Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jelentem, Nolli 3 hét óta először jól van már két napja. Nem fáj semmije, jól eszik, és rettentő eleven! :D
Örülök, és remélem, tartósan rendbe jön, hiszen jön a nyár. :lol:

 

Az ég itt is leszakadt nemrég. Vége lehetne már ennek a állandósult esőzésnek.
Nálam az még belefér, hogy éjszaka essen, és nappal legyen jó idő. :D Persze jobb lenne most már pár hét szép száraz napos idő, időnként (és nem naponta) futó záporokkal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem emberileg nem jön be amit csinált. Ez elvileg egy sw fórum, soha nem írt véleményt a TCW-ről csak ebben a topicban tevékenykedett. Itt meg csak az Avatart istenítette. Majd a bemutató után lelépett szó nélkül. Szerintem egy köszönést azért megérdemeltünk volna.

Nem rajong az ep1-2-3-ért :lol: De az egészben az a gyönyörű, hogy az AVPU-n lévő társaságtól is szó nélkül lépett le, pedig mi is elég régóta vagyunk azon a fórumon, egész pontosan, durván 2003 óta (bár mi is egy másik fórumon kezdtük, csak nem jöttünk ki a moderátorral; és valójában, csak ketten vagyunk a törzstagokból, akik 2003 óta rórumoznak Alien témában, de a lényeg, hogy Jake is ott volt már legalább az AVP óta - valamikor az után került be, a premier környékén, ha jól tévedek). Azért 5-6 év elég nagy idő, és úgy lépett le, hogy azt sem mondta: fapapucs. Még az okot is hónapokkal később tudtuk meg másodkézből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most éppen bejött, mert éjszaka nagy vihar volt, most megy gyönyörűen süt a nap :lol:

Mikor ideért, kisfiam megkergült. Ki kellett menni az erkélyre, és nézni velle a villámokat, mert imádja. És szerencsére a dörgéstől sem fél. :D Tény, hogy szép nagy villámok voltak, csak nem tartott sokáig. Ha éjjal esik, nappal meg jó idő van, az nekem tökéletes! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mifelénk is esegetett. Nem vettem észre belőle semmit.

 

Mikor ideért, kisfiam megkergült. Ki kellett menni az erkélyre, és nézni velle a villámokat, mert imádja. És szerencsére a dörgéstől sem fél. :cool:
Még az is megeshet hogy meteorológus lesz belőle. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már kezd valami trópusi éghajlatra hasonlítani. Épphogy hazaértem a bringával, elkezdett villámlani meg függönyszerüen esni az eső. Most süt a nap. Közben bemondták, hogy vörös riasztás van érvényben Budapesten. Szép éjszaka lesz ez is. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rajong az ep1-2-3-ért :cool: De az egészben az a gyönyörű, hogy az AVPU-n lévő társaságtól is szó nélkül lépett le, pedig mi is elég régóta vagyunk azon a fórumon, egész pontosan, durván 2003 óta (bár mi is egy másik fórumon kezdtük, csak nem jöttünk ki a moderátorral; és valójában, csak ketten vagyunk a törzstagokból, akik 2003 óta rórumoznak Alien témában, de a lényeg, hogy Jake is ott volt már legalább az AVP óta - valamikor az után került be, a premier környékén, ha jól tévedek). Azért 5-6 év elég nagy idő, és úgy lépett le, hogy azt sem mondta: fapapucs. Még az okot is hónapokkal később tudtuk meg másodkézből.
Én az ilyen embereket nem tudom komolyan venni. Őt sem fogom ezután, ha egyáltalán visszatér. Bár erre kicsi az esély.

 

Itt is van a vihar csak emlegetnünk kellett. :D
Nálunk meg épp elvonult.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ilyen embereket nem tudom komolyan venni. Őt sem fogom ezután, ha egyáltalán visszatér. Bár erre kicsi az esély.
Nem fog visszatérni. Szerintem neki ez az egész amolyan divat rajongás. Amíg megy a hype meglovagolja ő is, aztán meg odébb áll.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már kezd valami trópusi éghajlatra hasonlítani. Épphogy hazaértem a bringával, elkezdett villámlani meg függönyszerüen esni az eső. Most süt a nap. Közben bemondták, hogy vörös riasztás van érvényben Budapesten. Szép éjszaka lesz ez is. :cool:

Mi is éppen az eső előtt értünk haza a bringázásból (ösztönzött minket a sötét felhő). Most meg borsószem nagyságú jég potyog az égből. Király...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is éppen az eső előtt értünk haza a bringázásból (ösztönzött minket a sötét felhő). Most meg borsószem nagyságú jég potyog az égből. Király...

 

 

Az sem semmi. Most közeledik délről a második hullám. Szép szürke az ég alja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már kezd valami trópusi éghajlatra hasonlítani. Épphogy hazaértem a bringával, elkezdett villámlani meg függönyszerüen esni az eső. Most süt a nap. Közben bemondták, hogy vörös riasztás van érvényben Budapesten. Szép éjszaka lesz ez is. :cool:
Hatalmas volt itt is a vihar. Pont a John Ramboban is ott tartottam, hogy leszakadt az ég. :D Nem is volt feltűnő, hogy mekkora hangerővel hallgatom a filmet :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most meg borsószem nagyságú jég potyog az égből. Király...

Na csak az ne legyen :cool: Itt is jó kis vihar volt kb. egy órája. Olvasva, miket írunk napok óta, mondtam is kolléganőmnek reggel, hogy nem kell a neten olvasni az időjárást, mi itt továbbadjuk egymásnak az országos helyzetet :D Miskolcról meg az ottani kollégák :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jelt adok magamról! Nyugi élek! Bár elég huzós heteim vannak, leszne, sőt még kétszer meg is áztam. Itt annyira monszun, hogy kb késő délután kora este esik vagy beborul, egyébként meg meleg van. Szerény személyem egyre jobban öregszik, nem birja az idő változást, bunkó embereket, a hangos tucc zenét, a hangos részeg suttyókat, ha nem hagyják aludni stb. Szal szeretnék ismét 19 lenni, mikor eme dolgok nem zavartrak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt a jellemző? Nagyon rossz itt oldie? El vagy nyomva? Terrorizálom a fórumot? Vagy mi bajod van?
Figy, nem én szólok be tök feleslegesen az embereknek főleg úgy nem, hogy arra okom is lenne. Különbözőek vagyunk, más-más hangulati elemekkel. Nekem biztos eszembe se jutna leszólni bárkit is mert nem fekszik az ő humora. Másnak lehet, hogy igen. Ennyi, röviden.

És köszönöm, jól érzem magam, máskülönben nem is jönnék fel. Sőt! Még a vállamat is felajánlom ha valaki itt elpityeredne :D:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cool:

Szerintem itt még egész jó az idő, bár az is igaz, hogy eddig még nem áztam meg. Nem tudod véletlenül, hogy Orfűn mikor nyit az új strand?

Huh nem vagyok nagy strandra járós. Előjönnek kisebbségi komplexeim, legszivesebben csadornak, kabinnak vagy pokrócnak álcázom magam, ha mégis leesz a penész. Úszok egy kört aztán pacsi. A pollack strand talán elesjén nyit!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jelt adok magamról! Nyugi élek! Bár elég huzós heteim vannak, leszne, sőt még kétszer meg is áztam. Itt annyira monszun, hogy kb késő délután kora este esik vagy beborul, egyébként meg meleg van. Szerény személyem egyre jobban öregszik, nem birja az idő változást, bunkó embereket, a hangos tucc zenét, a hangos részeg suttyókat, ha nem hagyják aludni stb. Szal szeretnék ismét 19 lenni, mikor eme dolgok nem zavartrak.

 

Örülök, hogy megvagy. Nem jössz Bomarrhoz egy üveg pálinka társaságában? :cool: Hogy van a húgod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy megvagy. Nem jössz Bomarrhoz egy üveg pálinka társaságában? :cool: Hogy van a húgod?

Hááát, eléggé úgy tűnik, hogy nem, pedig mennék!

Tesómat is szivatják rendesen az egyetemen, de bírja a gyűrűdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk meg épp elvonult.
Itt kilenc körül ment el. Negyed kilenckor még az áram is elment és gőzöm nincs mikor jött vissza. Nem igazán bántam mert legalább kevesebb lesz a villanyszámla és már rég feküdtem le kevéssel kilenc után. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem biztos eszembe se jutna leszólni bárkit is mert nem fekszik az ő humora.

Nem a humor milyensége a gond néha, hanem a mennyisége, van egy határ, ahonnan nem kéne már egy témát folytatni, csak sajnos gyakran túlmész ezen, és minden topikból humortopikot csinálsz. És van, amikor nehéz szó nélkül megállni, ha már nagyon sok.

 

Negyed kilenckor még az áram is elment

Az áramot hagyjuk, nálunk csak pillanatnyi kiesés volt, de pont elég volt, hogy a gépem kétszer is újra indítsa magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a humor milyensége a gond néha, hanem a mennyisége, van egy határ, ahonnan nem kéne már egy témát folytatni, csak sajnos gyakran túlmész ezen, és minden topikból humortopikot csinálsz. És van, amikor nehéz szó nélkül megállni, ha már nagyon sok.
No majd máskor átcsapok néha letargikusba. :D:)

Nekem is sokszor nehéz megállni szó nélkül sok mindent, de én úgy vagyok vele, hogy a magam dolgával törődök. De még mindig jobb dolog ha valaki jó kedvűen írogat, mintsem tartalmatlan szócséplések közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.