Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Összeségében tetszett. :lol: Egyedül az a Halálcsillagos kérdés volt, ami furcsa volt nekem így külső szemlélőként. A Bad feelinges kérdés meg emlékeztetett a kedvenc kérdésemre, így az külön megmelengette a szívemet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is szokták mondani kártya partikon, hogy ami fekszik az fekszik.

 

Én a válaszomba nem írtam bele kölön Luke-ot. Azért mert Solo volt a kérdés, Solo pedig túlélési próba volt.

 

Vader:"Előbb kipróbáljuk Solo kapitányon"

Erre vonatkozott a kérdés.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az egyik legnehezebb kvíz volt. Gratula lokateeli, bár kicsit valóban lassú voltál. :lol:

 

Ki nyerte a privis kérdést?

Egy biztos:

Én nem, elbarmoltam az időmet a topicban. :lol:

 

"Hogy megtudja, Luke-nak jó lesz-e."

Ennyi erővel Ody, hogy Vader megtudja hogy Luke-nak tetszeni fog?Hogy jó lesz e neki a karbon tömb színe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos:

Én nem, elbarmoltam az időmet a topicban. :lol:

 

"Hogy megtudja, Luke-nak jó lesz-e."

Ennyi erővel Ody, hogy Vader megtudja hogy Luke-nak tetszeni fog?Hogy jó lesz e neki a karbon tömb színe?

Igen, az én válaszom se teljes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összeségében tetszett. :lol: Egyedül az a Halálcsillagos kérdés volt, ami furcsa volt nekem így külső szemlélőként. A Bad feelinges kérdés meg emlékeztetett a kedvenc kérdésemre, így az külön megmelengette a szívemet. :lol:

HCS-s kérdés fogalmazásában sokat gondolkodtam a leghelyesebb megfogalmazáson, meg azon, hogy feltegyem-e.

Mert jó e a valós filmidőt a filmben elhangzott időintervallummal összehasonlítani.

Aztán azt mondtam, ez amolyan bakiféle érdekesség, hátha valaki lemérte magának, és vágja.

Bad feelinges-et teljesen az a kedvenc kérdésed ihlette, büszke vagyok, hogy méltó lehettem hozzád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem? :D

Mert egyszerűen nem jut eszembe kapásból, és baromira lusta vagyok megkeresni a forgatókönyvekben :) Meg aki nem tudja, az nem tudja, slussz, így tisztességes :D

Úgysem számít az a pont nálam, amit ezért kapnék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert egyszerűen nem jut eszembe kapásból, és baromira lusta vagyok megkeresni a forgatókönyvekben :) Meg aki nem tudja, az nem tudja, slussz, így tisztességes :D

Úgysem számít az a pont nálam, amit ezért kapnék :)

Karrde, ez egy játék.Nem a pontszám a fontos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki akarja még próbálni valaki magát játékvezetőként? Mert most nem leszek itthon esténként, és egy kicsit meg amugy is pihengetnék. :(

Szóval ha Lok akarja, vagy valaki más, akkor én megadom rá az engedélyt, ha a többiek is úgy akarják! Azt mondom használjátok ki a lehetőséget, mert utánna ez a barom(én) huzamosabb időre visszatér játékot vezetni... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.