lényeg, hogy du. én megyek vásárolni gyalog, nem pedig a tesóm kocsival :P

 

De azért minden szép és jó :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most realizűlódik bennem, hogy barátnő nélkül elég sz*r készülni a Karácsonyra :)

Egyedül kell sütnöm-föznőm, takarítanom, szerencsére Balázsék velem vannak/voltak :P

Na mindegy, kb. 2 óra és indulok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most realizűlódik bennem, hogy barátnő nélkül elég sz*r készülni a Karácsonyra :P

Egyedül kell sütnöm-föznőm, takarítanom, szerencsére Balázsék velem vannak/voltak :D

Te szegény :P Nálunk egyedül sütök-főzök, és a húgom takarít, szóval...a helyzet ismerős :P És még csomagolnom kell meg holnap fát díszítenem :P

 

Na, akik támadták a havat, remélem most örülnek... esik az eső, "hurrá"... Százszor inkább a hó esne :P

Itt már kék az ég és verőfényes napsütés van. Mivel az időjárás általában nyugatról kelet felé változik, így hozzátok is oda ér hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te szegény :P Nálunk egyedül sütök-főzök, és a húgom takarít, szóval...a helyzet ismerős :P És még csomagolnom kell meg holnap fát díszítenem :P
Nálunk meg ezeket mind én csinálom :D

A muffinok és a kosárkákat megcsináltam, most takarítok, de a takarítás holnapra is át fog húzódni, mert 1 óra múlva megyek moziba :P

Holnap csomagolás, szaloncukor és csoki felfűzés, fa díszítés meg esti kaja főzésre besegítés :P Ha lesz időm még be fog figyelni egy kókuszgolyó készítés is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk meg ezeket mind én csinálom :D

A muffinok és a kosárkákat megcsináltam, most takarítok, de a takarítás holnapra is át fog húzódni, mert 1 óra múlva megyek moziba :P

Igazán házias fiú vagy :P Én még melózok, szóval ha hazamentem, sütés ezerrel, csomagolás, és minden más holnap. Vagyis még húgival du. elugrunk boltba, mégsem csak nekem kell mennem. Majd azért célozgatok a húginak, hogy némi porszívózás sem ártana :P

Jó mozizást, aztán beszámolni, hogy tetszett :P

 

A muffin + kosárkát én, meg lehet, hogy lesz kókuszgolyó is. A többi majd nővéremre meg anyumra marad :P

Ahogy elnézem, nálatok a lányoknak jó dolguk van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk jó az idő: jobbról verőfényes napsütés. Balról ritka sötét felhők. Felettünk szakad az eső, szembe velünk egy gyönyörű szivárvány tör az ég felé. 12 fok van, de még mindig viszonylag sok a hó, így a táj egyszerre zöld és fehér. Frankó az időjárás, de a klíma csúcsot azért elbohóckodják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te szegény :P Nálunk egyedül sütök-főzök, és a húgom takarít, szóval...a helyzet ismerős :P És még csomagolnom kell meg holnap fát díszítenem :P
Én már napok óta sütök-főzök, de alig van látszatja, mert eddig a nagyja elfogyott. :P Ezért ma megint készült egy adag narancsos linzer, irdatlan mennyiségben. :P A fadíszítés nálunk mindig 23-án este van, hogy éjjel hozhassa a Jézuska az ajándékot, és másnapra kevesebb teendő maradjon. :P

 

Olyan volt ma, mintha tavaszodna. Pár hét múlva nagyon fogunk is reklamálni a tavaszért :P
Durva ez a hirtelen meleg. :D Januárban ráért volna a korai tavasz, de januárban mindig nagyon hideg van, és sötét. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már napok óta sütök-főzök, de alig van látszatja, mert eddig a nagyja elfogyott. :P

 

Durva ez a hirtelen meleg. :D Januárban ráért volna a korai tavasz, de januárban mindig nagyon hideg van, és sötét. :P

Sajnos én nem tudok napok óta, pedig akkor nem lenne így összecsapva :P Közben még másra is oda kell figyelnem, szóval holnap estére már fáradt leszek, két napig csak punnyadás, hát most jól is jön.

 

Na jah, a január ilyen nemszeressem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis megvette a fát. Kisfiam elbűvölve nézte, nagyon tetszik neki. Nagyon kíváncsi leszek holnap a fadíszítésre, ez "hagyományosan" nálunk apa és fia feladata! :D Már tavaly is segített Nolcsi, én legalább ezalatt nyugodtan megfőzhetem a nyamit. Currys halacska lesz, évek óta ezt főzök, mert a hal hagyományos karácsonyi kaja, viszont én nem hagyományosan - halászlé, rántott hal - csinálom.

Beiglit anyós süti. Más meg nem is nagyon kell. Illetve némi pia. Házi Baileys, némi kóla, és forró csokika.

Mindenkinek jóóó készülődést, csendes, nyugis karácsonyt előre is!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazajöttem moziból, mindjárt írók egy velős kritikát :D

 

Anyumék végeztek a sütéssel-főzéssel, így már csak a holnapi fa felállítás, faragás és díszítés marad rám :P

Meg egy kis halászlé főzés, apum kiváló halászlevet készít. Utána rántott halat eszünk mi is majd ajándék bontás. Pénteken pedig keresztlányoméknál ebédelek :P Furcsa lesz, először megyek így vendégségbe :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.