Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagy, nagy help! A képernyőmön egyik pillanatról a másikra minden elfordult 90 fokkal! Hogy az istenbe lehet ez és hogyan lehet ezt vissza csinálni? (újrainditás már megtörtént és nem segített)
CTRL+ALT+nyilak-kal visszafordíthatod
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Eltére szégyent hoznak a bölcsészek. Miért pont őket kell kérdezni? Naná, hogy aki ilyen szakra megy, azt nem a fizika érdekli (úrhajós). Az Eötvös-inga pedig szégyen.

A BME-sek meg is érdemlik, hogy ilyen videó kikerült ;)

 

Bár nem tudom mennyire lehet hinni ennek a videónak, mert ezt úgy lehet vágni ahogy a készítője akarja. Jó, persze van pár tudatlan emberke és azokat tették inkább bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://bombahir.hu/index.php?option=com_co...&Itemid=504

Második világháború 1832-ban, na hagyjál. ;)

 

 

Nem is néztem csak a közepéig. Ez iszonyat. Hogy valaki ne tudja a 2. világháború idejét????????? Hát ennek olyan alapnak kéne hogy legyen mint hogy letolja a nadrágját wc-zés elött. Hogy értelmeznek ezek akkor egy a világégés idején játszodó filmet? Mit mond nekik a Ryan? Hogy vezeti le az idevezető utat, hisz a mai állapotunknak és Európa mai képnek is az alapja a második világháború.

Döntésem drasztikus. Repül az egyetemről érettségijét visszavenni és újrajárni az iskolát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Eltére szégyent hoznak a bölcsészek. Miért pont őket kell kérdezni? Naná, hogy aki ilyen szakra megy, azt nem a fizika érdekli (úrhajós). Az Eötvös-inga pedig szégyen.

A BME-sek meg is érdemlik, hogy ilyen videó kikerült ;)

 

Bár nem tudom mennyire lehet hinni ennek a videónak, mert ezt úgy lehet vágni ahogy a készítője akarja. Jó, persze van pár tudatlan emberke és azokat tették inkább bele.

 

 

Nem kell ezt vágni. Ilyenek. Majka számait biztos ismerik. Drasztikusan meg kell változtatni az oktatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Repül az egyetemről érettségijét visszavenni és újrajárni az iskolát.
Ez csak azért is vicces, mert én a II. világháborúról csak az ált. iskolában tanultam részletesebben, mert a középsuliban 11.-ben vettük az elsőt, majd 12. év elején 1,5 hónapig nem volt történelem óránk a tanár betegsége miatt, mire visszajött azt mondta, hogy nincs már idő a II. világháborúra, adott egy gyorstalpaló 3 A4-es oldalt, hogy majd érettségi előtt nézzük át és ezzel lerendezte a II. vh-t :love: Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap vettem egy vadonat új alaplapot, memóriakártyát és processzort a gépemhez, illetve kaptam egy kissé hibás, használt videókártyát, szóval mondhatjuk, összeraktam egy teljesen új gépet, miután az előző felmondta a szolgálatot.

A lényeg, hogy a videókártya hibája miatt nem tudok filmeket nézni a gépen. Ez lenne a kisebb gond, mivel nem feliratos filmek esetében kiírom pen drive-ra az anyagot és nézem HD tv-n.

A nagyobb problémám az, hogy ismeretlen okok miatt, bekapcsolás után, 5-10 perccel kezd lassulni a gép, olyannyira, hogy egy-egy művelet után 10 perceket kell várnom a betöltésre, kikapcsolni pedig egyáltalán nem tudom a gépet. Legalábbis szabályos módon nem.

Ha valaki tudja a számomra ismeretlen probléma okát, annak megköszönném a segítségét. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem a vinyódat is érinti.

Közben kaptam telefonos segítséget. :rock:

Eltávolítottam a videókártyát, így a gép valamennyire gyorsabb lett, bár filmeket nézni most sem nagyon tudok, úgyhogy marad a videókártya vásárlás.

Én csak annyit mondanék, hogy feliratos filmet a pendrive -ról is tudsz nézni!

Én is ezt hittem, de a felirat annyira olvashatatlan, hogy számomra élvezhetetlenné teszi a filmet. Az ékezetes karakterek helyett mindenféle zagyvaságokat ír ki. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap vettem egy vadonat új alaplapot, memóriakártyát és processzort a gépemhez, illetve kaptam egy kissé hibás, használt videókártyát, szóval mondhatjuk, összeraktam egy teljesen új gépet, miután az előző felmondta a szolgálatot.

A lényeg, hogy a videókártya hibája miatt nem tudok filmeket nézni a gépen. Ez lenne a kisebb gond, mivel nem feliratos filmek esetében kiírom pen drive-ra az anyagot és nézem HD tv-n.

A nagyobb problémám az, hogy ismeretlen okok miatt, bekapcsolás után, 5-10 perccel kezd lassulni a gép, olyannyira, hogy egy-egy művelet után 10 perceket kell várnom a betöltésre, kikapcsolni pedig egyáltalán nem tudom a gépet. Legalábbis szabályos módon nem.

Ha valaki tudja a számomra ismeretlen probléma okát, annak megköszönném a segítségét. :love:

 

 

Magad adtad meg a választ. Hibás a VGA. Az most lényegtelen, hogy "kissé".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt hittem, de a felirat annyira olvashatatlan, hogy számomra élvezhetetlenné teszi a filmet. Az ékezetes karakterek helyett mindenféle zagyvaságokat ír ki. :love:
Állísd át a DVD lejátszó felirat menüjében a megjelenítést. A DVD lejátszó kézikönyvében benne van a magyar feliratnak a kódja, ha a menüben nem lenne benn, azt írd át, akkor az ékezeteket is tudja majd kezelni. Vagy előtte próbáld meg a felirat gombot nyomogatni a távirányítón.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ollé, holnap megy Nolcsi hosszú idő után megint bölcsibe. Szorítsatok, hogy a betegessége ne térjen vissza! Nagyon bízom benne, hogy most a műtét után már rendben lesznek a dolgok, de egy kis félész persze maradt. Ami jó, hogy a gondozónénieivel maradhat, vagyis Juli nénivel, és a sógornőmmel. :love: Ez mindenképp könnyűvé teszi a dolgokat.

Pénteken vittem a doktorbácsijához, akit teljesen elvarázsolt. Ugyanis hangos sziával ment be, amit többször megismételt, mert a dokibácsi merészelt másra figyelni, és nem rá. :nana: Majd eléült a vizsgálószékre, és közölte: Most jön az Ááááá!

Úgyhogy megkapta az igazolást, és Péterbácsi közölte: Hogy kinyílt ez a gyerek!

Tény, hogy mint akit kicseréltek, 3-4 szavas mondatokat is mond a kétszavasok helyett. egyik napról a másikra. :rock: Aktív, barátkozik. Ma délután csajozott, egy ötéve áés egy hatéves kislánnyal játszott, hazafele két kisfiúval szórakozott. Úgyhogy most beájult és alukál! Most megérdemlek egy kis Pernod-ot:)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állísd át a DVD lejátszó felirat menüjében a megjelenítést. A DVD lejátszó kézikönyvében benne van a magyar feliratnak a kódja, ha a menüben nem lenne benn, azt írd át, akkor az ékezeteket is tudja majd kezelni. Vagy előtte próbáld meg a felirat gombot nyomogatni a távirányítón.

Köszi, így már működik. :love:

Erre nem is gondoltam... akkor ma TCW-estet tartok. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg :love: Egyébként hol lehet kapni? Néztem már többfelé is, de nem igazán találtam :rock:

Szédületes, hogy nő ez a gyerek :nana:

 

Hát a legolcsóbb neten rendelni. A másik hely, ahol az évi egy üvegemet megkapom, az a Kálvin tér és az Astoria között található. Van ott egy biobolt, és valahol mellette egy italbolt, ott szokta Ortis venni. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki h a köv. talira nem tudok menni, de lehet hogy az azutánira már Noel is jön???

hát lehet, hogy az egyikre elviszem, akkor értelemszerűen csak belesünk, maradunk egy órát, aztán megyünk. Neki még ez természetesen nem móka, de azt élvezi, ha viszem, ha emberekkel találkozik. Azt meg hamar kiharcolja, hogy a figyelem középpontjában legyen.

Ma amúgy az volt neki a legnagyobb öröm, hogy a lányoknak van egy féléves fiúcicájuk, aki kellőképpen edzett, és elviseli a nyúzást. Bár Nolcsi annyira óvatosan játszott vele. Nem akarta felemelni, cipelni. Neki elég volt, ha előtte feküdt, és simizhette. A lányokra én szóltam rá, hogy a cicát nem a farkánál kéne megfogni. Erre a válasz az volt: Anyu megengedi. És tényleg, anyuka mondta, hogy a cica megszokta. Hát nem tudom, nekem ilyesmit egyik állatomnak se kellett megszoknia, időben megtanítottak rá, hogy az állat is érez fájdalmat, és nem kell kínozni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.