Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, haza is értem. Most gépezek egy kicsit, aztán alszom, tegnap, vagyis ma nem sok időm volt rá. 5re értünk oda, körbenéztünk, elfoglaltuk a szobát, aztán mentünk nézni a meccset, mert volt kivetítő, addig ittam 2 sört. 7kor ettünk egy jó kis pizzát, 8tól már szállingóztak az emberek. A kivetítőn akkor már klipek mentek. A magyar DJ előbb kezdett, mert jó kedve volt, vagy mit tom én, lehet csak gyakorolni akart. Ahhoz képest, hogy a 3 külföldi volt a húzó ember, 21.30kor már tele volt a camping. Elég jó zenéket nyomatott, a lényeg, hogy egész este csak DnB ment, szerencsére a Dubstep klónok kimaradtak, magyarul 160nál kevesebb leütés nem volt egy perc alatt. 11re megittam a maradék 8sört, de még vettem párat éjfélig, vagyis leittam az 1000Ft-ot, durva, hogy 210 volt egy dobozos Ászok!! Mielőtt jött volna a külföldi előadó toltunk egy cigit is, ezzel én reggel 3ig elvoltam! :) Nem kellet f*sni, voltak akik a sátruk mellett pipából nyomták, de bongot is láttam kicsit beljebb. A tánctér olyan 300 négyzetméteres volt, mindegyik sarokban hangfalak és a Dj előtt pedig két mélynyomó. Ha pont középre állt az ember, akkor baromi jól szólt, nem hangosan, hanem a mélyek elkezdték a sört felrázni, meg a stereo váltások baromira elvarázsoltak, plusz sokszor azt hittem, hogy Pesten vagyok és jön a metro. :rock: A brit Dj-vel is beszéltem a fellépése után, a mondanivalóm 90%át megértette, igaz az visszafelé nem volt ennyire igaz, nagyon durva akcentusa volt. A lényeg, hogy adott egy ingyen CD-t és alá is írta, most azt döngetem.

4körül mentem aludni, a csoportból utolsóként. 8kor már indultunk haza, mert két haverom megy délutánra dolgozni.

Ennyi pénzt simán megért a dolog, színvonalas volt, a lézer show tetszett, volt füstgép és jófajta nők is, egy ajkainak elkértem a számát. Most utánanézek a német meccsnek, aztán alszom egyet estig! :yes:

 

 

Látom te is kedveled a sört. :D Mi szombaton megyünk Cseh Sörnapokra. Párat legurítok majd én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most értem haza, találkoztam a csajjal, fogadott 3.000 Ft-al az olasz meccsre, el is bukta szegény, megnéztük együtt a másikat. Most keresem azokat a számokat amiket a Dj pörgetett, plusz a kedvencet fel is tolom YT-ra, majd a megfelelő helyre linkelem! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, hogy sokat jársz könyvtárba... Ez olyan Bajor Imre féle humor. Amúgy valaki szerint ő vicces? Vagy a Sas kabaré? Mert én ezen gondolkoztam már, hogy mitől is lettek olyan híresek, meg miért tudok úgy végignézni egy adást tőlük, hogy egyszer sem nevetek fel...érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam megosztom hogy indítottam egy blogot, ahol heti 3 Deveraux strip, ami ugye a képregényem, kerül fel. Filmes poénok, hülyéskedés a lényege. SZépen lassan beindul majd, most még csak az első köröket futom vele. Itt egy kis promókép akit érdekel. Persze ennek semmi köze a stripekhez de jól néz ki... :Ditt lehet követni, meg a deveraux.blog.hu-n akit érdekel. :)

promo_wallpaper_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ment a lájk :)

 

Nem tudom fel tűnt e hogy inaktívabb voltam mostanság mint szoktam, ennek oka hogy édesanyám csütörtökön esett át egy műtéten, így mindennap buszozok fel hozzá kórházba, meg házimunkát is nekem kell elvégezni, szóval van baj elég :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ment a lájk :)

 

Nem tudom fel tűnt e hogy inaktívabb voltam mostanság mint szoktam, ennek oka hogy édesanyám csütörtökön esett át egy műtéten, így mindennap buszozok fel hozzá kórházba, meg házimunkát is nekem kell elvégezni, szóval van baj elég :D

 

 

Jobbulást anyukádnak.

 

kudar: Jó az oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást anyukádnak.

 

Köszi :D

 

Rendes tőled Norbi, hogy otthon segítesz. :) A fórum megvár, és ez csak szórakozás.

 

Eddig is segítettem otthon, mindig ilyen voltam, csak most főzésen kívül minden nyakamba szakadt jóformán. De legalább életképes vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt te rajzoltad? Mert a hozzászólások alapján úgy jött át! :) Volt egy animációs film , amiben alakváltó szörnyek harcoltak, és az egyik Panda motorrá alakult át, ott néztek így ki a lények! :) Cell vagy valami hasonló volt a nevében... A végén lenyelik a gyereket.

 

Norbi, nagyon ügyes vagy, mióta anyám Ausztriában dolgozik, én is sok mindent csinálok itthon. Jobbulást neki. Anyám tegnap este hazajött, most mosogat és közben énekel, kerestem egy Dubstep Sickest Drops mix-et, hogy legyen ami elnyomja! Amúgy lehet allergiás lettem rá, mert mióta itthon van folyamatosan folyik az orrom! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt te rajzoltad? Mert a hozzászólások alapján úgy jött át! :) Volt egy animációs film , amiben alakváltó szörnyek harcoltak, és az egyik Panda motorrá alakult át, ott néztek így ki a lények! :) Cell vagy valami hasonló volt a nevében... A végén lenyelik a gyereket.

Igen én rajzoltam. :) de sajna ezt a mesét pont nem ismerem.

 

Mindenkinek gyógyuljon meg mindenkije. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anime

Megtaláltam, elég jó, rövid is és vicces, érdemes rákeresni. De ezt kézzel csináltad, vagy számítógéppel? Mert én nem tudom elképzelni, hogy valaki kézzel ilyet rajzoljon.

 

Megittam két sört és izzadok, mint k*rva a templomban, plusz a sok létrázástól fáj a talpam is. Lehet napszúrást kaptam! :o

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anime

Megtaláltam, elég jó, rövid is és vicces, érdemes rákeresni. De ezt kézzel csináltad, vagy számítógéppel? Mert én nem tudom elképzelni, hogy valaki kézzel ilyet rajzoljon.

 

Megittam két sört és izzadok, mint k*rva a templomban, plusz a sok létrázástól fáj a talpam is. Lehet napszúrást kaptam! :o

 

2 sörtől? Most iszom a 8.-kat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az anime

Megtaláltam, elég jó, rövid is és vicces, érdemes rákeresni. De ezt kézzel csináltad, vagy számítógéppel? Mert én nem tudom elképzelni, hogy valaki kézzel ilyet rajzoljon.

Jaja kézzel van rajzolva, és gépen színezve. Így néz ki az alap rajz. :)

promoalap1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.