Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Legalábbis, amíg a békesség kedvéért hagyjuk, hogy ebbe a tévhitbe ringassák magukat :D

 

Kit érdekel, miért vonultok vissza fül.farok behúzva, míg visszavonultok? :P De cserébe kényeztetünk. Már ha nem próbáljátok bizonygatni nemlétező felsőbrendűségeteket! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haha, nem mondanád ezt, ha járókeretre és vastüdőre lennél kárhoztatva, mert valaki (segítek ki: Olddal kezdődik, Fighterrel végződik és Donnak adja ki magát), nem ad elég pénzt a kezeltetésre. Legalább egy elektromos tolószéket, de nem, még azt sem. Járókeret, az sem a kerekes fajtából. Ha azok a nyüves lovak nem lennének olyan gyorsak, már rég odatettem volna egy fejet az ágyadba, de így maximum az ükunokám plüsslovát fejezhetem le... Bár a múltkor még az is elszaladt.
Ch, elektromos tolószék. :D A múltkor az elektromos borotvával majdnem eltetted magad láb alól, nem emlékszel? :D Bizonygatni akartad, hogy az biza vizálló, mert a memóriádnak hála azt hitted, hogy vizmelegítő. :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel, miért vonultok vissza fül.farok behúzva, míg visszavonultok? :D De cserébe kényeztetünk. Már ha nem próbáljátok bizonygatni nemlétező felsőbrendűségeteket! :D
Ami van, azt nem kell bizonygatni :P Ti kötözködtök állandóan és nem akarjátok elismerni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppsz, tulajdonképpen a saját vagyonomból telik ilyesmire, szóval egy szavadba kerül :D

Nem hiába vagy te a kedvenc unokám :P

 

Kit érdekel, miért vonultok vissza fül.farok behúzva, míg visszavonultok? :P De cserébe kényeztetünk. Már ha nem próbáljátok bizonygatni nemlétező felsőbrendűségeteket! :D

Valakinek muszáj visszavonulni, máskülönben vége lenne a világnak is. És hát ugye, az okos enged alapon kénytelenek vagyunk mi megtenni ezt a lépést. Ezek után a kényeztetés a minimum. A harmadik kijelentésben meg tanult kollégám már előttem kinyilatkoztatta az igazságot :D

 

Ch, elektromos tolószék. :P A múltkor az elektromos borotvával majdnem eltetted magad láb alól, nem emlékszel? :P Bizonygatni akartad, hogy az biza vizálló, mert a memóriádnak hála azt hitted, hogy vizmelegítő. :P

:P

Mert az egy vízmelegítő volt! Pont te akartál kioktatni, aki még nem is látott olyat?! Be is bizonyítottam volna, ha nem veszed el a járókeretet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy van, de mindenképpen életbe lép a mindig igazuk van tétel :D

Ezzel csak egy a baj, itt nekem van mindig igazam :D Mert ugye a Dzséjtféle három törvény mindig minden körülmények között működik, felülírhatatlan, mint Asimov három törvénye:

1. Dzséjtnek mindig igaza van.

2. Ha nincs, akkor automatikusan életbe lép az 1. törvény.

3. Ha véletlen igazolhatóan abszolúte nincs igaza, akkor automatikusan életbe lép a 2. törvény :P:D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mindez kizárólag férfitársaságban :D :D

Nem, ez nemtől, rangtól, kortól, rassztól független tény :P És természetesen, eme kérdésben is életben van ám léptetve. Vagyis igazam van abban, hogy mindig igazam van mindenben :D

Hú, gyerekek, mi ez a böszöm nagy repedés a plafonon? A Don már megint bebetonozta a kőművest, ahelyett, hogy hagyta volna felújítani a szobám?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na EZ marha nagy LOL. Én ennél a cégnél kétszer voltam anno munkainterjún. Elsőre azon csusztam el, hogy a bérezési igényemnél azt mondtam, hogy "az elején szinte mindegy csak legyen fix amit kézbe kapok", mire húzták a szájukat, hogy nem vagyok elég bevállalos és igy sose leszek mocskosul gazdag. Másodszorra csak azért mentem vissza, mert óriási volt a pangás és "ha nincs ló jó a szamár is" alapon újra megprobáltam az interjút. Akkor már nem volt semmi konkrétum, csak valahogy éreztem hogy ezek nem százasok. Ugyhogy amikor az interjú után visszahivtak inkább fel se vettem. Sejtettem, hogy valami nem teljesen kerek náluk, de hogy bilincsbe verve fogják őket elvinni... na erre nem számitottam. Lol, na.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Bomarr! Én a jelenlegi egyik befektetésemet kezdem félteni, mert irtó nagy mutyi van a cég körül, még belegondolni is nehezen lehet. Persze a transzparencia is a nullához közelít, szóval a jószerencsében bízok egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek egy kodekpakk telepítésekor törölni kell a régit? Van nálam pár .avi filé. egy része nyílik, más része nem. Töltöttem újat, telepítés előtt csináltam rendszervisszaállító pontot (a C, vagyis rendszer partícióról). Telepítés közben kiírta hogy csak akkor fog működni, ha ezt-azt hatástalanít, engedem-e. Engedtem. Telepedett a kodekpakk a D-re (Adat). Aztán nem működött semmi, azok sem, amik régebben igen. Visszaállítás (a cén!) után ugyanaz az állás, mint ami eddig volt, ugyanazokat játssza/nem játssza.

Okos ötleteket kérek szépen.

 

Ja igen, mindegyik szóban forgó file .avi, és amik nem működnek nálam, azokat is láttam más gépen belepislantás szintjén, úgyhogy nem a filé rossz, csak Hiba nem tudja, mit kezdjen vele.

 

Amúgy asszem ez volt az első visszaállításom a wifis korszakom óta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mielőtt telepítesz egy kodekpakkot, a másikat el kell távolítani. Nekem öcsém egyszer azt mondta, hogy mindenféle lejátszókat se telepítsek fel nyakra-főre egymás után.

Azt hiszem, mostanság a K-lite kodekpakk a nyerő, de a nálam többet tudók ezt majd megmondják :) Szerintem szedje le minden fölöslegest a gépről, programokat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény kislány cicánk, Álmoska, tegnap este túlesett egy ivartalanítási műtéten, ami eléggé megviselt engem is. Sajnáltam szegényt, de ezen muszáj volt túlesnie, mert kerti cica, már kerülgették a kandúrok, és hát a szaporulattal nem nagyon tudtunk volna mit kezdeni. A szomszédok sem tolerálnák nagy csapatban a cicákat. Szóval nem volt másik megoldás, ennek meg kellett lennie.

Elég rosszul nézett ki utána, bár az orvos azt mondta, minden rendben ment. Ráadásul hiába ágyaztam meg neki puha anyagokkal a garázsban, valahogy bekúszott a lehető legkisebb és leghidegebb eldugott helyre ott, a lépcső alá, ahol a maradék csempéinket tároljuk, és este nem is találtuk meg, csak reggel, jó félórás lámpás keresgélés után, olyan jól elbújt a kis bolond. Már teljesen le volt gyengülve, átfázva. :)

Napközben anyukám gondjaira bíztam, délután Panni figyelt rá, én meg napközben még Krandét is felhívtam, hogy mit javasol. Tartsuk melegen, távol más macskáktól, és biztonságos helyen, amíg teljesen magához nem tér. Ez mind megvolt ma már, így estére, mire én hazaértem, már sokkal jobban volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :) Látjátok, arról nem szoktam írni, ha a gyerekek betegek, mert ott már rutinos vagyok, kézben tartom a dolgokat, meg hasonló nagy bajuk még szerencsére nem volt, így én is könnyebben tudom kezelni a témát fizikailag (mikor mit kell csinálni stb.) és lelkileg is. Macska ügyben védtelen voltam teljesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevésbé fordul elő, neki azért nagy dolog, és nem tudja megmondani, hogy mi a gond, mi lenne jó, így tényleg tehetetlenebb az ember. Egy-két napon belül biztosan megint szaladni fog az udvaron :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy mostanra már felpörgött :) Az ivartalanítás amúgy nagyon jó ötlet, mert a macska az olyan, hogy ha nincs ivartalanítva, akkor bizony talál magának másik macskát akivel hatványozódnak. Ha éjszaka hidegben volt, akkor nem lep meg, hogy lassan bontotta az altatót. Arra figyeljél oda, hogy nem fázott-e meg közben, mert arra nagy esélye van ilyenkor. Humán Béres-cseppből napi néhány cseppet (annyit, ahány kiló) nyugodtan adhatsz neki. Annyi kajában, amit biztos megeszik és biztos ő eszi meg.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :) Látjátok, arról nem szoktam írni, ha a gyerekek betegek, mert ott már rutinos vagyok, kézben tartom a dolgokat, meg hasonló nagy bajuk még szerencsére nem volt, így én is könnyebben tudom kezelni a témát fizikailag (mikor mit kell csinálni stb.) és lelkileg is. Macska ügyben védtelen voltam teljesen.

 

 

Hehhe, én is gyűjtöm a tapasztalatokat. Egy torokgyuszi, egy kissebb légcsőhurut és egy kötőhártyagyulladás amit Nolli összeszedett a bölcsiben. De egyre jobban veszi az akadályokat, és csak egy dolgban változott konkrétan a viselkedése a bölcsi kezdése óta: Anyás lett - vagy legalábbis most már mutatja, hogy hiányzom neki! :D

 

Cica ügyben írhatsz nekem is, ha gyorssegítség kell. Volt pár cicusom, kölykezést is néztem végig, és neveltem fel kiscicát kézben! :) Még a suliba is magammal vittem, szünetekben evett! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.