Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A margarinról sokkal több rosszat hallottam. A lényeg, hogy ha sütsz benne valamit, akkor kevésbé bűzli tele a lakást, mint az étolaj, és sokkal olcsóbb a ghínél. Viszont a használt olaj az tényleg problémás, de az mindegyikre igaz, ha tele van égett dolgokkal. Fritőzolajként meg az a dolga, hogy tele legyen.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Pista bácsi mostanában igencsak beteges volt, illetve végtelenül depressziós.
Ez a kettő így együtt sose volt jó tanácsadó. Más tészta, de a szomszéd fia pl. azért akasztota fel magát, mert 4 hónapja nem volt munkája, és ezt nem bírta elviselni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez cifra. Egyáltalán, ki adta el a láp területét egy vállalkozónak? Én első körben őt kötném a megfelelő szervnél fogva a joggal felháborodott természetvédelmisek elé. Kecskének nem szabad elhinni, hogy meg akarja őrizni eredeti állapotában a káposztát.

Arra is kíváncsi leszek, hogy az Auchan hogyan magyarázza ki magát azon túl, hogy soha nem is hallottak a vágóemberekről.

Lófej. Shoti.

 

 

Más: a Puspa-féle főzőtanfolyam anyagát begépeltem, tartalmáért felelősséget nem vállalok. Ahol fűszer mennyiségek vannak, ott általában nagyobb társaságnak szánt mennyiségek szerepelnek, az arányok a lényeg. http://www.freeweb.hu/krande/rakter/puspa-receptek.doc

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész jelenlegi önkormányzatot fal elé állítani kéne az Auchan vezérével egyetemben. Jöhet Frenkie meg a shotija. :D

Szörnyű, hogy a pénzéhség mekkora úr is. És főleg azoknál akiknek amúgyis van bőven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy olyan hülye törvény, mint a műemlékvédelmet rakni hétköznapi házakra.

Ha az ő tulajdona, akkor hadd csináljon azt rajta amit akar.

Haveromék lakását is önkényesen műemlékké alakították, most meg rogyadozik, mert nem nyúlhatnak hozzá.

 

Meg nem az Auchan-ra kell kenni az egészet, ők megkapták a területet, az engedélyt. Ha Dunakeszi lakossága nem menne oda vásárolni, biztosan eladják a területet. Csak hát a kényelem, hogy itt van a szomszédba egy nagy áruházlánc, ahonnan bármit be lehet szerezni, fontosabb, mint az, hogy itt van a szomszédba egy nagy zöld terület amit kutyát sem érdekel, max egy-két biológia iránt érdeklődőt, mert a képeket látva semmi "szép" nincs ott. Mert ha szép fák, meg hasonló jó kis környék lenne az, akkor megértem, hogy mire jó a nagy felhajtás, de ez olyan randa terület, hogy ihaj.

Az pedig, hogy bővül az Auchan, még jobban példázza azt, hogy van rá kereslet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész jelenlegi önkormányzatot fal elé állítani kéne az Auchan vezérével egyetemben. Jöhet Frenkie meg a shotija. :D

Szörnyű, hogy a pénzéhség mekkora úr is. És főleg azoknál akiknek amúgyis van bőven.

Szerintem biztos lenne ésszerűbb megoldás, mint ez a shotizás. Emberek vagyunk nem állatok. Bár már a fene tudja...nem akartam megsérteni az állatokat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos lenne ésszerűbb megoldás, mint ez a shotizás. Emberek vagyunk nem állatok. Bár már a fene tudja...nem akartam megsérteni az állatokat.
Tudod Ody az ésszerűség ezeket csak jobban felbátorítja, hogy következmények nélkül terjeszkedhetnek. Bíróság? Ugyan. Lefizetik. És az is igaz amit Phobos ír, de csak részben. Mert ez olyan mint amikor a Retekklub érvel azzal, hogy igenis kell Valóvilág meg kutyagumi, mert van rá igény. Hát persze, hogy van amikor mint földi sugárzású adó sok helyen csak azt tudják nézni. Persze hogy kell nagybevásárlóház amikor sorra szűnnek meg a kicsik, a hazaik. Hja, hogy totál ellehetetlenítik a működésüket a hatóságok akiket lefizetnek? Kik is? Jah, hogy a gazdag multitulajdonosok. Opácska. Itt keszin tudod, hogy ki vásárolta fel kakiért-pisiért azokat a földeket ahol most a multik épülnek fel? Pontosan. Az önkormányzat tagjai, hogy aztán bő haszonért, de még ár alatt azt továbbadják az Auchan vagy a Tesco francia, angol tulajdonosainak. Addig meg gondoskodtak arról, hogy a földek korábbi tulajdonosai ilyen-olyan indokok mellett ne termesszenek rajta semmit. Hát ez a nagy helyzet.

 

A Tőzegtó és környéke amúgy egy igényes Horgászhely, rengeteg őshonos fajjal. Nem a rombolás utáni képeket kell nézni :D És nem attól lesz valami csodaszép mert ott frissen kezelt gyep van, meg gondozott ösvény, hanem attól, hogy érintetlen, maga a természet gondoskodik annak ökoszisztémájáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd ha a természet úgy akarja, ugyanazt teszi az Auchannal Dunakeszin is, mint lent Borsodban (talán Felsőzsolcán, de lehet, hogy nem :D ) és akkor aztán főhet a fejük a tulajdonosoknak, hogy oda építettek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod Ody az ésszerűség ezeket csak jobban felbátorítja, hogy következmények nélkül terjeszkedhetnek. Bíróság? Ugyan. Lefizetik. És az is igaz amit Phobos ír, de csak részben. Mert ez olyan mint amikor a Retekklub érvel azzal, hogy igenis kell Valóvilág meg kutyagumi, mert van rá igény. Hát persze, hogy van amikor mint földi sugárzású adó sok helyen csak azt tudják nézni. Persze hogy kell nagybevásárlóház amikor sorra szűnnek meg a kicsik, a hazaik. Hja, hogy totál ellehetetlenítik a működésüket a hatóságok akiket lefizetnek? Kik is? Jah, hogy a gazdag multitulajdonosok. Opácska. Itt keszin tudod, hogy ki vásárolta fel kakiért-pisiért azokat a földeket ahol most a multik épülnek fel? Pontosan. Az önkormányzat tagjai, hogy aztán bő haszonért, de még ár alatt azt továbbadják az Auchan vagy a Tesco francia, angol tulajdonosainak. Addig meg gondoskodtak arról, hogy a földek korábbi tulajdonosai ilyen-olyan indokok mellett ne termesszenek rajta semmit. Hát ez a nagy helyzet.

 

A Tőzegtó és környéke amúgy egy igényes Horgászhely, rengeteg őshonos fajjal. Nem a rombolás utáni képeket kell nézni :D És nem attól lesz valami csodaszép mert ott frissen kezelt gyep van, meg gondozott ösvény, hanem attól, hogy érintetlen, maga a természet gondoskodik annak ökoszisztémájáról.

Oldie. Ez ócska jobbikos propaganda semmi több.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Ez ócska jobbikos propaganda semmi több.
Naivság ezt így gondolni, de te tudod. Ha tényleg érdekel a dolog te is veszed a fáradtságot és letöltöd a Háború a Nemzet ellen című doksifilmet, ahol közgazdászoktól kezdve a jogászokig ecsetelik ennek folyamatát. Pont.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már oldie! Nem vetted még észre, hogy mindenért más a hibás? Az amcsik, a zsidók, az ufók és még sorolhatnám. Mikor lesz az, hogy egyszer magunkba is nézünk és elindulunk felfelé? Tényleg vannak gázok ezzel a néppel. A legjobban az alábbi térkép szemlélteti, sajnos ez sok szittya felfogását is megmutatja.

 

Európa térképe magyar szemmel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már oldie! Nem vetted még észre, hogy mindenért más a hibás? Az amcsik, a zsidók, az ufók és még sorolhatnám. Mikor lesz az, hogy egyszer magunkba is nézünk és elindulunk felfelé? Tényleg vannak gázok ezzel a néppel. A legjobban az alábbi térkép szemlélteti, sajnos ez sok szittya felfogását is megmutatja.

 

Európa térképe magyar szemmel

HEHehehehe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha te most sztereotípiákkal akarsz érvelni hát akkor.....az nem semmi.

Én mint mondtam vettem a "fáradtságot". Veszíteni szerintem nem vesztesz semmit se, hacsak nem tartasz a tényektől. De magad is megláthatod, hogy mennyire is ludas a magyar ember is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, a videóban ezaz a Varga István, aki egyszer lenyilatkozta, hogy szerint az IMF hitel elött magyarország pénzügyi helyzete teljesen rendben volt. Olyan ez mint a Gyurcsók... az csakrákkal hülyit, ez gazdasági dezinformációkkal. De összességében mindketten igyekeznek azt adni az embereknek amire vágynak: egyszerü, papirmasé válaszokat az élet nagy kérdéseire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én spec nagyon utálom ezeket a fú leleplezzük a hazugságokat-féle megmondóvideókat, már csak a Requiem egy álomért zenéje hiányzik alóla.

Azt utálom még amikor a gyökér haverjaim megnéznek ilyen Zeitgeist hülyeséget, és akkor ők a bennfentes mindenttudóak, én meg a libsi hülyegyerek aki bekajálja Amerika hazugságait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.