Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Uh, gyerekek. Ma kajamegfőzés után (jutalomból !) eltekertem Vácig, returnba. Oda-vissza húszonegynéhány kilóméter. Kivagyok :) A s*ggem sajog, combom ég, t*keimen meg most a magyar női szinkronúszóválogatott is csárdást táncolhatna azt se érezném. :D

De megérte. Szép tájak közt tekertem, nyár felé majd csinálok pár képet is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre itt a tavasz! Mi is kitódultunk a szabadba biciklizni, rollerezni, ki mit talált a keze ügyében hirtelen. Isteni idő van, komolyan, ilyenkor tényleg újjászületik a természet, még mi magunk is. :) Ehhez képest számomra a tél olyan, mintha elpazarolnék 2-3 hónapot az életemből.

 

Oldie, vegyél egy jó meleg fürdőt, ha nagy lenne az izomláz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a tavasz, kert ásás és társai, de ha esetleg marad még energia, akkor lehet a következő évi tüzelőt is pakolni, mert azt is hoztak, szóval kivagyok, mint a dög :)

Meló szempontból sokkal jobb a tél :)

Én is inkább mentem volna bicajozni, de az nálunk ilyenkor nagy luxus :D

 

Phobos, nem csodálom, hogy kerülöd a bicajozást. Egyébként én elég nehezen tanultam meg biciklizni. Nem tudom, miért, de nagyon nem ment sokáig.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én soha nem is tudtam bringázni :)

Kicsi koromban beleestem a biciklivel egy olyan árokba, ahol törött sörösüvegek voltak, és onnantól nem is szálltam fel kerékpárrra...

Még szerencse, hogy nem vetted a szívedre az első botladozó lépéseidnél a hatalmas fenékrehuppanásokat, vagy arcgyaluzásokat. :D Most akkor nem is gyalogolnál. :D

De azért nem esik ám olyan messze az alma a fájától. Rögtön a sörösüvegekre... Ejha! :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is mentem ma ásózni :) Reggel 7-kor kezdtük és kb. negyed 4-re végeztünk :)

Legalább volt hozzá társaságod, nekem is magammal kéne cibálni valakit a családból, akkor jobban menne a meló :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd este. :lol:
Ugye nem mondod komolyan, hogy egy kiadós izzadás után nem fürödtél csak este? :) Remélem meg lehetett maradni a lakásban. :)

 

 

Én soha nem is tudtam bringázni :D
Ezen már meg se lepődöm Phobos. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a tavasz, kert ásás és társai, de ha esetleg marad még energia, akkor lehet a következő évi tüzelőt is pakolni, mert azt is hoztak, szóval kivagyok, mint a dög :lol:

Meló szempontból sokkal jobb a tél :)

Szerencsére nálunk a kert csupa gyep meg bokor, így ásni nem kell, csak gyomlálni időnként. Az ásás régen nagymamámnál volt tavaszi program, amikor az egész család ásott. :D Ma már 96 éves a nagymamám, úgysem ültet semmit, így az ásás is elmaradt.

 

Nálunk meg a nyavalyás öcsém kifogyasztott egy rakat meleg vizet, szóval az egész napi meló után igencsak didergős fürdő várt ránk :)
:D

Hideg vízben fürdeni max. kánikulában jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnállak az öcséd miatt. Komolyan...

Köszi, néha elég h*lye tud lenni, máskor meg normális. Elég nehéz rajta elmenni.

 

:lol:

Hideg vízben fürdeni max. kánikulában jó.

Teljesen hideg nem volt, csak elég langyi. De hideg lakásban az sem jó ilyenkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, majd kicsit később óvatosan edzek rá :) De most még örülök ha járkálás közben megmaradok a lábaimon :)
Bizony, csak óvatosan. :lol: Nekem edző mondta nemrég, hogy a túlságosan megdolgoztatott izmokat (aminek a jele ugye az izomláz) nem szabad egyből terhelni hasonló mértékben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, csak óvatosan. :lol: Nekem edző mondta nemrég, hogy a túlságosan megdolgoztatott izmokat (aminek a jele ugye az izomláz) nem szabad egyből terhelni hasonló mértékben.
Nagyjából fele akkora igénybevételnek kell kitenni, hogy valódi sérülés nélkül megússza az ember. :) De elvégre így fejlődik a lábizom. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre itt a tavasz! Mi is kitódultunk a szabadba biciklizni, rollerezni, ki mit talált a keze ügyében hirtelen.

Nagyon helyes! Jól tettétek :lol:

Itt is hét ágra süt a Nap, rövid ujjú pólóban lehet közlekedni (na jó, azért mászkálnak itt emberek kabátban is.... mindig mondtam, idióta faj vagyunk) majd holnaptól jön az eső.... Márciusi eső aranyat ér, ugye? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.