Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

"Minden, ami létezett a világon, amikor megszülettünk, az normális és hétköznapi és a világ működésének természetes része. Minden, amit tizenöt és harmincöt éves korunk között találnak fel, az új és izgalmas, és forradalmi, és talán karriert lehet csinálni belőle. Minden, amit harmincöt éves korunk után fedeznek fel, az a dolgok természetes rendje ellen való." :D

Igazán találó. :) Szerencsére bennem van annyi kíváncsiság, hogy kevés új dolgot tekintek a dolgok természetes rendje ellen valónak, bár kétségtelen, hogy mindent nem próbálok ki, de ennek leginkább időkorlátai vannak.

 

 

A facebookhoz meg annyit, hogy az iwiwnél sokkal jobban bejön (gyorsabb, szebb, jobban működik), és mindkettőt alig használom :D De mindenkinek van már hozzáférése, szóval ezért van nekem is. Nincs ellenemre, mert megvannak az előnyei, de egyáltalán nem dőlök a kardomba, ha egy hónapig fel se megyek egyikre sem. Ez a telepítsünk alkalmazást dolog nekem sem jön be. Kapom a maileket, hogy xy írt az üzenőfalamra, stb. csak nem akarok semmit ezért telepíteni. Szóval most kérek meg mindenkit, hogy ne írjon az üzenőfalamra, ne válaszoljon semmiféle kérdésre rólam, mert úgysem tudom megnézni :D

Ezt nagyon megértem. :)

Sajnos (vagy szerencsére) nekem így is több barátom van, mint amennyivel olyan sűrűn tudom tartani a kapcsolatot, ahogy szeretném. Többségük a hagyományos érintkezési formákat kedveli (személyes tali, telefon), így egy facebook-kal sem mennék sokra. De persze előbb-utóbb regisztrálni fogok én is, ha másért nem, hogy tudjam, mit is jelent ott jelen lenni. Egy (és pár év múlva három) tizenéves gyerek mellett nem árt, ha az ember ismeri az új közösségi életformát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenhol derékig érő szél van? Csessze meg az időjárás. Gyönyörű napsütés van és csak plusz súlyokkal lehet közlekedni. Pedig mentem volna bringázni.... :angry:

Szél? Fújt a szél? Csak lágy szellőcske ez még. Igaz, lazán tolt minket a bringán, de ez még akkor sem szél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket le lehet tiltani és nem jönnek ilyenek :)

Köszi, megcsináltam. Sok mindent beállítottam már, néhány kimaradt, szerintem még mindig lenne mit állítgatni, majd azokat is jobban megnézem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, f*sza kis hátszelem volt visszafelé. :D Igaz, Vácig nem kaptam levegőt mert a szél kifújta a pofám elől a zoxigént, de akkor is megérte :P Csak nem hagyhattam má', hogy kutyasétáltatás közben a csajok üdén és frissen tekerjenek a 120 km/h -ás szélben a töltésen :lol: Öregharcos még nem vénharcos és ugye tele van büszkeséggel is :lol:

 

A francba, reped a plafon....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, f*sza kis hátszelem volt visszafelé. :D Igaz, Vácig nem kaptam levegőt mert a szél kifújta a pofám elől a zoxigént, de akkor is megérte :P Csak nem hagyhattam má', hogy kutyasétáltatás közben a csajok üdén és frissen tekerjenek a 120 km/h -ás szélben a töltésen :lol: Öregharcos még nem vénharcos és ugye tele van büszkeséggel is :lol:

 

A francba, reped a plafon....

Tegnap volt érdekes. Néztem a repülőket, és még nekik is kemény volt odafenn. :D Ami nyugatra tartott az kb. 710-750 km/h -val repült ami elég kevés. Viszont aki hátszelet kapott az meg 1005-1010 km/h -val szaggatott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt érdekes. Néztem a repülőket, és még nekik is kemény volt odafenn. :D Ami nyugatra tartott az kb. 710-750 km/h -val repült ami elég kevés. Viszont aki hátszelet kapott az meg 1005-1010 km/h -val szaggatott. :D

Most hogy mondod, pont tegnap figyeltem fel újra arra, hogy egy repülő hajtóműve kissé más fordulatszámot(?) vett odafent :D Volt egy hangja az egyszer biztos :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy mondod, pont tegnap figyeltem fel újra arra, hogy egy repülő hajtóműve kissé más fordulatszámot(?) vett odafent :D Volt egy hangja az egyszer biztos :D

Á én már úgy nézem a gépeket, hogy előttem a radar kép, és közben hallgatom a torony és a pilóták közötti kommunikációt. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á én már úgy nézem a gépeket, hogy előttem a radar kép, és közben hallgatom a torony és a pilóták közötti kommunikációt. :lol:

Ez is benne van a programban? :D

Emlékszem anno még a régi tv-vel sikerült befognom valami taxitársaság rádióforgalmazását :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez az oldal Ody! :D

Én is szoktam radarozni, de ezzel kiegészítve még jobb :D

Meg van a maga szépsége. Pl. ma délután volt egy olyan szitu, amit még sose láttam azelőtt. Akkora volt a forgalom, hogy egy KLM B-737/800 egészen Ceglédig lejött, és itt fordult rá a sikló pályára. A magassága nem volt több 3000 méternél, ráadásul a házunk felett fordult és távcsővel meg is tudtam nézni. :) Nem semmi élmény volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi videót érdemes megnézni. Nem is fűznék hozzá semmit, csupán a száraz tényeket.

 

Légitársaság: Emirates

Géptípus: Airbus A380/800

Business class

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy élmény lehet egy ilyennel repülni :)

Azért elég hangos a kicsike :D Nomeg a végén döccent azért a betonra rendesen :D

Szerintem annyira nem hangos az, csak a kamera adja vissza furán. abba bele se merek gondolni, mennyi lehet a jegy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nems semmi repcsi. A jegy árára volnék kiváncsi. :D Az milyen már hogy pincér veszi fel a rendelést. :D

Beépített számítógép, a gépen kívül kamerák amik képét lehet nézni, saját bár, ágyikó. :D Ez egy repülő szálloda. :) Ilyen fajta gép nap mint nap átrepül felettünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beépített számítógép, a gépen kívül kamerák amik képét lehet nézni, saját bár, ágyikó. :D Ez egy repülő szálloda. :) Ilyen fajta gép nap mint nap átrepül felettünk.

 

 

Én biztos nem a kólát töltöttem volna ki magamnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ha pezsgő helyet "csupán" egy rekesz sörrel tudnának szolgálni, az se tántorítana el téged :D

 

Nem lennék nagyon morcos. :D

 

 

Ahhoz előbb ki kell menned Dubai -ba. :D

 

Oda egyszer tényleg kimennék. Ahhoz viszont el kéne adnom a lakást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.